זיגי מארלי בישראל 2018 - כרטיסים ולוח הופעות

  • מאת Ticketsi
  • עודכן ב-26/08/2019, 07:46

זיגי מארלי בהופעה בישראל בחודש אוגוסט 2018, כוכב מוזיקת הרגאיי חוזר לשתי הופעות בארץ, לאחר שבחודש פברואר הופיע כאן אחיו, רואהן מארלי מול אלפי קהל מעריצים. איפה ההופעות יתקיימו? איך רוכשים כרטיסים? רכישת הכרטיסים החלה והמחירים נעים בין כמה מאות שקלים לכרטיס. כל הפרטים על בנו של בוב מארלי שחוזר אלינו להופעות נוספות.

ZIGGY MARLEY כרטיסים לזיגי מארלי - אוגוסט 2018

הוא חוזר: זיגי מארלי, בנו הבכור של בוב מארלי האגדי, מופיע בישראל בחודש אוגוסט 2018 ויגיע לשתי הופעות שונות בקיץ הקרוב.

זיגי מארלי ממשיך את דרכו של אבא, עם מוזיקת רגאיי ונחשב להאומנים המוערכים ביותר בעולם בתחום סגנון המוזיקה, ובלי קשר לאבא. זיגי הצליח בזכות עצמו, והצליח לפלס את דרכו להצלחה מסחחרת.

הוא החל את דרכו עם אלבום סולו, המשיך לאלבום שני בשם "Love Is My Religion" ובשנת 2016 הוציא את אלבומו האחרון שזכה להצלחה אדירה בעולם וזיכה את זיגי בפרס גראמי נוסף.

הקשר של זיגי עם ישראל הוא מהמיוחדים שראינו, בעקבות שהוא נישא לאורלי, ישראלית יהודייה ויחד הם מגדלים את ארבעת ילדיהם במסורת יהודית וראסטפארי. הוא בן 47 בלבד, וכבר הצליח להגיע לשיאים אדירים, ושום מילה על אבא שלו בוב.

זיגי מארלי הופעות

ההופעות של זיגי מארלי בישראל יתקיימו פעמיים. ההופעה הראשונה תתקיים בתאריך ה-31.7 בבארבי בתל אביב. ולמחרת, בתאריך ה-1.8 בזאפה אמפי שוני.

מפיקי המופע מבטיחים לנו הפעם שמדובר בהופעה בחוויה אינטימית וקרובה. על הבאתו לישראל אחראי המפיק שוקי וויס.

זיגי מארלי כרטיסים

מחיר הכרטיסים לזיגי מארלי יעלה 184 ש"ח במכירה מוקדמת, שלאחר מכן המחיר יעלה ל-239 ש"ח. מחיר מיוחד לחברי 'השומע המתמיד' של המפיק שוקי וויס - החל מ-164 ש"ח. אין מתחמים מיוחדים במופע, כך שמחירי הכרטיסים מתומחרים לפי מחיר אחיד, עם אפשרויות להנחות כפי שרשמנו.

רכישת כרטיסים לזיגי מארלי מתבצעת בצורה מאובטחת דרך האתר הבא. היזהרו מספסרות כרטיסים מאנשים שמנצלים את מצב ביקוש הכרטיסים ומוכרים את אותם כרטיסים במחירים יקרים כדי להרוויח, עליכם. נקטו בכל הצעדים כדי להיזהר מכך.

אנו נמשיך לעדכן אתכם גם בעמוד הפייסבוק שלנו. עשו לנו לייק ותקבלו עדכונים חמים!

Ticketsi

ב-Ticketsi תמצאו מידע אודות הופעות חיות, מופעי מוזיקה, הצגות ילדים, תיאטרון ישראלי, הופעות סטנד אפ, פסטיבלים, אטרקציות ועוד. אנחנו אוספים מידע מרחבי הרשת ומנגישים לכם אותו בצורה נוחה ומעלים שלב את התרבות בישראל.