יום הסטודנט המשותף 2018 - הופעות וכרטיסים

  • מאת Ticketsi
  • עודכן ב-19/08/2019, 18:58

יום הסטודנט המשותף 2018 בראשון לציון יקיים את ההופעות בבחודש מאי, עם שלל של זמרים ואמנים שיגיעו להרים את הסטודנטים. אייל גולן, שרית חדד, טונה, נתן גושן ועוד יגיעו להופיע ולהרים את הסטודנטים. איפה ומתי ההופעות יתקיימו? כמה עולים כרטיסים? כל הפרטים על היום המיוחד בשנה כולל הזמנת כרטיסים.

יום הסטודנט המשותף 2018 יום הסטודנט המשותף 2018 - הופעות והזמנת כרטיסים בקלות

יום הסטודנט המשותף 2018

יום הסטודנט בראשון לציון חוזר במתכונת משותפת ומאוחדת של אגודות הסטודנטים באזור מרכז-שפלה תקיים את יום הסטודנט בתאריך 17.5.2018, יום חמישי משעה 19:00 בלייב פארק ראשון לציון. השנה, יתקיימו החגיגות בשם מאוחד - יום הסטודנט המשותף 2018.

האוניברסיטאות והמכללות הכוללות באירוע הם: בר אילן, המכללה למינהל, HIT חולון, הקריה האקדמית אונו, סמי שמעון, פרס רחובות, מכללת אשקלון, אורט רחובות, ביה״ס רימון למוזיקה, אחווה, מל"א והאוניברסיטה הפתוחה.

לוח הופעות של יום הסטודנט המשותף 2018

יום הסטודנט של המכללה למינהל בראשון לציון, בר אילן, הקריה האקדמית אונו יתקיים בלייב פארק ואל הבמה הענקית יעלו אמנים וזמרים מהשורה הראשונה, בניהם אייל גולן, שרית חדד, אביב גן, נצ'י נצ', ערוץ הכיבוד ונתן גושן מארח את חנן בן ארי.

השערים יפתחו החל מהשעה 19:00, וניתן להזמין הסעות לאירוע דרך האתר הבא.

יום הסטודנט המשותף 2018

כרטיסים ליום הסטודנט המשותף 2018

ניתן להזמין כרטיסים כבר מעכשיו ליום הסטודנט המשותף בראשון לציון. מחיר כרטיס לסטודנט יעלה 50 ש"ח. הזמנת כרטיסים דרך האתר הבא.

מבצעים והנחות: אנו ממשיכים להביא לכם את המבצעים הכי שווים, ונעדכן אם ובמידה יהיו הנחות ומבצעים בעמוד הפייסבוק שלנו. עשו לנו לייק והישארו מעודכנים!

נתן גושן יחד עם חנן בן ארי יגיעו להרים את הקהל בראשון לציון:

Ticketsi

ב-Ticketsi תמצאו מידע אודות הופעות חיות, מופעי מוזיקה, הצגות ילדים, תיאטרון ישראלי, הופעות סטנד אפ, פסטיבלים, אטרקציות ועוד. אנחנו אוספים מידע מרחבי הרשת ומנגישים לכם אותו בצורה נוחה ומעלים שלב את התרבות בישראל.