יום הסטודנט 2018 - כל ההופעות וכרטיסים

  • מאת Ticketsi
  • עודכן ב-19/08/2019, 18:58

יום הסטודנט 2018 בישראל מתקיים בחודש מאי באוניברסיטאות ומכללות ברחבי הארץ. אגודות הסטודנטים מרימה הפקות מיוחדות ליום בו הסטודנטים יכולים רגע לשכוח מתקופת המבחנים, ממועדי ב' ועבודות הגשה שעדיין לא הגישו. ריכזו עבורכם את כל הפסטיבלים, מסיבות, הופעות שיתקיימו בכל רחבי הארץ: טכניון חיפה, אריאל, המכללה למינהל ראשון לציון, אוניברסיטת תל אביב, אוניברסיטת בן גוריון בנגב ועוד.

יום הסטודנט בטכניון 2018 יום הסטודנט 2018 - הופעות והזמנת כרטיסים בקלות

גם השנה אגודות הסטודנטים ברחבי הארץ יקיימו הופעות ומסיבות לסטודנטים הרבים. יום הסטודנט 2018 יתקיים ברחבי האוניברסיטאות והמכללות בישראל, חלקם יתקיימו בתוך הקמפוס וחלקן יתקיימו במקומות היכולים להכיל אלפי משתתפים.

ניתן לראות השנה שיתוף פעולה של מכללות ואוניברסיטאות שהחליטו לאחד את החגיגות יחד, ולהעצים את החגיגות. בין הזמרים שניתן לראות בחגיגות יהיו עומר אדם, טונה, שרית חדד, נצ'י נצ', סטטיק ובן אל, סקאזי ועוד.

מחירי הכרטיסים נעים בין עשרות שקלים בלבד לסטודנט, ולאורחים שלא סטודנטים המחירים לכרטיסים נעים בין כמה מאות שקלים. אגודות הסטודנטים מדגישים שהזמנת הכרטיסים דורשת הצגה של תעודת סטודנט ומצריך להיות חבר באגודת הסטודנטים של אותה אוניברסיטה או מכללה בה אתם לומדים.

רביעי ה-16 במאי: FULL TRANK מארחים את SHEFITA, אביב גפן והתעויוט מארח את תום ואורית (היהודים), עברי לידר מארח את נתן גושן, עדן בן זקן ו-ASTRIX.

חמישי ה-17 במאי: סטטיק ובן אל, טונה מארח את A-WA!, איתי לוי מארח את אביאור מלסה, INFECTED MUSHROOM וסקאזי מארח את MR BLACK.

לכרטיסים ופרטים נוספים >>

אגודות: אגודת הסטודנטים בטכניון, האוניברסיטה הפתוחה, אוניברסיטת חיפה, מכללת אורנים, מכללת גורדון, המכללה האקדמית גליל מערבי והמרכז האקדמי ויצו.

הופעות: עברי לידר, אביב גפן, עדן בן זקן, אסתריקס, חנן בן ארי ועומר אדם.

אגודת הסטודנטים אריאל.

הופעות: אייל גולן, שרית חדד, אביב גפן והתעויוט, נצ’י נצ’, נתן גושן מארח את חנן בן ארי וערוץ הכיבוד.

לכרטיסים ופרטים נוספים >>

אגודות: אוניברסיטת בר אילן בשיתוף המכללה למנהל, המרכז האקדמי פרס, רימון בית הספר למוזיקה, HIT, האוניברסיטה הפתוחה, הקריה האקדמית אונו, המכללה האקדמית אחוה, המכללה האקדמית להנדסה סמי שמעון, המכללה האקדמית אשקלון, המכון הטכנולוגי חולון, המרכז ללימודים אקדמיים ומכללות אורט.

הופעות: נטע ברזילי, טונה, סטטיק ובן אל תבורי, שרית חדד והבלקן ביט בוקס.

לכרטיסים ופרטים נוספים >>

אגודות: אגודת הסטודנטים של אוניברסיטת תל אביב בשיתוף מכללת אפקה.

הופעות: מועדון הקצב של אביהו פנחסוב, שרית חדד מארחת את איתי לוי, עברי לידר, אברהם טל, מתיסיהו והתקווה 6.

לכרטיסים ופרטים נוספים >>

אגודות: אגודת הסטודנטים בבן גוריון, מכללת ספיר, מכללת סמי שמעון, המכללה הטכנולוגית ומכללת קיי.

הופעות: Lucille Crew, התקווה 6, עדן בן זקן, הדג נחש מארחים את חנן בן ארי, Balkan Beat Box ו-Skazi.

לכרטיסים ופרטים נוספים >>

אגודות: סטודנטים באוניברסיטה העברית, מכללת דוד ילין, עזריאלי – מכללה אקדמית להנדסה, המכללה אקדמית הדסה ירושלים, האקדמיה למוסיקה ולמחול בירושלים, הקריה האקדמית אונו, מכללת אורט, האוניברסיטה הפתוחה ובשיתוף אגף תרבות ואמנויות עיריית ירושלים.

מבצעים והנחות: אנו ממשיכים להביא לכם את המבצעים הכי שווים, ונעדכן אם ובמידה יהיו הנחות ומבצעים בעמוד הפייסבוק שלנו. עשו לנו לייק והישארו מעודכנים!

יום הסטודנט הישראלי החל את דרכו בשנת 2010 על ידי ועדה של משרד החינוך כדי להקדיש יום מיוחד של עיצוב והתפתחות של החברה הישראלית. בדומה לפנג'ויה באילת רק בלי אילת, אגודות הסטודנטים ברחבי הארץ מקיימות אירועים מיוחדים לסטודנטים החברים בה.

אלו חגיגות מיוחדת עם זמרים ואמנים שמגיעים להופיע בפני הסטודנטים, יחד עם פעילויות ודוכנים שנפרשות לכל אורך הקמפוס ולעיתים במקומות מחוץ לו, בהפקות גדולות בלייב פארק ראשון לציון וכדומה.

מחירי הכרטיסים מותאמים במיוחד לכיסם של הסטודנטים, ומקבלים את הכרטיסים במחירים זולים שנעים בין עשרות שקלים בלבד. זהו יום מיוחד בו הם יכולים להתפרק ולהשתחרר מהלימודים המסיביים, ולקבל אתנחתה נעימה בין הספרים. 

יום הסטודנט - כך זה נרע מעין החוגגים, צפו:

Ticketsi

ב-Ticketsi תמצאו מידע אודות הופעות חיות, מופעי מוזיקה, הצגות ילדים, תיאטרון ישראלי, הופעות סטנד אפ, פסטיבלים, אטרקציות ועוד. אנחנו אוספים מידע מרחבי הרשת ומנגישים לכם אותו בצורה נוחה ומעלים שלב את התרבות בישראל.