מורצ’יבה בישראל: כרטיסים ולוח הופעות

  • מאת Ticketsi
  • עודכן ב-19/10/2019, 14:26

הרכב האלקטרו-פופ מורצ’יבה (Morcheeba) מגיע להופעה בישראל שתתקיים בחודש מאי, בהאנגר 11 בתל אביב. ההרכב מורכב מצמד האחים פול ורוס גודפרי והזמרת סקיי אדוארדס. מכירת כרטיסים למורצ’יבה החלה, ומחיר הכרטיסים החל מ-214 ש"ח. כל הפרטים על ההופעה ועל הזמנת הכרטיסים להופעה של ההרכב.

 

מורצ’יבה (Morcheeba), החל את דרכו עם שני האחים פול ורוס גודפרי. האחים החלו כצמד אלקטרו-פופ, כאשר בשנת 1996 צירפו אליהם את הזמרת סקיי אדוארדס, זמרת שחורה בעלת גוון קול מיוחד וביחד הקימו את ההרכב המאוחד.

ההרכב הוציא 4 אלבומים, שלאחריהם עזבה הזמרת סקיי אדוארדס לטובת קריירת סולו. האחים גודפרי צירפו במקומה את דייזי מרטי לאלבום אחד, ולאחר מכן החליטו האחים להישאר צמד ולארח זמרים שונים בכל אלבום ושיר.

אל ישראל ההרכב יגיע בהרכבו המקורי של האחים פול ורוס גודפרי והזמרת סקיי אדוארדס. ההופעה של מורצ’יבה מצטרפת ללוח ההופעות של קיץ 2018 בישראל, כאשר בכל יום אנו מעדכנים על זמרים, הרכבים ולהקות שיגעו לישראל מחו"ל בקיץ הקרוב, ושזה רק יימשך כך.

לוח הופעות של מורצ’יבה

ההופעה של מורצ’יבה תתקיים ביום שבת, בתאריך ה-9.6.2018 בשעה 22:00, כאשר פתיחת דלתות ההופעה תהיה ב-21:00. ההופעה תתקיים בהאנגר 11 בנמל תל אביב.

יום שבת, 9.6.2018

שעות מופעים:
22:00 תחילת המופע, 21:00 פתיחת דלתות.

זו תהיה ההופעה הראשונה של ההרכב הבריטי בישראל, שמגיע אלינו לאחר הצליחה אדירה בכל העולם, תחת סיבוב הופעות עולמי שיכלול גם אותנו.

כרטיסים למורצ’יבה

מכירת כרטיסים למורצ’יבה החלה, ומחיר הכרטיסים ינוע בין 214 ש"ח לבין 404 ש"ח.

תמכור הכרטיסים: כרטיס בעמידה במכירה מוקדמת בלבד (מלאי הכרטיסים מוגבל) יעלה במחיר הזול ביותר של 214 ש"ח.

כרטיס באיזור הגלריה באולם יעלה 354 ש"ח. כרטיס VIP שכולל ישיבה סביב שולחנות יעלה במכירה מוקדמת 384 ש"ח ולאחר מכן יעלה במחיר הגבוהה ביותר לכרטיס, 404 ש"ח.

הזמנת הכרטיסים למורצ’יבה נעשית בצורה בטוחה מאובטחת דרך האתר הבא.

שירים של מורצ’יבה

ההרכב המצליח מכר יותר מ-10 מיליון עותקי אלבומים ברחבי העולם. חלק משירו המצליחים והמוכרים: "Otherwise", "the sea", "Blood Like Lemonade" ועוד.

://www.youtube.com/watch?v=Rwi1UEPPlkI

באותו יום של ההופעה של ההרכב בהאנגר 11, יופיע אנריקה איגלסיאס בישראל. זוהי תהיה ההופעה הרביעית של אנריקה בארץ, שמצרף לשלל ההופעות של זמרים מחו"ל בישראל.

Ticketsi

ב-Ticketsi תמצאו מידע אודות הופעות חיות, מופעי מוזיקה, הצגות ילדים, תיאטרון ישראלי, הופעות סטנד אפ, פסטיבלים, אטרקציות ועוד. אנחנו אוספים מידע מרחבי הרשת ומנגישים לכם אותו בצורה נוחה ומעלים שלב את התרבות בישראל.