מחשבה יוצרת מציאות - מסרים מעולמות עליונים

  • מאת Ticketsi
  • עודכן ב-26/08/2019, 07:43

כל בן אדם יכול להוביל את המחשבה שלו למעשית ולברת ביצוע אם רק יקבל את הכלים המתאימים והנכונים. כדי לקבל אותם, מופע מחשבה יוצאת מציאות עם מסרים מעולמות עליונות יתקיים בחודש מאי 2018 בתל אביב, ויתן לכם את כל הכלים שאתם צריכים כדי להגיע לתבונות שישנו לכם את החיים. מכירת הכרטיסים החלה, ותוכלו להזמין כרטיסים למופע שיגרום לכם לשינוי באישיות ובהתבוננות כלפי דברים.

מחשבה יוצרת מציאות - מסרים מעולמות עליונים 

מופע מחשבה יוצרת מציאות - מסרים מעולמות עליונים

אם נגיד לכם שאחרי שתצפו במופע הזה, התודעה שלכם תשתנה מהקצה לקצה תאמינו לנו? לאלה מכם הדואגים בקשר לכסף או למקצוע בו תוכלו להרוויח ולעשות את הדברים שאתם אוהבים, האם אתם מוכנים לקחת סיכון ולעשות את מה שאתם אוהבים? הגיע הזמן להתעורר.

מטיב השמחה דורש הערכה עצמית ופיקוח אחר דברים שאתה מקדיש להם זמן. אם כל אדם היה משקיע את זמנו רק במה שמביא את התועלת המרבית לו, ולאנשים שאיתם הוא נמצא - העולם היה משתנה לכל אחד.

כל אחד מכם יודע מה משמח אותו. מחר, קשה לך להתעורר, שאל את עצמך מה אתה יכול לעשות ביום הזה שיביא לך שמחה והנאה. אל תתמקד בבעיות שלך, במקום לדאוג - העלה חיוך ביום החדש. לכל אדם סיבה ותכלית לקיומו על פני האדמה. 

אלה שאינם ממוקדים בחיובי, התנסו בקשיים אפילו מעבר לקשיים באלה הם מתנסים עכשיו.

מופע מיוחד שמשלב סיפורים דרך שירים, עם מסרים שמביאים את עצמנו למקום חדש ולחשיבה אחרת שעוד לא ראינו כמוה.

המופע מקבל ביקורות מופלאות, כך למשל רבקה כהן אמר שהיא צפתה במופע ותרם לה תובנות שנתנו לה חומר למחשבה וכלים לחיים. גליה שרגל, עוד צופה של המופע אמרה "הופעה נהדרת. מומלץ בחום".

המופע מבוסס על סיפרה של סאנאיה רומן "לחיות מתוך שמחה". השירים במופע נכתבו בהשראת הספר, ובתוך השירים מופיעים מסרים שלוקחים מתוך הספר, שכולל בתוכו תבונות, רעיונות, המלצות, איך לחיות חיים מלאים, משמעותיים וכמובן - חיים מתוך שמחה.

את המופע מנחים השחקן יאיר נשר ותשיר לצידו אופיר קרן פז. מלחין המופע ירון כהן.

מחשבה יוצרת מציאות - כרטיסים ולוח הופעות

חשוב לרגע, אם נותרו לך שישה חודשים לחיות, מה היית משנה בחיים שלך, עכשיו? הזמנינו כרטיסים למופע המרתק שישנה לכם את החיים. המופע יתקיים בתאריך 26.5.2018 בבית ציוני אמריקה בתל אביב ותוכלו להזמין כרטיסים כבר עכשיו.

מבצעים והנחות: אנו ממשיכים להביא לכם את המבצעים הכי שווים, ונעדכן אם ובמידה יהיו הנחות ומבצעים בעמוד הפייסבוק שלנו. עשו לנו לייק והישארו מעודכנים!

קבלו קטע מהמופע הקודם שיתקיים, צפו:

Ticketsi

ב-Ticketsi תמצאו מידע אודות הופעות חיות, מופעי מוזיקה, הצגות ילדים, תיאטרון ישראלי, הופעות סטנד אפ, פסטיבלים, אטרקציות ועוד. אנחנו אוספים מידע מרחבי הרשת ומנגישים לכם אותו בצורה נוחה ומעלים שלב את התרבות בישראל.