עופר לוי - לוח הופעות 2020, כרטיסים, מחירים, הנחות

  • מאת Ticketsi
  • עודכן ב-30/12/2019, 12:57

תקציר הופעה של עופר לוי

עופר לוי ממשיך להופיע ברחבי הארץ מצפון ועד דרום עם השירים האהובים והמוכרים. הזמר המצליח, שפרץ בשנות ה-90 והפך לחלוצי המוזיקה המזרחית, הטורקית והערבית בישראל עם מכירות של יותר מ-2 מיליון עותקים, עדיין בועט בתעשייה המוזיקה הישראלית.

בהופעה משלב עופר לוי את השירים המוכרים והמצליחים ביותר בניהם "בגשם נרטב", הלו מאדם", "לילה לא לילה" ועוד רבים עם קולו החזק והמנצח שרבים לא מצליחים להתחקות לו. עופר הספיק במשך השנים לחזור בתשובה, לחזור בשאלה אבל לא הפסיק מעולם לשיר.

מאז ועד היום ממשיך עופר לוי להופיע בהופעות מיוחדות וביצועים מיוחדים עם עמוס אלגלי, חידוש לשיר "גבר הולך לאיבוד" של שלמה ארצי, הופעה בקיסריה, מכניס אנשים לחופה ומוציא שירים חדשים.

עופר לוי כרטיסים ולוח הופעות 2020

עיר
תאריך
מיקום
כרטיסים
ברחבי הארץ
מגוון תאריכים
ברחבי הארץ, מצפון ועד דרום
כרטיסים

הופעות עופר לוי מתקיימות ברחבי הארץ במרכז, צפון, דרום ואזור ירושלים. עופר אומנם הפחית בשנים האחרונות את הופעותיו, אבל עדיין מקיים הופעות בהיכלי תרבות גדולים ובאולמות מופעים מפוארים. מחירי הכרטיסים נעים בין עשרות למאות שקלים בהתאם להופעה ולבחירת מקום הישיבה.

ההופעות הקרובות של עופר לוי מתקיימות ברחבי הארץ. בחלק מהופעות משלב את הזמר עמוס אלגלי עם הלהיט המשותף "מצאתי אהבה".

מבצעים והנחות: אנו ממשיכים להביא לכם את המבצעים הכי שווים, ונעדכן אם ובמידה יהיו הנחות ומבצעים בעמוד הפייסבוק שלנו. עשו לנו לייק והישארו מעודכנים!

הקריירה המוזיקלית של עופר לוי

עופר לוי נולד בתאריך ה-17.6.1964 ופרץ אל חיינו בשנת 1988 עם אלבומו הראשון בשם "הקלפן" שזכה להצלחה אדירה בקרב אוהבי המוזיקה הטורקית והערבית. בין השירים שכיכבו באלבום היו "די נמאס לי", "למה את שותקת", "לעולם לא נפרד". על עיבוד השירים האלבום היה אחראי יעקב למאי, מגדולי מפיקי המוזיקה בישראל. שנתיים לאחר מכן הוציא את האלבום השני "תפילת אדם" שגם זכה להצלחה.

בשנת 1990 הוציא אלבום נוסף בשם "לא יכול בלעדיה". האלבום נמכר במאות אלפי עותקים, דאז קסטות. בין השירים באלבום "אהבה אמיתית", "סאווח", "רוצה בה". עם ההצלחה באה גם התהילה, ועופר לוי התחיל סיבוב הופעות ברחבי הארץ לצד מכירות שהמשיכו לעלות.

ב-1991 הוציא את האלבום "כוכב שנות התשעים" שאיתו הפך להיות נודע לכל הציבור בישראל. שיר מתוך האלבום של לוי "יום הרווקים" חיזקו אותו כזמר מוביל במדינה. האלבום נכמר ביותר מ-400 אלף קסטות, שזאת הצלחה בכל קני מידה.

בשנת 1992 הוציא את אלבום הבא בשם "אהיה לך מלך" עם השיר "נסתרות דרכי האל" שהפך לאמנון בקהילה הדתית בארץ. לאחר מכן הוציא אלבום נוסף "אוהב לחיות" שכלל את הלהיטים "מאוהב בגשם", "אין לי יום אין לי לילה" ועוד רבים וטובים.

ההצלחה של עופר לוי

שיא ההצלחה הגיעה ב-1995 עם השיר "הכל פתוח" לצד עיבודים לשירים של אילנית, כוורת והנשמות הטהורות. באותה שנה חזר לוי בתשובה והפך לאדם דתי חרדי.

בזמן שהפך להיות דתי, עופר הפסיק לשיר שירים מתקופתו כחילוני, והוציא אלבום חדש בשם "ציפור השמש" שהוקדש לבתו הבכורה ציפורה. האלבום לא זכה להצלחה גדולה אך השירים הפכו לנכסי צון ברזל אצל המעריצים של לוי.

בשנת 2004 התרחשה תפנית אצל לוי, והוא גילח את הזקן והחל להופיע עם כיפה לבנה וכובע. באותה שנה הוא חזר להופיע ברחבי הארץ.

בין השירים המצליחים והמזוהים ביותר עם עופר זה בגשם נרטב, האזינו:

Ticketsi

ב-Ticketsi תמצאו מידע אודות הופעות חיות, מופעי מוזיקה, הצגות ילדים, תיאטרון ישראלי, הופעות סטנד אפ, פסטיבלים, אטרקציות ועוד. אנחנו אוספים מידע מרחבי הרשת ומנגישים לכם אותו בצורה נוחה ומעלים שלב את התרבות בישראל.