שירי שוליה נודד הקאמרטה הישראלית ירושלים - כרטיסים ולוח הופעות 2019

  • מאת Ticketsi
  • עודכן ב-26/08/2019, 09:27

תקציר שירי שוליה נודד - הקאמרטה הישראלית ירושלים

בקונצרט השביעי של סדרת "כלים וקולות" שיוצג על ידי זמורת הקאמרטה הישראלית ירושלים, יתארח לראשונה זמר הבריטון הניו-זילנדי ג’וליאן ואן-מלרטס, לביצוע תציג הופעות של השירים הנפלאים של מאהלר ושוברט.

נגני התזמורת, אלון ראובן ורות ורון, יופיעו בביצוע קונצרט מיוחד לשני קרנות של היידן. הקונצרט ייפתח עם "סרנדה לילית" של מוצרט ויחתום בקונצרט של כלי נשיפה, צ’לו וקונטרבס של דבוז’אק. מחבר: אבנר בירון.

שירי שוליה נודד הקאמרטה ירושלים לוח הופעות 2019

לעדכונים נוספים על הופעות והצגות חדשות, עשו לייק לעמוד הפייסבוק שלנו ותקבלו עדכונים חמים!

בירושלים יתקיים הקונצרט הבא, "שירי שוליה נודד", בניצוחו של אבנר בירון בירושלים (30.4), מוזיאון תל אביב (3.5, 4.5, 5.5). מוזיקאי ניו זילנד ג'וליאן ואן מלארטס יתארח בביצווע השירים, שיובילו את שיריו של מאהלר לטיול יחד עם שירי שוברט של מקס רגר.

שירי שוליה נודד כרטיסים, הנחות, מבצעים

מכירת הכרטיסים לשירי שוליה נודד של הקאמרטה הישראלית ירושלים החלה, מחירי הכרטיסים נעים החל מ-161 ש"ח לכרטיס בהתאם לבחירת מקום הישיבה באולם. הזמנת כרטיסים בצורה מאובטחת אונליין דרך הקישור הבא.

אנחנו מעדכנים על מבצעים והנחות בעמוד הפייסבוק שלנו. מוזמנים להתעדכן ולעשות לייק. ולא רק שירי שוליה נודד - תוכלו לקבל עוד המון הופעות מוזיקה חיות ששווה ללכת.

תוכנית הקונצרט

סצנה מוצרט מס '6 (סרנדה לילית); הקונצ'רטו היידן עבור שתי קופסאות;‘שירי שוליה נודד’ (בעיבוד שנברג); שוברט ‘שר היער’ ו’אל המוסיקה’ (שניהם בעיבוד מקס רגר); דבוז’אק סרנדה לכלי נשיפה, צ’לו וקונטרבס.

הקונצרט הזה ישקף את סדרת  נגני הקשת וכלי הנחושת המבוצעים על ידי מוצרט ודבוז'אק, כמו גם שני נגני מצלמה מצויינים שיובילו לקונצרט מיוחד לקרנות היידן". הקונצרט מתבצע רק לעתים רחוקות בשל האתגרים הטכניים והמוסיקליים הנדרשים למופעי סולו.

Ticketsi

ב-Ticketsi תמצאו מידע אודות הופעות חיות, מופעי מוזיקה, הצגות ילדים, תיאטרון ישראלי, הופעות סטנד אפ, פסטיבלים, אטרקציות ועוד. אנחנו אוספים מידע מרחבי הרשת ומנגישים לכם אותו בצורה נוחה ומעלים שלב את התרבות בישראל.