אירוויזיון 2019 בישראל TLV כרטיסים, הנחות וכל הפרטים

 • מאת Ticketsi
 • עודכן ב-12/05/2024, 16:10

כרטיסים לאירוויזיון 2019 תל אביב ישראל - כל הפרטים שצריך לדעת: איך קונים כרטיסים? מה המחירים? איפה מחלקים כרטיסים בחינם? תושבי הדרום ועוטף עזה, חיילים ועובדי עיריית תל אביב ואקספו ת"א ובניהם גם מתנדבים יקבלו כרטיסים בחינם. כל הפרטים ועוד בעמוד הבא.

תקציר אירוויזיון 2019 תל אביב, ישראל

אירוויזיון 2019 בתל אביב ישראל יתקיים ב-3 מופעים בשידור חי ועוד 6 מופעי חזרות. הזמנת כרטיסים לאירוויזיון ביניהם הגמר הגדול, מופעי חצאי הגמר ומופעי החזרות מתאפשרים לקהל הרחב במחירים משתנים. מחירי הכרטיסים המלאים, תאריכים וכל הפרטים לרכישת כרטיסים לאירוויזיון לפניכם.

אירוויזיון 2019 תאריכים

חצי הגמר הראשון יתקיים ביום שלישי בתאריך ה-14 במאי, חצי הגמר השני יתקיים ב-16 במאי וגמר האירוויזיון יתקיים בתאריך 18 במאי 2019. המופעים יתחילו בשעה 22:00 שעון ישראל.

החזרות יתקיימו בתאריכים הבאים:

 • 13 במאי, שני בשעה 22:00 חזרת השופטים לקראת חצי הגמר הראשון.
 • 14 במאי, שלישי בשעה 16:00 חזרת המשפחות לקראת חצי הגמר הראשון.
 • 15 במאי, רביעי בשעה 22:00 חזרת שופטים לקראת חצי הגמר השני.
 • 16 במאי, חמישי בשעה 16:00 חזרת משפחות לקראת חצי הגמר השני.
 • 17 במאי, שישי בשעה 22:00 חזרת שופטים לקראת הגמר הגדול שבו משתתפת ישראל בנציגותו של קובי מרימי.
 • ב-18 במאי, שבת בשעה 16:00 חזרת משפחות לקראת הגמר - החזרה האחרונה.

הזמנת כרטיסים לאירוויזיון 2019

מכירת הכרטיסים לאירווזיון 2019 נפתחה. מחירי הכרטיסים נעים בין 200 ש"ח לבין 2,000 ש"ח לכרטיס. איך תקבלו כרטיסים בהנחה? כל הפרטים בהמשך העמוד. המכירה מתבצעת אונליין.

עדכונים נוספים על אירוויזיון 2019 בעמוד הפייסבוק של Ticketsi. מוזמנים לעשות לייק ולקבל עדכונים.

מחירים של אירוויזיון 2019 כרטיסים

מחירי כרטיסים לגמר ולחצאי הגמר בשידור חי: מושב באולם 1,150 ש"ח, מושבים רמה 2 1,350 ש"ח, עמידה בגולדן רינג 1,500 ש"ח, מושבים פריים 1,700 ש"ח, גרין רום 2,000 ש"ח.

מחירי כרטיסים לחזרות הגמר: החזרה הראשונה ביום שישי - מושב מרוחק 1,000 ש"ח, עמידה 1,150 ש"ח, מושבים קרובים וגולדן רינג 1,250 ש"ח. החזה השנייה ביום שבת -  צפייה דרך מסך 500 ש"ח, מושבים רחוקים 800 ש"ח, עמידה 900 ש"ח, מושבים קרובים וגולדן רינג 1,000 ש"ח

מחירי כרטיסים לחזרות חצאי הגמר: מושבים באולם 400 ש"ח, מושבים רמה 2 750 ש"ח, עמידה בגולדן רינג 900 ש"ח, מושבים פריים 1,000 ש"ח. המכירה מתבצעת דרך לאן.

עדכון: מחירי הכרטיסים באופן כללי לאירועים ירדו וינועו החל מ-150 ש"ח למופעי חזרות השונים.

עוד עדכונים בעמוד הפייסבוק של Ticketsi. עשו לייק ותקבלו עדכונים חמים!

היזהרו מספסרות כרטיסים: הימנעו מרכישת כרטיסים יקרים יותר מאלה שבקופות ומכרטיסים מזויפים שמופצים. קראו את המדריך איך להיזהר מכרטיסים יקרים ומזויפים כדי של תיפלו בפח.

כרטיסים מוזלים לאירוויזיון, הנחות, מבצעי 1+1

מחזיקי כרטיס דיגיתל (תושבי תל-אביב) מקבלים 1+1 (כלומר 50% הנחה לשני כרטיסים) ועוד 10% הנחה על הכרטיסים. המבצע מתייחס למופעי חצאי הגמר (שיתקיימו ב-14 וב-16 במאי) ולחזרות הגנרליות, כולל למופע הגמר.

מחזיקי כרטיס האשראי של המועדון פליי קארד יוכלו להירשם בכל שעה עגולה לפעילות שקשורה לאירוויזיון. 6 הראשונים שיירשמו יוכלו לרכוש כרטיס זוגי לגמר, לחצאי הגמר או למסיבת האפטר פארטי ב-100 נקודות.

כרטיסים בחינם לאירוויזיון 2019

"העזו לחלום" אומר הסלוגן הרשמי של האירוויזיון בתל אביב, מה שמתחבר היטב למחירי הכרטיסים היקרים מאוד שהפכו את האירוויזיון בגדר חלום לחלק נרחב מהאנשים שהיו רוצים להיות שם שזה קורה.

אבל נראה שלא הכל אבוד ועדיין תוכלו להיות שם שזה קורה. אומנם יש הנחות רשמיות על הכרטיסים, אבל כן ניתן להשיג כרטיסים בחינם אם יש לכם את הקשרים הנכונים או מזל.

כרטיסים לאירוויזיון לתושבי הדרום ועוטף עזה

תאגיד השידור "כאן 11" מודיע כי יחלק כרטיסים לחזרה הגנרלית של האירוויזיון בחינם לתושבי הדרום עד 40 קילומטר. תושבי המועצה האזורית חוף אשקלון (שנמצאת בטווח המדובר) ישלמו 40 שקלים עבור ההסעות בלבד.

 

מהתאגיד כאן מבהירים: חלוקת הכרטיסים לתושבי עוטף עזה לחזרה הגנרלית לאירוויזיון - בחינם אין כסף.

כרטיסים לעובדי הפקה, עיריית תל אביב, אקספו ומתנדבים

 

עובדי תאגיד השידור "כאן" יקבלו זוג כרטיסים בחינם לחזרה הגנרלית לגמר האירוויזיון. החזרה תתקיים ביום שישי ה-17 במאי בשעות הצהריים. בנוסף, עובדי ההפקה, עובדי עיריית תל אביב, עובדי אקספו (מרכז הירידים), מתנדבים ועוד עוסקים במלאכה יקבלו כרטיסים לחזרה ללא תשלום.

כרטיסים בחינם לחיילים

500 כרטיסים יחולקו לחיילים בחינם לחזרה גנרלית לפני הגמר (יתקיימו כמה חזרות) ובנוסף, יינתנו כרטיסים לעיתונאים, חברי המשלחות ונציגי האיגוד האירופי למופעים השונים.

גם כרטיסים בחינם למופעים השונים יינתנו לחברי מועדוני המעריצים הרשמיים של התחרות ברחבי העולם.

אנו נעדכן אתכם בעמוד הפייסבוק של Ticketsi אחר כל האירוויזיון - עשו לייק ותקבלו עדכונים!

מחירי כרטיסים לאירוויזיון בעולם

אם נתבסס על שנה שעברה במכירת הכרטיסים לאירוויזיון 2018, מחירי הכרטיסים נעו בין 11 אירו למופעי החזרות ועד 300 אירו למופע הגמר בהתאם לבחירת מקום העמידה/הישיבה באולם.

ככל שידוע לנו, בישראל המחירים הם היקרים ביותר שנראו מכל המדינות שבהם התקיימה התחרות. בשנת 2010 התחרות נערכה באוסלו, נורווגיה שנחשבת לאחת הערים היקרות ביותר בעולם. אז, כרטיסים לאזור A במופע הלייב עלו 265 ש"ח בלבד בהמרה לשקל הישראלי.

עדכוני אירוויזיון 2019

 • נטע ברזילי תופיע בחצי הגמר הראשון עם טוי ובגמר האירוויזיון עם שיר חדש שיצא בסוף החודש.
 • דנה אינטרנשיונל תופיע בחצי הגמר ובגמר עם שיר עוצמתי.
 • האיש שיעניק את הנקודות של ישראל בגמר - יזהר כהן.
 • גל גדות תשתתף בגמר האירוויזיון בקטע מיוחד.
 • עידן רייכל יופיע עם 24 נגנים בגמר, יחד עם 26 הפיינליסטים.
 • להקת שלוה תופיע בגמר השני
 • השידור בארץ יתחיל בשעה 21:40 בעברית (לראשונה!) עם ירדנה ארזי
 • בין האמנים בכפר האירוויזיון: עברי לידר, שפיטה, אתניקס, להקות קאברים.
 • השטיח הכתום יתקיים בהיכל התרבות תל אביב ולא בהבימה.
 • ערן זרחוביץ ושרון טייכר נבחרו לפרשן בישראל את שני חצאי הגמר והגמר
 • מכירת הכרטיסים הזולים תיפתח ביום שלישי בשעה 18:00 וינועו החל מ-200 ש"ח

אירוויזיון 2019 אקספו תל אביב

עם הסגה הבלתי נגמרת על האם התחרות תתקיים בישראל בשל מחלוקות פוליטיות שונות ובאיזו עיר היא תקיים, ירושלים? תל אביב? חיפה? או אפילו אילת? הגיעו להחלטה שהאירוויזיון 2019 בתל אביב.

האירוע יתקיים בתל אביב באקספו תל אביב (ביתן 2 מרכז הירידים), שמאפשר לאכלס עד 8,500 אורחים, אך עקב אילוצי אבטחה, נאלץ להסתפק ב-7,000 מקומות ישיבה.

על-פי התקנון של איגוד השידור האירופי שאחראי על שידור האירוויזיון, על המקום שיאכלס את תחרות חייב לאכלס לפחות 30 אלף מקומות ישיבה. בישראל קיימים 2 מקומות כאלה, אצטדיון טדי בירושלים ואצטדיון סמי עופר בחיפה.

אנו מעדכנים כל הזמן בעמוד הפייסבוק שלנו. עשו לנו לייק ותקבלו עדכונים חמים!

קובי מרימי אירוויזיון 2019

קובי מרימי נבחר לייצג את ישראל באירוויזיון 2019. מרימי נבחר במהלך התוכנית "הכוכב הבא לאירוויזיון", שם התגלה כביישן אבל עם קול מהפנט.

במהלך התוכנית מרימי הודח, אך הוחזר בזכות גלגל הצלה שהוביל לזכייתו בסופית לייצג את ישראל באירוויזיון תל אביב.

את קובי מרימי הנציג הישראלי תוכלו לראות במופע הגמר ובחזרה הגנרלית לגמר. מכיוון שישראל מארחת את התחרות, היא עלתה אוטומטית לגמר ולא תופיע בחצאי הגמר.

אירוויזיון 2019 מנחים

המנחים של אירוויזיון 2019 הם ארז טל ובר רפאלי. לצידם, בגרין רום ינחו אסי עזר ולוסי איוב.

מדונה באירוויזיון

כחלק מהחלק האמנותי, הזמרת מדונה תופיע בגמר האירוויזיון ותבצע 2 שירים בניהם סינגל חדש. ב-7 דקות על הבמה תקבל כ-1.5 מיליון דולר שימומן על ידי סילבן אדמס.

אירוויזיון הימורים

בכל שנה מתקיימים הימורים בנוגע למדינה שתנצח התחרות. בשנה הקודמת ישראל הייתה חזקה באתרי ההימורים של האירוויזיון והייתה במקום הראשון מספר שבועות, עד שהגיעה המתחרה מקפריסין וגרמה לישראל לרדת למקום השני.

ההימורים של האירוויזיון הם חלק בלתי נפרד מהתחרות, אבל הם לא תמיד חוזים את המציאות. כך לדוגמא, באירוויזיון 2018 קפריסין הובילה במקום הראשון בהימורים, אבל ישראל זכתה בתחרות בסופו של דבר.

כל המדינות שזכו בעבר, יכלו לבחור אם לקיים את התחרות בעיר בירתם. ירושלים, בירת ישראל, לא תארח את האירוויזיון כדי לא לעורר מחלוקות פוליטיות וכדי שהשבת לא תחולל. במהלך אירוויזיון 2018, הודיעו המפיקים שאין להזכיר את ירושלים במהלך פניה לישראל להקראת התוצאות בשידור חי.

אבל יש לנו הימור בטוח והוא נטע, שכולנו מחכים לשירים שתוציא וכמובן ללכת להופעות של נטע ברזילי. ניצחונה של נטע ברזילי עם השיר TOY כבש את אירופה כולה.

שימו לב: כל המידע בדף הוא לפי מידע הנמצא באתרי האינטרנט השונים. המידע אינו מהווה מידע רשמי.

הביצוע המטורף של נטע בגמר הגדול שהביא את הניצחון לישראל, צפו:

אתר Ticketsi

טיקטסי הוא מגזין בילויים המרכז את אירועי התרבות של ישראל ומנגיש לכם אותו בצורה מעניינת ונוחה להבנה עם כל המידע העדכני והאמין שרציתם לדעת. באתר תמצאו מידע על הופעות מוזיקה חיות, הצגות ילדים, תיאטרון ישראלי, הופעות סטנד אפ, פסטיבלים, מסיבות, אופרה, ריקוד ועוד. תיהנו!