אירוויזיון בישראל 2019 TLV כרטיסים, מחירים וכל הפרטים

כל הפרטים על הזמנת כרטיסים לאירוויזיון 2019 שיתקיים בתל אביב, ישראל. מתי המכירה תיפתח? איך מזמינים כרטיסים? מה המחירים? ומי יהיו המנחים של האירוויזיון? כל המידע שצריך לדעת לתחרות הגדולה שמגיעה לארץ ותהפוך לבין האירועים החושבים של השנה.

אירווזיון 2019 בישראל

אירוויזיון 2019 בישראל יתקיים בתל אביב לאחר שנטע ברזילי זכתה במקום הראשון בליסבון, אחרי 20 שנים שישראל לא זכתה בתחרות. הזמנת הכרטיסים מתבצעת בכמה מקצים בתאריכים שונים, ותוכלו לבצע רכישה לפי החוקים של איגוד האירוויזיון העולמי. הבטיחו לעצמכם מקום לאירוע הגדול והמיוחד שמגיע לישראל.

אירווזיון 2019

חודש מאי 2019

מיקום

תל אביב

כרטיסים

מחירים מגוונים ₪

אירוויזיון 2019 מגיע לתל אביב: ניצחונה של נטע ברזילי עם השיר TOY כבש את כל אירופה ועכשיו התחרות מגיעה לת”א. אירוויזיון 2019 יתקיים בחודש מאי, כאשר חצי הגמר הראשון יתקיים ביום שלישי בתאריך ה-14 במאי, חצי הגמר השני יתקיים ב-16 במאי והגמר הגדול בתאריך 18 במאי 2019.

אחרי הסגה הבלתי נגמרת על האם התחרות תתקיים בישראל בשל מחלוקות שונות ואיפה היא תקיים, בירושלים? תל אביב? חיפה? או אפילו אילת? הגיעו להחלטה שהאירוויזיון 2019 בתל אביב.

על-פי התקנון של איגוד האירווזיון העולמי, על המקום שיאכלס את תחרות השירה, חייב לאכיל לפחות 30 אלף מקומות ישיבה. בישראל קיימים 2 מקומות כאלה, אצטדיון טדי בירושלים ואצטדיון סמי עופר בחיפה. בתל אביב האירוע יתקיים בביתן 2 מרכז הירידים, שמאפשר לאכלס עד 10,000 אורחים, אך יוגדל משמעותית כדי לארח את כל האורחים שמגיעים מכל העולם.

כל המדינות שזכו בעבר, יכלו לבחור אם לקיים את התחרות בעיר בירתם. ירושלים, בירת ישראל, לא תארח את האירווזיון כדי שלא תעורר מחלוקות פוליטיות ושלא תחלל את השבת. במהלך אירוויזיון 2018, הודיעו המפיקים שאין להזכיר את ירושלים במהלך פניה לישראל להקראת התוצאות בשידור חי.

אנו מעדכנים כל הזמן בעמוד הפייסבוק שלנו. עשו לנו לייק ותקבלו עדכונים חמים!

כרטיסים לאירוויזיון 2019

מכירת הכרטיסים לאירווזיון 2019 מתקיימים ב-4 מקצים שונים בתאריכים שמוגדרים בראש, בהם ניתן להזמין כרטיסים ביום ובשעה שבה הכריזו מפיקי המופע. ניתן להזמין כרטיסים לחזרות, מופעי שופטים, חצאי הגמר והגמר הגדול.

עדיין לא החלה מכירת הכרטיסים ותחילת המכירה תלויה במספר גורמים: ראשית, יש לבחור סידור האיכלוס במרכז הירידים ביתן 2 ו-1 בגני יהושוע. בחירה שנייה היא של סוכנות כרטיסים ושלישית – תוכנית המושבים ברחבה, כאשר נכללים בשיקול עיצוב הבמה, ה-‘גרין רום’ ומיקום המצלמות.

אירווזיון 2019

חודש מאי 2019

מיקום

תל אביב

כרטיסים

מחירים מגוונים ₪

מחיר כרטיס לאירוויזיון 2019 בישראל

אם נתבסס על שנה שעברה בכרטיסים לאירוויזיון 2018, מחירי הכרטיסים נעים בין 5 יורו ל-140 יורו בהתאם למופע ולבחירת המושב באולם. נראה שהמחירים השנה יהיו דומים לשנה הקודמת, שבנוסף ינתנו כרטיסים מיוחדים לחברי מועדוני המעריצים הרשמיים של התחרות ברחבי העולם.

מכירת הכרטיסים הרשמית תחל בנובמבר, לפי האתר של האירוויזיון. אנו נעדכן אתכם בעמוד הפייסבוק שלנו ברגע שמכירת הכרטיסים תחל! עשו לייק ותקבלו עדכונים חמים!

היזהרו מספסרות כרטיסים: היזהרו מכרטיסים יקרים מאלה שבקופות ומכרטיסים מזויפים שמופצים ברשת. קראו את המדריך איך להיזהר מכרטיסים יקרים ומזויפים כדי של תפלו בפח.

אירוויזיון 2019 מנחים

מסתמן: ארבעת המועמדים הסופיים להנחיית אירוויזיון 2019 בישראל הם ארז טל, לוסי איוב, ליאור סושרד ושירי מימון.

אירוויזיון 2019 מנחים

הימורים לגבי המנחים של אירוויזיון 2019, שעדיין לא הוכרזו רשמית אילו מנחים ינחו את חצאי הגמר ואת הגמר הגדול, שכן חשוב שישדרו רשמיות וכמובן לשלוט בשפה האנגלית.

מעבר לכך, בכל שנה מתקיימים הימורים בנוגע למדינה שתנצח התחרות. בשנה הקודמת ישראל הייתה חזקה באתרי ההימורים של האירוויזיון והייתה במקום הראשון מספר שבועות, עד שהגיעה המתחרה מקפריסין וגרמה לישראל לרדת למקום השני.

ההימורים של האירוויזיון הם חלק בלתי נפרד מהתחרות, אבל הם לא תמיד חוזים את המציאות. כך לדוגמא, באירוויזיון 2018 קפריסין הובילה במקום הראשון בהימורים, אבל ישראל זכתה בתחרות בסופו של דבר.

אבל יש לנו הימור בטוח והוא נטע, שכולנו מחכים לשירים שתוציא וכמובן ללכת להופעות של נטע ברזילי.

הביצוע המטורף של נטע בגמר הגדול שהביא את הניצחון לישראל, צפו:

4.93/5 (203)

עוד באתר: מופעי חנוכה 2018 | סטנדאפ היום | אירוויזיון 2019 | הצגות ילדים בשבת
אתר Ticketsi מקשר למשרדי כרטיסים רשמיים שנבדקו כדי שלא תעקצו ברשת!
מי אנחנו? | איך להיזהר מספסרות? | שירות לקוחות | פרסום באתר

Ticketsi

ב-Ticketsi תמצאו מידע אודות הופעות חיות, מופעי מוזיקה, הצגות ילדים, תיאטרון ישראלי, הופעות סטנד אפ, פסטיבלים, אטרקציות ועוד. אנחנו אוספים מידע מרחבי הרשת ומנגישים לכם אותו בצורה נוחה ומעלים שלב את התרבות בישראל.

כתיבת תגובה

סגירת תפריט
דילוג לתוכן