פנפרה צ'וקרליה בישראל 2018 הזמנת כרטיסים

  • מאת Ticketsi
  • עודכן ב-26/08/2019, 08:37

פנפרה צ'וקרליה 

Fanfare Ciocarlia בישראל

הלהקה מרומניה פנפרה צ'וקרליה מגיעה לסביב הופעות בחודש יולי 2018 בישראל. האנרגיות והיצירתיות שלהם זכו לאוהדים ברחבי העולם.

חברי הלהקה, שלמדו לנגן מאבותיהם וסביהם, ניגשים לכל הופעה וביצוע כאתגר, במאמץ לבדר את הקהל תוך שמירה על הרוח האותנטית של מוסיקה צוענית. עוד לפני שהמוזיקה הבלקנית הפכה למגמה עולמית עם מאות חיקויים, פנפרה צ'וקרליה היא הדבר האמיתי.

הופעות בירושלים ובתל אביב יפתחו את תזמורת הכליזמר הישראלית - תזמורת כליזמרים ישראלית.

תזמורת הכלייזמר הישראלית היא אנסמבל ישראלי היחיד מסוגו בעולם, המחייה את המורשת המוסיקלית של יהודי מזרח אירופה כפי ששיחקה לפני מאות שנים. התזמורת, בהנחייתו המוזיקלית של גרשון לייזרסון, הכוללת 20 מוזיקאים וירטואוזים, שואפת להציג את המוסיקה היהודית ממזרח אירופה במלוא תפארתה.

פנפרה צ'וקרליה כרטיסים ולוח הופעות 2018

ההופעה של פנפרה צ'וקרליה רומניה יתקיימו בחודש יולי 2018 בין התאריכים 22-25.7.2018 בארבעה הופעות שונות בערים: הרצליה, ירושלים, תל אביב וחיפה.

בהרצליה המופע התקיים במועדון זאפה הרצליה, בירושלים המופע התקיים במועדון הצוללת הצהובה, בתל אביב המופע התקיים במועדון בארבי ובחיפה בזאפה.

מחירי הכרטיסים נעים בין 148 ש"ח ל-184 ש"ח בהתאם לבחירת עיר המופע. הזמנת כרטיסים בצורה מאובטחת מתבצעת דרך האתר הבא.

מבצעים והנחות: אנו ממשיכים להביא לכם את המבצעים הכי שווים, ונעדכן אם ובמידה יהיו הנחות ומבצעים בעמוד הפייסבוק שלנו. עשו לנו לייק והישארו מעודכנים!

הלהקה החלה את דרכה לפני 22 שנה בכפר קטן ומבודד בצפון-מזרח רומניה, שם משחק הוא מסורת משפחתית העוברת מאב לבן. הכפר, זאצ'ה פארג'יני, מונה 80 משפחות איכרים צועניות. העונות הטבעיות מכתיבות את אורח החיים המסורתי, ובמהלך השלטון הקומוניסטי על רומניה הוא נשאר מוסתר מהעולם החיצון. 

משמעות הדבר היא שהמסורת המוסיקלית בה גדל הוא אותנטי לחלוטין, 100% מוסיקה צוענית אמיתית.

Panpara Chocarlia כוללת בתוכה 12 נגנים, כולל חצוצרה, סקסופון, קלרינט, טרומבון, טובה, כלי הקשה ותופים. הם הופיעו יותר מ-2,000 הופעות ביותר מ-70 מדינות שונות, תפסו את תרשימי המוזיקה המובילים בעולם, השפיעו על מוזיקאים רבים אחרים, ביניהם הבדיחות של ביסקונט, וככוכבו בפסקול - כולל אמיר קוסטריצה ופסקול בוראט.

עם מליוני צפיות ביוטיוב, הלהקה הצבעונית בעולם מגיעה להופעה אצלנו בארץ. האזינו:

Ticketsi

ב-Ticketsi תמצאו מידע אודות הופעות חיות, מופעי מוזיקה, הצגות ילדים, תיאטרון ישראלי, הופעות סטנד אפ, פסטיבלים, אטרקציות ועוד. אנחנו אוספים מידע מרחבי הרשת ומנגישים לכם אותו בצורה נוחה ומעלים שלב את התרבות בישראל.