עידן ניידיץ סטנדאפ - לוח הופעות 2020, כרטיסים, הנחות

  • מאת Ticketsi
  • עודכן ב-18/06/2020, 10:46

האיש ששבר את הרשת עם הסרטונים בין המצחיקים שיצאו לנו לראות, יוצא למופע סטנדאפ חדש ברחבי הארץ בשם "לא רוצה". מכירת כרטיסים החלה, ומחיר כרטיס נע בין כמה עשרות שקלים בלבד. כל הפרטים על המופע בעמוד הבא.

תקציר הופעה של עידן ניידיץ סטנדאפ

עידן ניידיץ הוא אחד מאושיות הפייסבוק המוכרות ביותר, עם למעלה מ-17 אלף עוקבים. הוא התפרסם בעיקר בזכות הסרטונים שבו הוא מצלם את בנו, עומר ניידיץ, באמירות מצחיקות כמו שרק ילדים יודעים לעשות.

היום, אחרי כמה הופעות על במות שונות, עידן ניידיץ עולה במופע סטנדאפ מלא, שמרכז אליו את כל ההומור המיוחד והמתוחכם שלו, ובעיקר הוא לוקח את הקהל למראה על חייו כאבא וכבעל, וממשיך לרגעים מצחיקים מחיי היום-יום של כולנו.

עידן ניידיץ כרטיסים ולוח הופעות 2020

עיר
תאריך
מיקום
כרטיסים
אין כרטיסים. לעדכונים על כרטיסים חדשים עשו לייק לעמוד הפייסבוק של Ticketsi ותקבלו עדכונים!

ההופעות של עידן ניידיץ מתקיימות ברחבי הארץ, ומתרכזות בעיקר במרכז. מחירי הכרטיסים לסטנדאפ של עידן ניידיץ נעים בין כמה עשרות שקלים, וניתן להזמין כרטיסים בצורה נוחה ומאובטחת.

מבצעים והנחות: אנו ממשיכים לעקוב מקרוב, ונעדכן אם ובמידה יהיו הנחות ומבצעים בעמוד הפייסבוק שלנו. עשו לנו לייק והישארו מעודכנים!

בין הסרטונים הרבים, מככב הילד שלו עומר שהפך לכוכב רשת בעצמו. צפו:

Ticketsi

ב-Ticketsi תמצאו מידע אודות הופעות חיות, מופעי מוזיקה, הצגות ילדים, תיאטרון ישראלי, הופעות סטנד אפ, פסטיבלים, אטרקציות ועוד. אנחנו אוספים מידע מרחבי הרשת ומנגישים לכם אותו בצורה נוחה ומעלים שלב את התרבות בישראל.