רביטל ויטלזון יעקבס סטנדאפ - כרטיסים, הנחות, לוח הופעות 2020

  • מאת Ticketsi
  • עודכן ב-30/12/2019, 15:26

בקצרה על הופעה של רביטל ויטלזון יעקבס סטנדאפ

אושיית הפייסבוק רביטל ויטלזון יעקבס במופע קורע מצחוק, המיועד בעיקר להורים ומדבר על כל מה שמעסיק אותם. רביטל יודעת לשלב הומור וציניות עם אמפתיה כלפיי סיטואציות בהם מוצאים את עצמם רוב האמהות והאבות לילדים קטנים, שמנסים להסתדר עם שלל משימות היום-יום ובמקביל להצליח גם לתחזק את הקריירה.

התוצאה היא הופעה שהיא שיקוף של החיים עצמם, כשהמטרה של רביטל כלפי הצופים שלה היא בעיקר שיפסיקו לקחת את עצמם כל כך ברצינות.

רביטל ויטלזון יעקבס כרטיסים ולוח הופעות 2020

עיר
תאריך
מיקום
כרטיסים
ברחבי הארץ
מגוון תאריכים
ברחבי הארץ, מצפון ועד דרום

לעדכונים נוספים על הופעות והצגות חדשות, עשו לייק לעמוד הפייסבוק שלנו ותקבלו עדכונים חמים!

לוח ההופעות של רביטל ויטלזון יעקבס סטנדאפ מתקיים בימים אלה ברחבי הארץ מצפון ועד דרום. 

רביטל ויטלזון הופעות קרובות יתקיימו בהיכלי תרבות ואולמות מופעים שונים.

כרטיסים לרביטל ויטלזון יעקבס​, הנחות, מחירים מוזלים

מכירת כרטיסים לרביטל ויטלזון יעקבס בהופעה סטנדאפ יצאה לדרך ומתקיימת בימים אלה. מחירי הכרטיסים נעים סביב ה-100 שקלים לכרטיס, בהתאם לבחירת מיקום המופע. ההזמנה מתבצעת אונליין לפי לוח ההופעות מעל.

אנחנו מעדכנים על הנחות ומבצעי 1+1 בעמוד הפייסבוק שלנו. מוזמנים להתעדכן ולעשות לייק. ולא רק רביטל ויטלזון - תוכלו למצוא עוד המון הופעות סטנדאפ ששווה ללכת עם מדריך סטנדאפ היום לייב.

רביטל ויטלזון יעקבס סטנדאפ בהופעה

רוב הקהל של רביטל בהופעות מורכב ממי שכבר מכיר אותה ואת הסרטונים המפורסמים שלה בפייסבוק וביוטיוב, אשר זכו עד היום לעשרות אלפי צפיות.

המופע מוגדר כ"סטנדאפ להורים עייפים" והוא אכן מיועד, כביכול, לקהל בעל מאפיינים מוגדרים למדי: בני עשרים פלוס עד ארבעים פלוס, שהילדים שלהם עדיין בגן ובבית הספר היסודי לכל היותר והם מתמודדים ביום-יום עם עניינים כמו חיתולים, אקמולי, מטרנה ושלל הדברים שמעסיקים הורים צעירים.

למרות זאת, ההומור החד של רביטל יצחיק גם צופים מבוגרים יותר, שייהנו להיזכר בתקופה המאתגרת של תחילת ההורות ובעיקר ישמחו שהחלק הסיזיפי והקשה הזה כבר מאחוריהם.

שלבים בקריירה של רביטל ויטלזון יעקבס

רביטל ויטלזון יעקבס בנתה את הקריירה שלה, בניגוד לאומנים רבים אחרים בתחומה – דווקא רק לקראת גיל 35, כשהיא כבר אמא לילדים ולאחר שצברה קילומטראז' בנושא שעליו היא אוהבת כל כך לצחוק. בקרב קבוצות של אמהות בפייסבוק היא פופולרית במיוחד והן מחכות בצמא שוב ושוב, עד שהיא מוציאה סירטון קורע חדש שיצרה.

היא מצהירה על עצמה כי תמיד היה לה חלום להופיע בתור סטנדאפיסטית ובשנות העשרים המאוחרות שלה היא אף עשתה צעדים ראשונים בכיוון הזה.

רביטל החלה להופיע על במות שונות במקומות קטנים ברחבי הארץ ואף הגישה פינה קטנה בתכנית הרדיו המצליחה של טל ברמן ואביעד קיסוס. במקביל עבדה כמוכרת ספרים ומנהלת חנות, נשאבה לעבודה ולא השקיעה עד הסוף בחלום המקצועי האמיתי שלה.

לצידה, עומדות קומיקאיות גדולות כמו עדי אשכנזי, ציפי שביט, חנה לסלאו, ליטל שוורץ, רותם אבוהב ועוד.

הפריצה של רביטל ויטלזון יעקבס

בגיל 35 זה פתאום קרה רביטל פרצה באמצעות הסרטונים המפורסמים שלה "שיגיע ספטמבר", "אני לא בהיריון" ואחרים, והקימה עמוד פייסבוק שבו פרסמה את החומרים שלה, עמוד שצבר תאוצה ומכיל היום עשרות אלפי עוקבים.

את סדרת מופעי הסטנדאפ שלה התחילה רביטל בסיבוב שנקרא "תגידי מה את רוצה", שהוא גם שמו של הספר שהוציאה לאור, בו כתבה קטעים וסיפורים קצרים מעולמה כאם וכאמנית, כאישה וכרעייה.

רביטל ויטלזון יעקבס חיים אישיים

רביטל ויטלזון יעקבס נשואה וא לחמישה ומגדירה את עצמה כדתייה.

נשים מהמגזר הדתי מהוות חלק נכבד מהקהל שמגיע להופעותיה, כאשר אין נושא שמוגדר מבחינתה כטאבו וזאת על אף האתגר הגדול של להיות מצחיקנית מהמגזר הדתי-לאומי, תוך שהיא מתמודדת כל הזמן עם ביקורות של אנשים מהמגזר שלה, המתקשים לעיתים לקבל את הפתיחות שבה היא מדברת על החיים.

מי שפתוח להומור הכנה הזה, מתמכר מהר מאוד וההופעה של רביטל תהיה עבורו נקודת השיא.

Ticketsi

ב-Ticketsi תמצאו מידע אודות הופעות חיות, מופעי מוזיקה, הצגות ילדים, תיאטרון ישראלי, הופעות סטנד אפ, פסטיבלים, אטרקציות ועוד. אנחנו אוספים מידע מרחבי הרשת ומנגישים לכם אותו בצורה נוחה ומעלים שלב את התרבות בישראל.