אוסלו תיאטרון בית ליסין - כרטיסים, הנחות, לוח הצגות 2019

  • מאת Ticketsi
  • עודכן ב-19/08/2019, 20:00

תקציר אוסלו הצגה בתיאטרון בית ליסין

תיאטרון בית ליסין מעלה הצגה חדשה "אוסלו" על הדרמה והמהלכים הדרמטיים ושהובילו להסכן ההיסטורי בין ממשלת ישראל לאש"ף. ההצגה מאירה בצבעים אנושים ומרגשים את תחילתו של ההסכם ששינה את פני החברה הישראלית.

אוסלו בירת נורבגיה היא אחת מהבירות המרשימות ביותר של אירופה. לפני 25 שנה באווירת השקט הפסטורלי, נחתם הסכם שעדיין מטלטל ומשסע את החברה הישראלית, הסכם אוסלו. ההסכם, שאמור היה להביא לפתרון קבע של הסכסוך הישראלי-פלסטינאי אך בפועל לא פתר זאת אלא אף העמיק אותו.

אוסלו לוח הצגות 2019

עיר
תאריך
מיקום
כרטיסים
אין כרטיסים. לעדכונים על כרטיסים חדשים עשו לייק לעמוד הפייסבוק של Ticketsi ותקבלו עדכונים!

לעדכונים נוספים על הופעות והצגות חדשות, עשו לייק לעמוד הפייסבוק שלנו ותקבלו עדכונים חמים!

מחירי הכרטיסים לגולשי האתר נעים בין החל מ-79 ש"ח כולל דמי טיפול במקום 220 ש"ח. ההזמנה מתבצעת אונליין באמצעות משרד הכרטיסים המורשה.

לוח ההצגות אוסלו של תיאטרון בית ליסין מתקיים בימים אלה באודיטוריום מוזיאון ארץ ישראל וברחבי הארץ בתאריכים שונים. ההצגות הקרובות יתקיימו במהלך 2019. לוח הופעות המלא באתר הבא.

אוסלו הזמנת כרטיסים, הנחה, מחירים

מכירת הכרטיסים להצגה אוסלו של תיאטרון בית ליסין יצאה לדרך. תוכלו להזמין כרטיסים במחירים החל מ-71 ש"ח לכרטיס במקום 220 ש"ח מחיר מלא לכרטיס, ובעצם גולשי האתר נהנים מיותר מ-50 אחוז הנחה. ההזמנה מתבצעת בצורה מאובטחת באמצעות האתר הבא.

אנחנו מעדכנים על מבצעים והנחות בעמוד הפייסבוק שלנו. מוזמנים להתעדכן ולעשות לייק. ולא רק אוסלו - תוכלו לקרוא על עוד מגוון הצגות תיאטרון מעולות.

עלילת ההצגה אוסלו

עלילת ההצגה אוסלו מספרת את הדרמה ומהלכים אשר הובילו להסכם ההיסטורי בין ממשלת ישראל לאש"ף. רעיון שהיה נדמה כבלתי אפשרי נרקם במוחם ההרפתקני של טריה לרסן, מדען אידיאליסט מקומי ואשתו הדיפלומטית מונה יול.

להפגיש צוותים ישראלים ופלסטינאים של אש"ף סביב שולחן המשא ומתן על מנת לשוחח על הבעיה הבוערת בלב המזרח התיכון ולהגיע להסכמים, הסכמי שלום.

בירת נורבגיה הופכת לזירת התגוששות ישראלית פלסטינאית. חשדנות וחוסר אמון מלווים את השיחות הסודיות לכל אורכן, תוצאה של מלחמת התשה מתמשכת לאורך שנים בין הצדדים.

במהלך השיחות, הקהל נחשף להתלבטויות האנושיות מצד האישים המתדיינים אשר נגעו במיתרי העצבים הרגישים ביותר של החברה הישראלית מצד אחד ופלסטינאית מצד שני.

הסכם אוסלו בין מציאות למחזה

הערוץ הסודי הופך לגלוי, צוות השיחות הראשוני מתחלף בצוותים בכירים יותר והשיחות נמשכו עד אשר הבשילו להסכם ולחיצת יד היסטורית בין ראש הממשלה יצחק רבין וראש אש"ף יאסר ערפאת על מדשאות הבית הלבן בוושינגטון לקול תרועות מחיאות הכפיים של העולם כולו.

שמעון פרס, יוסי ביילין, רון פונדק, אורי סביר ומחמוד עבאס, כולם נמצאים על הבמה, בעלילה שהתרחשה במציאות, כזו המשלבת דרמה, מעברים קיצוניים בין הקומי המרגיע לפוליטי המכביד.

אוסלו שחקנים ומשך הצגה

משך ההצגה הוא שעה וחמישים דקות ללא הפסקה. ההצגה מבוימת ע"י אילן רונן. מככבים בה השחקנים לימור גולדשטיין, דב נבון, אילן דר, גסאן עבאס ועוד שחקנים אחרים שלוקחים חלק בהצגה שכבר הספיקה לעורר הדים ולקטוף הצלחות בעולם.

את ההצגה כתב המחזאי הידוע ג'יי טי רוג'רס, יצירה מנקודת מבט מעניינת, של אמריקאי נקי מאינטרסים אשר בחן את הדברים בעין שונה מזו המקומית.

ההיסטוריה מאחורי ההצגה

ההצגה הוצגה לראשונה בשנת 2016 באוף ברודווי ולאור הצלחה גדולה וביקוש רב לכרטיסים, היא עברה להופיע בברודווי ורצה למשך 4 חודשים נוספים. 

המחזה זכה ב-13 פרסים ובין היתר בפרס טוני היוקרתי לאומניות התיאטרון בקטגוריה של המחזה הטוב ביותר לשנת 2017. לאחר מכן הועלתה ההצגה גם בווסט אנד שבלונדון ע"י צוות שחקנים מקומי והיתה מועמדת לפרס אוליביה הבריטי.

אסולו ביקורת הצגה בית ליסין

הביקורות על ההצגה נותנות פרספקטיבה לסיפור ומעבר לו. עלילה קצבית ומהירה אשר זורמת מצוין בין רגעי מתח לרגעים קומיים. מעברים חלקים בין הסצנות אשר בנויות מטקסטים חכמים וקולחים.

ההצגה נותנת את התחושה של סרט בילוש, הרבה יותר מאשר ניסיון להציג איזשהו מסמך היסטורי יבש. למרות שמדובר בנושא פוליטי רגיש היא מצליחה לשים זאת בצד ולגעת בעיקר בצד האנושי.

יחד עם כך אנחנו ממליצים על ההצגה היורשת בית ליסין עם רבקה מיכאלי בתפקיד בלתי נשכח נוסף.

Ticketsi

ב-Ticketsi תמצאו מידע אודות הופעות חיות, מופעי מוזיקה, הצגות ילדים, תיאטרון ישראלי, הופעות סטנד אפ, פסטיבלים, אטרקציות ועוד. אנחנו אוספים מידע מרחבי הרשת ומנגישים לכם אותו בצורה נוחה ומעלים שלב את התרבות בישראל.