אל נקמות הקאמרי – כרטיסים, הנחות, לוח הצגות 2019

אל נקמות הצגה

ההצגה אל נקמות שהועלתה לראשונה לפני למעלה ממאה שנים, מוסיפה לככב בתיאטרון הקאמרי בגאון בעיבוד חדש ובימויו של איתי טיראן לצד נבחרת שחקנית מרשימה ובהפקה מוסיקלית שנותנת חוזק לעלילה שמתמקדת על גורלה של משפחה יהודית. כל פרטי העלילה, כרטיסים מוזלים בהנחה, לוח הצגות, ביקורת ועוד בהמשך העמוד.

אל נקמות לוח הצגות 2019

אין כרטיסים. לעדכונים על כרטיסים חדשים עשו לייק לעמוד הפייסבוק של Ticketsi ותקבלו עדכונים!

לעדכונים נוספים על הופעות והצגות חדשות, עשו לייק לעמוד הפייסבוק שלנו ותקבלו עדכונים חמים!

לוח ההצגות של אל נקמות של תיאטרון הקאמרי מתקיים בימים אלה. ההצגות הקרובות יתקיימו באולמי הקאמרי החדש תל אביב ותוכלו לקרוא את לוח ההצגות המלא ולהזמין כרטיסים אונליין דרך הקישור הבא.

אל נקמות כרטיסים, הנחה, מחירים

מכירת הכרטיסים להצגה אל נקמות הקאמרי מתקיימת בזמן זה ממש. תוכלו להזמין כרטיסים בהנחה של עשרות אחוזים ולשלם 91 ש”ח לכרטיס כולל דמי טיפול במקום 250 ש”ח בקופות. ההזמנה מתבצעת בצורה מאובטחת אונליין באמצעות האתר הבא.

אנחנו מעדכנים על מבצעים והנחות בעמוד הפייסבוק שלנו. מוזמנים להתעדכן ולעשות לייק. ולא רק אל נקמות – עוד מבחר הצגות תיאטרון איכותיות מחכות לכם כאן באתר.

אל נקמות בקאמרי - שחקנים

הקאמרי הציג את המחזה לראשונה בחודש ספטמבר ומאז, הצלחתו הרבה מיוחסת בעיקר לעלילת היצירה ולשחקנים: אלון דהאן, המשחק את האב הנוקשה יענקל שפשוביץ’, הלנה ירלובה המוכשרת, המגלמת את אשתו שרה, זונה לשעבר וג’וי ריג’ר, המגלמת את דמותה של בתו בת ה-17, רבקה’לה.

אל נקמות עלילה של ההצגה

העלילה מגוללת את קורות חייה של משפחה יהודית, כאשר אב המשפחה, יענקל, מנהל בית בושת במרתף ביתו.

למרות התנהגותו הנלוזה, שאיפתו הגדולה מכל היא לגדל את בתו, רבקה’לה, בצורה נאותה, חיננית ומכובדת. בתו כלל אינה מודעת לעיסוקיו של אביה ואף מתחברת עם אחת הזונות שפועלות בחסות אביה, מנקה.  

למרות כל מאמציו, החיים הכפולים כה מנוגדים, שבשלב מסוים הסודות נחשפים ועולמן של הדמויות מתהפך על פיו.

ההצגה אל נקמות בעולם

אל הנקמות הוא מחזה החושף אותנו לעולם הזנות של ראשית המאה ה-20 ולחייהם של היהודים בערים הגדולות, לאחר המהפכה התעשייתית והנהירה הגדולה, מהכפר אל העיר.

למרות כמיהתו הרבה של יענקל כי יצליח לנהל חיים כפולים ולגדל את בתו כנערה ענווה ובעלת נימוסים והליכות, לאורך המחזה ניכר כי המתבגרת בת ה- 17 כמו מובהלת אל תוך חיים של חטא וטומאה.

ההצגה עלתה לראשונה

המחזה עלה לאקרנים לראשונה בשנת 1906, בגרמניה, בשפה הגרמנית. הוא נכתב ובוים על ידי שלום אש, שנודע בעיקר בשל היותו סופר פרובוקטיבי, בשפת היידיש.

הקהילה החרדית בימיו, גינתה את שלום אש בזכות היצירות הנועזות שלו, שכללו בין היתר זנות, מערכות יחסים מגוונות, בגידות, גניבות ואף מקרי רצח. הוא נודע בעיקר ביצירותיו “העיירה” (ספר משנת 1904) והמחזה “מוטקה גנב”, שראה במה בשנת 1917.

אל נקמות ביקורת הצגה הקאמרי

כיום, בעוד המחזה רץ על במות הקאמרי רב המוניטין, ניצתה ביקורת מעורבת חדשה, אשר דווקא שמה דגש על היחס המשפיל שחוו נשים, בראשית המאה ה- 20.

במהלך המחזה, ניכר כי הרוח השולטת היא הגברית, הפטריארכלית והפרימיטיבית, ששמה נשים ללעג, לרחמים, לבוז ולדמויות פאסיביות, שכנועות לגברים, העושים בהן כרצונם. מצטיירת כאן ביקורת חברתית גורפת, שנדמית מעוותת ביחס לסטאטוס המודרני באשר לנשים כיום.

אל נקמות וסיפורי דת

ההצגה המפורסמת אל הנקמות נחשפה לביקורת רבה, מהרגע שבו הועלתה לראשונה, בשל ההתמקדות שלה בנושאים שבזמנו נתפסו כחטאים בעיניי הקהילה החרדית ולרבות עיסוק בזנות וקיום יחסים לסביים.

לאחרונה אנו נחשפים להצגות שונות שמגוללות סיפורן של משפחות הקשורות לדת. כך למשל, ההצגה מאחורי הגדר מספרת סיפור בין יהודי לנוצרייה וגם העבד ההצגה שמביאה סיפור דומה. כמובן ההצגות מתבססות על מקרים אמיתיים, עושה כרצונו שמוצגת על-פי סיפרה של אסתי ויינשטיין ז”ל.

הצגה מאת י.ל פרץ

הסופר י.ל פרץ, שקרא את המחזה טרם פרסומו הפציר בפני אש שלום להימנע מכך. למרות זאת, בזכות עידוד של אמנים אחרים ולרבות השחקן יעקב אדלר, שלום אש חסם את הנאצה ובכל זאת העלה את המחזה שלו בפני הרבים.

4.92/5 (49)

עוד באתר: סטנדאפ היום | הצגות ילדים היום | הצגות ילדים בשבת

אתר Ticketsi מציג רק משרדי כרטיסים רשמיים ואמינים! יש לכם על מי לסמוך.
מי אנחנו? | איך להיזהר מספסרות כרטיסים | שירות לקוחות | פרסום באתר

Ticketsi

ב-Ticketsi תמצאו מידע אודות הופעות חיות, מופעי מוזיקה, הצגות ילדים, תיאטרון ישראלי, הופעות סטנד אפ, פסטיבלים, אטרקציות ועוד. אנחנו אוספים מידע מרחבי הרשת ומנגישים לכם אותו בצורה נוחה ומעלים שלב את התרבות בישראל.

כתיבת תגובה

סגירת תפריט
דילוג לתוכן