אמי הגנרלית ציפי שביט - כרטיסים, הנחות, לוח הצגות 2020

  • מאת Ticketsi
  • עודכן ב-30/12/2019, 13:01

בקצרה על אמי הגנרלית הצגה עם ציפי שביט

סרט הקולנוע הישראלי הקלאסי "אמי הגנרלית" מעולה כהצגה בעיבוד חדש בימים אלו. כמו הסרט, גם ההצגה מצחיקה כאשר היא מספרת את קורותיו של קצין בצה"ל בימים שלאחר מלחמת הכיפורים, שאמא שלו באה לבקר אותו בבסיס ואבא שלו עושה באותו הבסיס מילואים.

במרכז ההצגה  אמי הגנרלית ציפי שביט בולטת ומלאה בהומור וחיוניות כהרגלה. אם אתם מחפשים הצגה מומלצת ומצחיקה אמי הגנרלית הצגה – זה משהו שאסור לכם לפספס.

אמי הגנרלית כרטיסים ולוח הצגות 2020

עיר
תאריך
מיקום
כרטיסים
ברחבי הארץ
מגוון תאריכים
ברחבי הארץ, מצפון ועד דרום

לעדכונים נוספים על הופעות והצגות חדשות, עשו לייק לעמוד הפייסבוק שלנו ותקבלו עדכונים חמים!

הזמנה אונליין באמצעות משרדי הכרטיסים הרשמיים: פשבר.

לוח ההצגות של אמי הגנרלית מתקיים בימים אלה ורץ מצפון ועד דרום. ההופעות הקרובות יתקיימו בהיכלי תרבות ואולמות מופעים שונים.

כרטיסים לאמי הגנרלית, הנחות, מחירים מוזלים

מכירת הכרטיסים להצגה אמי הגנרלית עם ציפי שביט יצאה לדרך ומתקיימת בימים אלה. מחירי הכרטיסים בקופות מגיעים ל-159 ש"ח, אך גולשי האתר מקבלים הנחה מיוחדת ומשלמים החל מ-135 ש"ח לכרטיס. ההזמנה מתבצעת אונליין דרך לוח ההופעות למעלה.

אנחנו מעדכנים על מבצעים והנחות בעמוד הפייסבוק שלנו. מוזמנים להתעדכן ולעשות לייק. ולא רק אמא הגנרלית - עוד מגוון של הצגות תיאטרון מחכות לכם.

אמי הגנרלית עלילת ההצגה

אמי הגנרלית חוזרת כאמור בימים אלו לבמות. כמו בסרט המפורסם והנצפה ביותר, גם בהצגה העלילה מספרת על אימא דאגנית וחרדה שגם העבודה שבנה הוא חייל לא מפריע לנהל הכול – כולל את המפקדים שלו בבסיס.

ההצגה ידעה גלגולים רבים על במות ישראל והיא הועלתה במשך השנים מספר פעמים במספר בתי תיאטרון במספר גרסאות שונות כולל גרסה של סרט קולנוע באורך מלא שזכורה במיוחד לטובה. בהצגה אמי הגנרלית ציפי שביט לוקחת את מרכז תשומת הלב עם האנרגיה הרבה שלה והיכולת שלה להפוך הצגה כל כך אהובה לאהובה עוד יותר.

אמי הגנרלית - שחקנים

עלילת ההצגה מצחיקה ולמרות שהיא מוכרת, היא מצליחה להפתיע בזכות כישרון המשחק המופלא של צוות השחקנים שכולל את: ציפי שביט, פולי רשף, עודד מנסטר, סער בן יוסף, טלי בן יוסף. משך ההצגה הוא שעה ועשרים דקות ללא הפסקה. 

אמי הגנרלית ביקורת על ההצגה

ההצגה אמי הגנרלית כוללת צוות שחקנים עשיר ומוכשר. ניתן לבקר את ההצגה כהצגה מושכת, כיפית ומהנה. בתפקיד הראשי של ההצגה אמי הגנרלית ציפי שביט בולטת במיוחד ומפתיעה.

ההצגה עצמה היא חוויה נעימה למי שכבר ראה ומכיר את הסיפור הידוע – אך היא תהווה גם חוויה חדשה ורעננה לדור הצעיר היותר שאולי לא מכיר את העלילה.

רוב הביקורות מחמיאות להצגה ולצוות השחקנים. הצפייה בהצגה מהווה חוויה מהנה והיא יכולה לאפשר גם לכם להתחבר לתכנים כל כך ישראלים – של צבא, אימהות ומה שבניהם באופן קליל, פשוט ולא מכביד, עם מסר של משמעות במסווה של הומור.

אמי הגנרלית הצגה – פרטים שחשוב לדעת

ההצגה אמי הגנרלית רצה כבר מספר חודשים בבמות בארץ. ללא ספק ההצגה מהווה חוויה מהנה ומצחיקה של ערב אחד שכולו בידור טהור למי שאוהב קומדיות, אך בכל זאת היא לא רק קומדיה לשם צחוק ויש בה גם מסרים מעבר לרצון לגרום לקהל לצחוק.

משך ההצגה הוא שעה ועשרים דקות רצופים ללא הפסקות והוא מאפשר לנו לשכוח מהכול ולשקוע בתוך העולם החצי מדומיין – חצי נאמן למציאות בה אנחנו חיים.

כל ישראלי הולך לצבא ולכל חייל יש אימא שנשארת בבית והייתה שמחה לבוא לבסיס להשליט קצת סדר ומשמעת. בהצגה – אנו מקבלים הצצה למציאות בה דבר זה אפשרי.

ציפי שביט - אמי הגנרלית

ציפי שביט מוכיחה לכולנו שגיל זה רק מספר. כשהיא בת 71 (תאריך לידה 1.4.1947), היא מצליחה להחזיק הצגה מרשימה ולכבוש את הבמות כבר מעל לחמישים שנה. ולא רק למבוגרים, גם לילדים ציפי מקבלת הערצה וזה לא מובן מאליו.

50 שנות קריירה של משחק, סטנדאפ, הנחייה ומה לא - ציפי שביט היא דמות להשראה בכל העולם.

Ticketsi

ב-Ticketsi תמצאו מידע אודות הופעות חיות, מופעי מוזיקה, הצגות ילדים, תיאטרון ישראלי, הופעות סטנד אפ, פסטיבלים, אטרקציות ועוד. אנחנו אוספים מידע מרחבי הרשת ומנגישים לכם אותו בצורה נוחה ומעלים שלב את התרבות בישראל.