אנשים מקומות ודברים בית ליסין - כרטיסים, הנחות, לוח הצגות 2019

  • מאת Ticketsi
  • עודכן ב-26/08/2019, 09:24

אנשים, מקומות ודברים של תיאטרון בית ליסין בכיכובה של מגי אזרז מציגה בחורה מכורה לסמים ואלכוהול. כל הפרטים על העלילה המרתקת, איפה לוח ההצגות יתקיים ואיך תוכלו להזמין כרטיסים לאנשים מקומות ודברים בהנחה - כל זה ועוד בעמוד הבא.

תקציר אנשים, מקומות ודברים הצגה בית ליסין

תיאטרון בית ליסין מעלה לראשונה בישראל את ההצגה המרתקת "אנשים, מקומות ודברים" מאת דנקן מקמילן – הצגה נועזת וסוחפת שמגיעה אלינו היישר מלונדון. ההצגה שזכתה להצלחה גדולה וקצרה תשואות בממלכה המאוחדת, עשתה עלייה לישראל והיא כעת מוצגת בספר מוקדים ברחבי הארץ. 

אנשים מקומות ודברים לוח הצגות 2019

ההצגה אנשים, מקומות ודברים של תיאטרון בית ליסין מתקיימת בחודשים הקרובים ברחבי הארץ. מחיר כרטיס לגולשי האתר החל מ75 ש"ח כולל דמי טיפול במקום 250 ש"ח. הזמנת אונליין באמצעות משרד הכרטיסים הרשמי.

אנשים מקומות ודברים כרטיסים, הנחה, מחירים

מחירי הכרטיסים לאנשים, מקומות ודברים בקופות התיאטרון נעים בין 220-250 ש"ח. אך בהזמנה אונליין תוכלו לקבל הנחה של עשרות אחוזים ולשלם המחל מ-75 ש"ח בלבד לכרטיס, בלי התניות ובלי כוכביות קטנות. לקבלת ההטבה יש לבצע הזמנה אונליין באמצעות האתר הבא.

אנחנו מעדכנים באופן תמידי בעמוד הפייסבוק שלנו. עשו לנו לייק ותקבלו עדכונים חמים! תוכלו לקרוא עוד על הצגות מומלצות.

כמה מילים על אנשים, מקומות ודברים

"אנשים מקומות ודברים" בבימויו של רוני פינקוביץ', היא הצגה העוסקת בהתמכרות לסמים ואלכוהול של אמה אותה מגלמת מגי אזרז ועוסקת בשאלות שמתקיימות בתוך כל אחד מאיתנו ובקונפליקטים הפנימיים שמתעוררים אצלנו מפעם לפעם.

דרך סיפורה המרתק של אמה, הדמות הראשית, מצליחים הצופים להישאב אל תוך העלילה המרתקת אבל גם אל תוך עצמם.

עלילה אנשים, מקומות ודברים

הדמות הראשית אמה, אותה משחקת מגי אזרזר (שנוסף משחקת בהצגה הזוג המוזר הגרסה הנשית), היא שחקנית מבטיחה הסובלת מהתמכרות לסמים ואלכוהול. ההצגה מספרת את סיפורה של אמה מרגע שהיא מתמוטטת במהלך הצגה בה היא משתתפת ולאורך האשפוז במוסד הגמילה.

באשפוז אנחנו עדים לכל שלבי הגמילה שמתחילים מהכחשה והתנגדויות עקשניות לעזרה ומסתיימים בקבלה והבנה שאם לא תבצע שינוי, היא עלולה לאבד את כל הדברים החשובים לה – קריירה, משפחה ומערכות יחסים.

השאלה המרכזית בעלילה היא האם היא תצליח לשרוד את העולם ללא החומה שלה, השריון שלה – כלומר, האם היא תצליח להתמודד עם החיים כשהיא פיכחת.

אנשים, מקומות ודברים שחקנים

את ההצגה כתב דנקן מקמילן ותרגם עידו ריקלין. רשימת שחקנים: מגי אזרזר, פלורנס בלוך, נמרוד ברגמן, יורם טולדנו, נעמה שפירא, לירון בן ששון, עודאל חיון ועוד רבים וטובים. משך זמן ההצגה: שעה וחצי, כולל הפסקה.

אנשים, מקומות ודברים ביקורת הצגה

המחזה "אנשים מקומות ודברים" מהפנט את הקהל ושואב אותו אל תוך עולם רגשות מורכב ומסעיר. הדמות המציאותית המתמודדת עם מורכבות רגשית ונפשית, מצליחה לעורר הזדהות בכל אחד מאיתנו.

ההצגה משאירה שאלות ותהיות רבות שמהדהדות בראש גם ימים לאחר מכן – מערכות היחסים בחיינו, האמונות הבסיסיות שלנו, הפחדים, הרגשות, יכולת ההגשמה העצמית אל מול הסביבה התובענית והקופנליקטים הפנימיים והחיצוניים הקיימים בכל אחד.

מגי אזרזר באנשים, מקומות ודברים

מגי אזרזר מפתיעה במשחק נועז ומהפנט. אין ספק שזהו תפקיד שונה מכל התפקידים שקיבלה עד כה והיא עושה אותו בצורה מושלמת.

מגי מצליחה לגלם את המורכבות של אמה בצורה מדויקת וצורבת – מצד אחד חזקה וכריזמטית ומצד שני כה שברירית וחלשה. על הבמה אפשר לראות משחק כנה ואמיתי שמצליח לסחוף את הצופים אל תוך עולמה הפנימי של אמה.

מירי לזר עשתה עבודה מקצועית בעריכת המוזיקה והתנועה – תנועת הדמויות בשילוב המוזיקה הדרמטית מכניסה אותנו באופן אוטומטי לסיטואציה.

ביקורת על עלילת ההצגה

עלילת ההצגה בהחלט כבדה אך הבימוי נעשה בצורה אינטליגנטית והוא מצליח להעלות נושא חשוב בצורה סופר יצירתית.

צוות השחקנים, שמגלם ברובו את הצוות במוסד הגמילה, משחק בצורה מדויקת ומופלאה. עודאל חיון, שחקן צעיר – מצליח להיכנס לדמות סבוכה בצורה יוצאת דופן.

"אנשים מקומות ודברים" היא הצגה מרגשת ומרטיטה – היא מצמררת ונוגעת ללב באותה נשימה.

לסיכום, התרגום של ריקלין למחזה הוא לא פחות ממצוין – הוא משאיר את הצופים דרוכים בעזרת תסריט מעולה ומשפטים שמצליחים לחדור לראש וללב.

Ticketsi

ב-Ticketsi תמצאו מידע אודות הופעות חיות, מופעי מוזיקה, הצגות ילדים, תיאטרון ישראלי, הופעות סטנד אפ, פסטיבלים, אטרקציות ועוד. אנחנו אוספים מידע מרחבי הרשת ומנגישים לכם אותו בצורה נוחה ומעלים שלב את התרבות בישראל.