האופרה כרמן 2018 – הופעות והזמנת כרטיסים

האופרה הישראלית מעלה מחדש את המחזה “כרמן” על בימת האופרה בחודש יולי 2018. האופרה, שזכה להצלחה אדירה וסוחפת, מגיע עכשיו בהפקה חדשה ומפוארת. גולשי האתר מקבלים הנחה מיוחדת לכרטיסים ותוכלו להזמין כרטיסים מוזלים בעמוד הבא.

כרמן האופרה הישראלית

האפורה “כרמן” חוזר לבימת האופרה הישראלית בתל אביב למספר הופעות אופרה החל מיולי השנה בהפקה חדשה ומושקעת עם מאות משתתפים, תלבושות מפוארות וגיבורה צעונייה אחת.

ההפקה, העומדת כיום על הבמה באופרה הישראלית, מבוססת על הפקת “כרמן” באופרה המטרופוליטית של הבמאי האיטלקי פרנקו זפירלי, הידוע בהפקותיו המוצלחות ובהשקעה שהוא מנהל (רק כחודשיים לפני כן) “בוהם” בבימויו של המשכן לאמנויות הבמה) ג’יי נתן סמית, מנהל האופרה, עשה עבודה מצוינת.

הוא הצליח להקים את סביליה להחיות, תוך מתן הדרכה מצוינת לסולנים ולשחקנים עשירים בפרטים, כך שהשחקנים, שבדרך כלל נוכחים רק על הבמה, נראה שבניגוד להפקות אחרות באופרה הישראלית, כאן ניתנת למשחק תוקף רב יותר ולא להסתמך על המופעים המופלאים של המוסיקה והצליל בלבד, ולכן התוצאה מוצלחת במיוחד.

האפורה כרמן כרטיסים ולוח הופעות 2018

האפורה “כרמן” תעלה על בימת בית האופרה בתל אביב החל מתאריך ה-14.7.2018 וכרגע לפי לוח ההופעות יתקיימו הופעות במשך כל חודש יולי. כרגע לא ידוע על הצגות נוספות, אם יפתחו נעדכן בעמוד הפייסבוק שלנו.

מחירי הכרטיסים לאופרה נעים בין כמה מאות שקלים כאשר גולשי האתר מקבלים הנחה מיוחדת ומשלמים רק 136 ש”ח לכרטיס! הזמנת כרטיסים מתבצעת בצורה קלה ומאובטחת דרך האתר הבא או לפי לוח המופעים בהמשך העמוד.

להלן לוח ההופעות של האופרה כרמן:

תל אביב

14-28.7.2018

מיקום

המשכן לאמנויות הבמה

כרטיסים

מבצעים והנחות: אנו ממשיכים להביא לכם את המבצעים הכי שווים, ונעדכן אם ובמידה יהיו הנחות ומבצעים בעמוד הפייסבוק שלנו. עשו לנו לייק והישארו מעודכנים!

בחודשים יולי-אוגוסט 2018 יגיע מופע המחול מפצח האגוזים על הקרח של התיאטרון הלאומי הרוסי על הקרח מסנט פטרסבורג בישראל. תוכלו להזמין כרטיסים ולהבטיח לעצכם למופע הקלאסי המדויק של הקיץ.

האהבה בין כרמן לדון חוזה אינה אפשרית משום שהם שונים זה מזה. היא יפה, פרובוקטיבית, נהנתנית, חיה את הרגע, בעוד דון חוזה אינו מתאים לה, כי הוא תמיד מעוניין נאמנות ויציבות לאורך זמן. למעשה, כאשר כרמן לועגת לו בהתרסה, הוא רואה אותה מתנגדת לסמכותו, כי הוא בא מעולם הצבא שבו הכללים ברורים.

למעשה, שלושת הדואטים, צ’רקמן ודון ז’וזה, רק מדגישים את הפערים ואת חוסר ההתכתבות ביניהם, משום שלעתים רחוקות הם שרים יחד, אך לסירוגין. יש לציין כי הדמויות של מיכאלה ואסקמיו אינן מקבלות נפח משמעותי במגרש, אבל הן מסמלות את הזוג הנכון לכרמן ודון חוזה, והן רמזו לרצונן של כרמן ודון ז’וזה – אסקמיו מסמל את העתיד המרגש ב אשר כרמן, בעוד מיכאלה מסמל את העבר והשקרים יציבים ושקטים.

כך נראה המופע העצום על הבמה – צפו בהצצה מתוך האופרה:

4.97/5 (65)

עוד באתר: סטנדאפ היום | הצגות ילדים היום | הצגות ילדים בשבת

אתר Ticketsi מציג רק משרדי כרטיסים רשמיים ואמינים! יש לכם על מי לסמוך.
מי אנחנו? | איך להיזהר מספסרות כרטיסים | שירות לקוחות | פרסום באתר

Ticketsi

ב-Ticketsi תמצאו מידע אודות הופעות חיות, מופעי מוזיקה, הצגות ילדים, תיאטרון ישראלי, הופעות סטנד אפ, פסטיבלים, אטרקציות ועוד. אנחנו אוספים מידע מרחבי הרשת ומנגישים לכם אותו בצורה נוחה ומעלים שלב את התרבות בישראל.

כתיבת תגובה

סגירת תפריט
דילוג לתוכן