לא אשנא ההצגה – כרטיסים ולוח הופעות 2018

  • מאת Ticketsi
  • עודכן ב-19/10/2019, 14:14

הספר "לא אשנא" של ד"ר עזאלדין אבו אל-עייש עולה על הבמה בהצגה יחידה במינה בתיאטרון "האקדמיה לאומנויות המופע". ההצגה תתקיים בחודש מאי הקרוב, ובעמוד הבא תוכלו למצוא כרטיסים מוזלים במחירים מיוחדים לגולשים האתר.

הצגה לא אשנא

הצגה לא אשנא - האקדמיה לאמנויות המופע

הספר שהפך להצגה: "הרופא מעזה" כך כינו אותו כולם. ד"ר עזאלדין אבו אלעיש שכבש את הכותרות ונגע באנשים ברחבי העולם בעקבות המקרה הכואב שעבר ב-16 בינואר 2019, בו נהרגו שלוש בנותיו ואחיינתו משני פגזים של טנק ישראלי מבצע "עופרת יצוקה" בעזה.

ההצגה מספרת את חייו השונה ויוצא הדופן של ד"ר אבו-אלעיש- רופא פלשתיני בעל תואר מהרווארד, אשר נולד ברוצעת עזה במחנה הפליטים ג'בליה, ומקביל חי ועבד במשך כמה שנים בישראל. חייו התחלקו לשניים, רגל אחת בישראל ורגל שנייה בעזה, ועם הזמן הפך לסמל לשלום ודו קיום.

דרך סיפורו האישי והנוגע ללב, מוצגת מראה המשקפת את חיינו כבני אדם שחיים במקום עם הרבה פחדים ואלימות. סיפורו של אבו אלעיש משתקפת גם החמלה, האהבה והאמונה בחיים.

ההצגה היא עיבוד לספר שיצא לאור בשנת 2011 והפך להצלחה גדולה. את ד"ר עז א-דין אבו אל-עייש, מגלם בהצגה השחקן גסאם עבאס.

ההצגה "לא אשנא" כרטיסים

ההופעה הקרוב של ההצגה "לא אשנא" תתקיים בתאריך ה-1.8.2018, יום רביעי בשעה 21:00 בתיאטרון האקדמיה לאמנויות המופע בתל אביב. מכירת הכרטיסים החלה, והנחה מיוחדת לתלמידים, סטודנטים וגימלאים: 30 ש"ח הנחה לכרטיס! הזמנת הכרטיסים מתבצעת בצורה נוחה ומאובטחת דרך האתר הבא.

תל אביב-יפו

ד׳, 01.08.2018 21:00

מיקום

תיאטרון האקדמיה לאמנויות המופע ת"א

כרטיסים

כרטיסים

מבצעים והנחות: אם אתם חיילים, סטודנטים או גימלאים (בהצגת תעודה), אתם זכאים להנחה של 30 ש"ח לכרטיס, כך שכרטיס אחד יעלה לכם 56 ש"ח  בלבד.

אנו ממשיכים לעקוב מקרוב, ונעדכן אם ובמידה יהיו הנחות ומבצעים בעמוד הפייסבוק שלנו. עשו לנו לייק והישארו מעודכנים!

העיתונאי שלומי אדלר יצא לתיעוד מרתק אחר השחקן הראשי בהצגה גסאם עבאס. צפו בסרט "ארץ זרה":

Ticketsi

ב-Ticketsi תמצאו מידע אודות הופעות חיות, מופעי מוזיקה, הצגות ילדים, תיאטרון ישראלי, הופעות סטנד אפ, פסטיבלים, אטרקציות ועוד. אנחנו אוספים מידע מרחבי הרשת ומנגישים לכם אותו בצורה נוחה ומעלים שלב את התרבות בישראל.