זרים מושלמים הבימה - כרטיסים, הנחות, לוח הצגות 2020, ביקורת

  • מאת Ticketsi
  • עודכן ב-05/01/2020, 02:13

זרים מושלמים בתיאטרון הבימה הוא עיבוד חדש לסרט האיטלקי המוכר והניצפה ביותר על ערב מפגש חברים שמחליטים להקריא הודעות סלולריות וחשוף אמת שאף אחד לא ידע שהיא קיימת. מתי יתקיימו ההצגות של זרים מושלמים? איפה מזמינים כרטיסים? ואיך תקבלו הנחה על זרים מושלמים הבימה? כל הפרטים רגע לפני שאתם הולכים להצגה המעניינת של השנה.

בקצרה על זרים מושלמים הצגה הבימה

כחלק מרפרטואר הצגות הבימה, עולה בהצגה "זרים מושלמים" - דרמה קומית בעיבוד ישראלי על-פי הסרט הקולנוע האיטלקי שזכה לשבחים. 

במרכז העלילה נמצאת קבוצה חברים שנפגשים לארוחת ערב ונענים בחיוב להצעתה של אחת מהן להשתתף במשחק חשיפות של הודעות סלולריות. העלילה הולכת ומסתבכת כשהחברים מתחילים להיחשף להודעות אחד של השנייה ומגלים דברים חדשים על חבריהם.

זרים מושלמים הבימה לוח הצגות 2020

עיר
תאריך
מיקום
כרטיסים
אין כרטיסים. לעדכונים על כרטיסים חדשים עשו לייק לעמוד הפייסבוק של Ticketsi ותקבלו עדכונים!

לוח הצגות זרים מושלמים הבימה מתקיימות במהלך החודשים הקרובים באולם מסקין בתיאטרון הבימה. אנחנו עוקבים מקרוב אחר ההצגה המרתקת ולהלן לוח ההצגות המלא והעדכני של זרים מושלמים הבימה.

זרים מושלמים הבימה כרטיסים והנחות

מחירי הכרטיסים הרשמיים בקופות הבימה מגיעים ל-220 שקלים לכרטיס. גולשי האתר משלמים החל מ-71 ש"ח בלתי התניות ובלי כוכביות קטנות בהזמנה אונליין באמצעות האתר הבא.

אנחנו ממשיכים לעדכן כל הזמן על מבצעים והנחות בעמוד הפייסבוק שלנו. עשו לנו לייק ותקבלו עדכונים חמים! מחפשים הצגות נוספות? תוכלו לקרוא על הצגות מומלצות שכדאי לדעת.

כמה מילים על זרים מושלמים ההצגה

ההצגה מבוססת על הסרט שיצא לאקרנים בשנת 2016 והפך להיות בין סרטי הקולנוע שוברי הקופות באיטליה. באותה שנה, הסרט הוקרן בישראל כחלק מפסטיבל חיפה. מעבר לכך, הבימה מציגים את ההצגות המלך ליר עם ליא קניג, מיקה שלי מחזמר מדהים עם ביקורות טובות ועיבוד חדש של מאחורי הגדר על-פי סיפרו של ביאליק.

העלילה של זרים מושלמים

תקציר עלילה: מפגש ארוחת ערב של זוגות בשנות השלושים הופך להיות משחק מסוכן, להגיב לאתגר של לשים את הטלפונים החכמים על השולחן, בידיעה שכל הודעה ושיחה יהיו גלויים לכל. דברים מסתבכים בקרוב, כאשר המשתתפים לגלות כמה הם באמת מכירים אחד את השנייה.

זרים מושלמים רשימת שחקנים מלאה ומשך הצגה

משך ההצגה: שעה וחצי. רשימת שחקנים: ריקי בליך, תומר שרון, נתי רביץ, מורדי גרשון, פיני קדרון, ספיר אזולאי, מאיה מעוז.

זרים מושלמים ביקורות הצגה וציון כללי

"זרים מושלמים" הפכה להצלחה הגדולה ביותר באיטליה במשך שנים, הודות לתסריט חכם ולצוות מצוין של שחקנים שהצטרפו לסרט מקורי ומעורר מחשבה, הנע בין מיומנות בין קומדיה עדינה לדרמה חודרת ועכשווית.

האם ההצגה זרים מושלמים תצליח להיכנס לנעליים של הסרט? ההצגה חדשה ואין עליה עדיין ביקורת רשמי. הייתם בהצגה? אתם מוזמנים לרשום לנו כאן למטה בתגובות את הביקורת שלכם על ההצגה ונציג אותה לכולם.

ביקורות נוספות:

  • וואלה תרבות - פגיעה בול: הבימה הצליח להפוך את "זרים מושלמים" להצגה נפלאה
  • הארץ - ההצגה "זרים מושלמים" תדבר לכל צופה ועולמו הסודי

זרים מושלמים - הדף הרשמי באתר הבימה

הטריילר הרשמי של הסרט המלא:

 
Ticketsi

ב-Ticketsi תמצאו מידע אודות הופעות חיות, מופעי מוזיקה, הצגות ילדים, תיאטרון ישראלי, הופעות סטנד אפ, פסטיבלים, אטרקציות ועוד. אנחנו אוספים מידע מרחבי הרשת ומנגישים לכם אותו בצורה נוחה ומעלים שלב את התרבות בישראל.