לילה אחד, מרקוביץ' הצגה בית ליסין - כרטיסים, הנחות, לוח הצגות 2020

  • מאת Ticketsi
  • עודכן ב-30/12/2019, 14:30

לילה אחד, מרקוביץ' של תיאטרון בית ליסין מתקיים בימים אלה על בימת התיאטרון במגוון תאריכים שונים. כמה עולים כרטיסים? איפה תרכשו כרטיסים בהנחה? כל הפרטים כולל עלילה, ביקורת ורשימת שחקנים בעמוד הבא.

בקצרה על לילה אחד, מרקוביץ' ההצגה

ההצגה הקומית לילה אחד, מרקוביץ', היא סאטירה מצוינת, המתעדת "אירוע סודי" שהתרחש במהלך קום המדינה ואיבד מעט מכיוונו. עלילת ההצגה, מבוססת על פי ספרה של איילת גונדר גושן.

לילה אחד מרקוביץ' לוח הצגות בית ליסין 2020

עיר
תאריך
מיקום
כרטיסים
אין כרטיסים. לעדכונים על כרטיסים חדשים עשו לייק לעמוד הפייסבוק של Ticketsi ותקבלו עדכונים!

משך ההצגה: שעה וחצי

לעדכונים נוספים על הופעות והצגות חדשות, עשו לייק לעמוד הפייסבוק שלנו ותקבלו עדכונים חמים!

לוח הצגות של לילה אחד, מרקוביץ' של תיאטרון בית ליסין מתקיים בימים אלה על במה. לילה אחד, מרקוביץ הצגות קרובות מתקיימות בתל אביב ומגוון ערים נוספות לפי הלוח המתעדכן למעלה.

כרטיסים ללילה אחד מרקוביץ', הנחות, מחירים מוזלים

מכירת כרטיסים לילה אחד, מרקוביץ' מתקיימת בימים אלה. מחירי הכרטיסים נעים החל מ-49 ש"ח דרך משרד הכרטיסים בראבו במקום 250 ש"ח מחיר כרטיס מלא בקופות. כרטיסים מוזלים בהנחה ללילה אחד מרקוביץ' בהזמנה אונליין דרך משרד הכרטיסים הרשמי בקישור הבא.

אנחנו מעדכנים על מבצעים והנחות בעמוד הפייסבוק שלנו. מוזמנים להתעדכן ולעשות לייק. ולא רק לילה אחד, מרקוביץ' - עוד עשרות הצגות תיאטרון עם ביקורות מעולות מחכות לכם באתר Ticketsi.

ואם כבר לילה, אז ההצגה לילה אחד באפריל עם קרן פלס רצה בימים אלה.

לילה אחד, מרקוביץ ההצגה - שחקנים

במחזה ישחקו אינספור שחקנים מוכרים בעולם הטלוויזיה והתיאטרון ולרבות אגם רודברג, תום חגי, קובי פרג', יובל ינאי, אנה דוברוביצקי, דור ברנס, מור חנסון, מור בן דוד, תומר יוסף, יעקב סולדטוב, דניה לנדסברג ו-שחר כספי.

לילה אחד מרקוביץ' במאי עירד רובינשטיין

במאי ההצגה, עירד רובינשטיין, זוכה פרס התיאטרון הישראלי בשנת 2015, בזכות עבודת בימאי יוצאת דופן על המחזה "רומיאו ויוליה", שראה אור בתיאטרון באר שבע ובשנת 2017, על עבודתו כבמאי, על המחזה "מלך הכלבים", שכיכב בתיאטרון בית לסין.

לצד בימוי לילה אחד מרקוביץ', עירד רובינשטין ביים לאחרונה גם את ההצגה "אותלו" בתיאטרון הקאמרי.

לילה אחד מרקוביץ' הצגה - העלילה

זהו יום קום המדינה, 1948. כל היהודים במדינת ישראל מאושרים וצוהלים, חוץ מ-20 גברים נועזים, בעלי משימה אחת ייחודית.

20 הגברים מפליגים להם אל עבר אירופה, במטרה לפגוש 20 נשים יהודיות. המטרה – להינשא לנשים הללו, בכדי לסייע להן להגיע לישראל וליהנות מאזרחות בה. זאת בניגוד למנדט הבריטי – ששלט בארץ ישראל בזמנו.

יעקב מרקוביץ' - גיבור ההצגה

עשרים הגברים אכן מגיעים לאירופה ופוגשים בעשרים הנשים. אבל רגע... אחד הגברים הוא לא אחר מיעקב מרקוביץ', איש מופנם וחלש, ששותק בזמן שהוא מאפשר לגברים לבגוד בנשותיהם. מרקוביץ' כלל לא היה אמור להיות על הספינה.

למרות זאת, ישנה אישה שזקוקה לעזרתו ושמה הוא בלה זייגרמן – האישה הכי יפה עלי אדמות.

20 הגברים שבים עם 20 הנשים ארצה, במטרה לבטל את הנישואים. למרות זאת, בהגיעם לארץ מר. יעקב מרקוביץ' מסרב להעניק לבלה זייגרמן גט, למורת רוחה.

בעוד שבלה יוצאת למלחמה פמיניסטית ונועזת על החופש שלה להינשא, יעקב יוצא למלחמה למען האהבה שרחש כלפי בלה וכי הוא מאמין כי היא תחוש עבורו, לאורך זמן.

האם בלה תשתחרר מכבלי נישואי הדמה? האם יעקב יצליח לשכנע אותה להיכנע לאהבה עמו?

לילה אחד מרקוביץ' - ביקורת הצגה

ההצגה לילה אחד, מרקוביץ', היא הצגה קומית ומרתקת, ששמה באור ייחודי תאריך ציון שמתעד את ההיסטוריה של ארצנו הקטנטונת.

אין ספק שההצגה לא חסכה בשחקנים יוצאי דופן:

אגם רודברג, כוכבת הילדים, הדוגמנית המוכרת ושחקנית התיאטרון המוכשרת, שאף השתתפה בהצגה בה זכה עירד רובינשטיין בפרס התיאטרון הישראלי, "מלך הכלבים".

תום חגי, שמוכר מסדרות כמו "אורים ותומים", בה שיחק לצד יהורם גאון ותום אבני והסדרה "אחת, אפס, אפס", בה שיחק לצד עמוס תמם ואפרת דור.

קובי פרג', שכולם מכירים ואוהבים מסדרת הפיג'מות, הסדרה תאג"ד והסדרה "סברי מרנן", בה שיחק לצד רותם אבוהב וטוביה צפיר.

ההצגה אף מציגה מאבק פמיניסטי לחירות, לעומת מאבק ישן נושן מהתקופה הרומנטית, אודות אהבה. שני עולמות, המודרני והקלאסי פוגשים האחד בשני בצורה נאה. האם יימצא עמק השווה? תגלו בהצגה המרתקת.

קישורים וביקורות נוספים:

בית ליסין - העמוד הרשמי של ההצגה באתר בית ליסין.
ynet - לילה אחד מרקוביץ' ביקורת על ההצגה.
כלכליסט - ביקורת על לילה אחד מרקוביץ.
דה מרקר קפה - ביקורת נוספת על ההצגה.

Ticketsi

ב-Ticketsi תמצאו מידע אודות הופעות חיות, מופעי מוזיקה, הצגות ילדים, תיאטרון ישראלי, הופעות סטנד אפ, פסטיבלים, אטרקציות ועוד. אנחנו אוספים מידע מרחבי הרשת ומנגישים לכם אותו בצורה נוחה ומעלים שלב את התרבות בישראל.