מייקל ההצגה - לוח הצגות 2020, כרטיסים, מחירים ועוד

  • מאת Ticketsi
  • עודכן ב-30/12/2019, 14:04

בקצרה על מייקל ההצגה

לאחר ההצלחה המסחררת של הסדרה המבוססת על עלילתה, הצגת הקומדיה "מייקל", ממשיכה לרוץ על במות רבות ברחבי המדינה. בשנה האחרונה ההצגה קיבלה עיבוד טלוויזיוני בחברת הלווין יס. כל הפרטים על ההצגה - עלילה, שחקנים, לוח הופעות ורכישת כרטיסים בעמוד הבא. 

מייקל לוח הצגות 2020

עיר
תאריך
מיקום
כרטיסים
ברחבי הארץ
מגוון תאריכים
ברחבי הארץ, מצפון ועד דרום

ההצגות של מייקל מתקיימות ברחבי הארץ מצפון ועד דרום. ההצגות הקרובות יתקיימו ברחבי היכלי תרבות ואולמות מופעים ובניהם צוותא תל אביב.

משך ההצגה שעה ו-15 דקות. מחיר הכרטיסים נע בין 106-126 ש"ח כולל דמי טיפול, ההזמנה מתבצעת אונליין ממשרד הכרטיסים הרשמי באמצעות האתר הבא.

לעדכונים נוספים על הופעות והצגות חדשות, עשו לייק לעמוד הפייסבוק שלנו ותקבלו עדכונים חמים!

מייקל כרטיסים להצגה, הנחה, מחירים

מכירת הכרטיסים להצגה "מייקל" מתקיימת בימים האלה. מחירי הכרטיסים כאמור נעים בין 106-126 ש"ח בהתאם לבחירת המופע שמתקיימים ברחבי הארץ. ההזמנה מתבצעת בצורה מאובטחת דרך משרד הכרטיסים הרשמי באמצעות האתר הבא.

אנחנו מעדכנים על הנחות ומבצעי 1+1 בעמוד הפייסבוק שלנו. מוזמנים להתעדכן ולעשות לייק. ולא רק מייקל - עוד עשרות הצגות תיאטרון מחכים לכם כאן באתר.

אודות אנסמבל מייקל

לפני כ-11 שנים, אבי דנגור העלה לראשונה את ההצגה "מייקל", כחלק מעבודת הגמר שלו בלימודיו בירושלים. מאז אותו יום גורלי, אותה הצגה הפכה לסנסציה; זכתה בפרס עיריית ירושלים בשנת 2009 ובשלושה פרסים בטקס קיפוד הזהב, לאורך השנים.

ההצגה עצמה נוצרה כתוצאה מאלתורים רבים, של אבי עצמו וכלל הקבוצה, הקרוי "אנסמבל מייקל". הקבוצה היוצרת אף משתתפת באופן פעיל ומשחקת את התפקידים השונים במהלך ההצגה, באופן מבדר וטראגי כאחד.

עלילת ההצגה מייקל

ההצגה עצמה מתארת אירוע משפחתי שחור וכבד, אך שואפת לכיוון קומי וסאטירי מאוד, שכן כולנו מכירים את הסיטואציה; את האירוע שנופל למקום חשוך והיסטרי, שמאבד את העשתונות.

ההצגה חושפת אותנו למשפחתו של מייקל, משפחת ברוש, מארגנת טקס אזכרה עבורו ומשקיעה ככל האפשר, הן מבחינת מזון והן מבחינת מוזמנים, כדי להביא לאזכרה המכובדת ביותר.

מטרתה של ההצגה היא להציג ביקורת חברתית בצורה קומית. המופע מתמקד באופן ההתנהלות של המשפחה והחברים במהלך הטקס: למרות כל הרצון הטוב, הם אינם מצויים במצב נפשי תקין דיו, כדי להצליח ולעמוד במשימה; התמונה הרגועה של המשפחה המושלמת שהם מנסים לצייר, מתקלפת כמו טפט מהקירות.

מייקל - שחקנים

"אנסמבל מייקל" כולל בין היתר את...

  • אבי דנגור – שהופיע בעבר בסדרות ישראליות פופולריות מגוונות ולרבות "מטומטמת" ו"על הספקטרום". בהצגת המקור שלו, הוא משחק את הדוד האנטיפת, דובי
  • הילה גולדנברג – תסריטאית, בימאית ושחקנית, המגלמת את האם רבקה
  • מיטל רז – שחקנית, המגלמת את הנערה המתבגרת הטיפוסית
  • נטליה פאוסט – שחקנית, המגלמת את דודה טוטה, המצויה בדמי ימיה
  • נדב הולנדר – זמר, חברו של מייקל המנוח. שקט ומוזר

מייקל סדרה

ההצגה "מייקל" מועלית בפני תיאטראות רבים ברחבי המדינה, במשך שנים רבות. מסיבה זו, ככל הנראה, חברת הכבלים "yes" אף השיקה תכנית, המתמקדת באירועים שקדמו את טקס האזכרה של מייקל.

בתכנית עצמה משתתף כל צוות "אנסמבל מייקל" ומתאר בצורה יפה, את האירועים שקדמו להצגה ויתכן מאוד, כי יצרו סדק שהוביל לשבר העתידי, המתרחש במהלך ההצגה.

מייקל ביקורת על ההצגה

"מייקל" היא הצגה מכל הלב שחיים אותה יומיום. פעמים רבות ניתן להבחין בהם ברחובות תל-אביב, לבושים בבגדיהם של משפחת ברוש ומדמים את מעלליהם בעולם החיצון. "אנסמבל מייקל" אף הקים דף Facebook פעיל עבור ה"משפחה", בו היא דואגת לעדכן אירועים ואנקדוטות מחיי המשפחה בשגרה.

ניכר להבחין כי מדובר בהצגה שקרמה עור וגידים, ככל הנראה משום שהיא מעוררת הרבה מאוד אמפתיה, אך זוכרת לדאוג שגם נישפך מצחוק, וכך אנחנו מקבלים קומדיית קאלט מופרעת.

משום שהסדרה בטלוויזיה מתמקדת בעלילה דומה, אנו תמיד יכולים להיווכח במשחק יוצא הדופן של השחקנים וההזדהות הרמה שלהם עם הדמויות, שהם משחקים על בסיס קבוע כבר למעלה מ-10 שנים.

קישורים וביקורות נוספות:

וואלה תרבות - ביקורת על ההצגה מייקל.
ויקיפדיה - כל הפרטים על מייקל ההצגה.
פייסבוק - דף הפייסבוק הרשמי של מייקל ההצגה.

Ticketsi

ב-Ticketsi תמצאו מידע אודות הופעות חיות, מופעי מוזיקה, הצגות ילדים, תיאטרון ישראלי, הופעות סטנד אפ, פסטיבלים, אטרקציות ועוד. אנחנו אוספים מידע מרחבי הרשת ומנגישים לכם אותו בצורה נוחה ומעלים שלב את התרבות בישראל.