סיבת המוות אינה ידועה הבימה - כרטיסים, הנחות, לוח הצגות 2019

  • מאת Ticketsi
  • עודכן ב-16/11/2019, 12:03

לפני מספר שנים תחקיר של תוכנית ה-TV "עובדה" הביא להרשעתו של שמעון קופר, מי שקיבל את הכינוי "האלמן הכפול", ברצח שתיים מנשותיו. עכשיו, הסיפור המטלטל מקבל עיבוד בימתי להצגה חדשה: "סיבת המוות אינה ידועה". בעמוד הבא תמצאו את כל המידע על כרטיסים מוזלים בהנחה, לוח הצגות, ביקורת ועוד.

תקציר סיבת המוות אינה ידוע הבימה

סיבת המוות אינה ידועה על פי ספרו של עמרי אסנהיים, "לתפוס רוצח", עולה בתיאטרון הבימה בהפקה איכותית. ההצגה היא דוקומנטרית במידה רבה, המבוססת על סיפורו האמיתי של שמעון קופר, שרצח בדם קר את אשתו הראשונה ואשתו השלישית, בקיבוץ אייל, בשנים 1994 ו-2009. כל הפרטים אודות ההצגה, לוח הופעות וכרטיסים בהנחה בעמוד זה.

סיבת המוות אינה ידועה לוח הצגות הבימה 2019

עיר
תאריך
מיקום
כרטיסים
תל אביב-יפו
תל אביב-יפו, תיאטרון הבימה תל אביב - אולם מסקין
לרכישה
כרטיסים 13 101₪
תל אביב-יפו
תל אביב-יפו, תיאטרון הבימה תל אביב - אולם מסקין
לרכישה
כרטיסים 12 101₪
תל אביב-יפו
תל אביב-יפו, תיאטרון הבימה תל אביב - אולם מסקין
לרכישה
כרטיסים 9 101₪
תל אביב-יפו
תל אביב-יפו, תיאטרון הבימה תל אביב - אולם מסקין
לרכישה
כרטיסים 26 101₪
תל אביב-יפו
תל אביב-יפו, תיאטרון הבימה תל אביב - אולם מסקין
לרכישה
כרטיסים 28 96₪
תל אביב-יפו
תל אביב-יפו, תיאטרון הבימה תל אביב - אולם מסקין
לרכישה
כרטיסים 45 96₪

לוח ההצגות של סיבת המוות אינה ידועה יתחיל להתקיים על בימת תיאטרון הבימה החל ממרץ 2019 במגוון תאריכים שונים. הזמנת כרטיסים אונליין בצורה מאובטחת באמצעות משרד הכרטיסים הרשמי בקישור הבא.

לעדכונים נוספים על הופעות והצגות חדשות, עשו לייק לעמוד הפייסבוק שלנו ותקבלו עדכונים חמים!

סיבת המוות אינה ידועה כרטיסים, הנחות, מחירים מוזלים

מכירת כרטיסים לסיבת המוות אינה ידועה מתקיימים בימים אלה ממש. מחירי הכרטיסים לגולשי האתר החל מ-96 ש"ח כולל דמי טיפול במקום 220 ש"ח מחיר רגיל בתיאטרון. ההזמנה מתבצעת בצורה מאובטחת אונליין דרך משרד הכרטיסים הרשמי באתר הבא.

אנחנו מעדכנים על הנחות ומבצעי 1+1 בעמוד הפייסבוק שלנו. מוזמנים להתעדכן ולעשות לייק. ולא רק סיבת המוות אינה ידועה - עוד עשרות הצגות תיאטרון איכותיות מחכות לכם באתר.

אודות ההצגה סיבת המוות אינה ידועה

ההצגה סיבת המוות אינה ידועה נכתבה על ידי מוטי לרנר, זוכה פרס ראש הממשלה לסופרים עבריים של שנת 1994 ופרס מפעל הפיס לאמנויות על שם לנדאו, בשנת 2014. המופע מונחה על ידי הבמאי רב האשכולות חנן שניר, במאי ישראלי בינלאומי, זוכה פרס מפעל החיים של התיאטרון הישראלי, בשנת 2015.

לתפוס רוצח - עמרי אסנהיים

רבים מאיתנו ודאי זוכרים את המקרה היטב, בזכות תחקירו המרשים של עמרי אסנהיים – כתב ובמאי רב תושייה בתכנית "עובדה". בזכות שיחה אגבית עם אחת מהאימהות בגן של בנו, נחשף אסנהיים לסיפורו המצמרר של שמעון קופר.

אותה פיסת מידע, מניעה אותו לפתח חקירה יסודית וממושכת, שבסופו של יום הביאה להרשעתו של שמעון קופר, ביוני 2016.

סיבת המוות אינה ידועה - העלילה של ההצגה

אם קראתם את הספר "לתפוס רוצח", אתם ככל הנראה מכירים את עלילת המחזה היטב. עמרי אסנהיים, המהווה חלק מהותי מצוות תכנית התחקירים "עובדה", מוצא את עצמו מנהל שיחה עם אמה בגן של בנו, אודות אישה בשם ג'ני מור-חיים.

אותה אישה, נמצאה נטולת רוח חיים בביתה, בקיבוץ אייל, לצד כדורים רבים. זירת הפשע העידה כי האישה התאבדה, אך לאחר נתיחה, הפתולוג מצא כי מדובר באירוע לבבי.

הפענוח המרתק

השיחה העלתה חשד בראשו של אסנהיים, שהביא אותו לנהל חקירה אודות המקרה. אסנהיים מצא כי ג'ני מור-חיים הייתה נשואה לאדם בשם שמעון קופר (שאול גלר במחזה), כאשר מור-חיים לא הייתה אשתו הראשונה, אלא השלישית.

לאחר חפירה נוספת ושיחות רבות עם אינספור עדות, נגלים לעיניי אסנהיים חייו החבויים של האיש והעובדה, כי מור-חיים לא הייתה הראשונה שהתאבדה, כתוצאה מנישואיה לשמעון קופר.

הרשעתו של שמעון קופר

קווי הדמיון המוזרים בין שתי הרציחות והיחסים הנלוזים של קופר עם נשים, תרמו למכלול של ראיות שהביא את אסנהיים לשדר את התחקיר שלו בתכנית התחקירים "עובדה", במרץ 2010.

כתוצאה מתחקיר זה, התיק של ג'ני מור-חיים נפתח מחדש ובסופו של דבר, הביא להרשעתו של שמעון קופר ברצח שלה ושל אשתו הראשונה, אורית דורון-קופרשמידט.

סיבת המוות אינה ידועה - ביקורת הצגה

סיבת המוות אינה ידועה היא הצגה מותחת, שמטרתה לתעד את תהליך החקירה המופתי של עמרי אסנהיים ומסעו חסר המעצורים לגילוי האמת. היותה מבוססת על סיפור אמיתי, שהתרחש ממש כאן בארצנו, הופך אותה למרתקת ומרגשת.

את שמעון קופר עצמו, יגלם גיל פרנק, שחקן מוכשר בצורה יוצאת דופן, ששיחק באינספור מחזות ובמקביל בהצגה מי מפחד מוירג’יניה וולף בהבימה.

סיבת המוות אינה ידועה - שחקנים

לצד גיל פרנק בתפקיד בראשי, משתתפים גילה אלמגור-אגמון (שמשתתפת גם בהצגה מיקה שלי), רינת מטטוב, מיקי פלג-רוטשטיין, רוברטו פולק, ליאת אקטע, אלינור וייל, יבגניה דודינה. על עיבוד ובימוי אחראי חנן שניר, על המחזה מוטי לרנר.

Ticketsi

ב-Ticketsi תמצאו מידע אודות הופעות חיות, מופעי מוזיקה, הצגות ילדים, תיאטרון ישראלי, הופעות סטנד אפ, פסטיבלים, אטרקציות ועוד. אנחנו אוספים מידע מרחבי הרשת ומנגישים לכם אותו בצורה נוחה ומעלים שלב את התרבות בישראל.