סימון בוקנגרה אופרה – כרטיסים, הנחות, לוח הופעות 2019

אופרה סימון בוקנגרה עולה על בימת בית האופרה הישראלית (המשכן לאמנויות הבמה) תל אביב במהלך חודש יולי 2019. איך תרכשו כרטיסים בהנחה? מהו לוח ההופעות? מהן הביקורות על האופרה? כל הפרטים, בעמוד הבא.

Simon Boccanegra
אין כרטיסים. לעדכונים על כרטיסים חדשים עשו לייק לעמוד הפייסבוק של Ticketsi ותקבלו עדכונים!

סימון בוקנגרה כרטיסים לאופרה, הנחות, מבצעים

מכירת הכרטיסים לסימון בוקנגרה יצאה לדרך. מחירי הכרטיסים משתנים בהתאם לבחירת מקום הישיבה באולם. הנחות מיוחדות דרך משרד הכרטיסים הרשמי בקישור הבא.

תקציר סימון בוקנגרה אופרה

סימון בוקנגרה היא אופרה פוליטית וייחודית, שנכתבה על ידי לא אחר, מהמלחין הדגול ג’וזפה ורדי. היא מתרחשת בעיר גנואה, איטליה, בשנת 1339.

היא עוסקת בחייו של פיראט, סימון בוקנגרה, המאוהב בבת אצילים, במכשולים שהגורל מציב בפניהם ואף בהשתלשלות הפוליטית המפתיעה, שמביאה שודד ים פשוט למשרת שליט העיר גנואה.

ג’וזפה ורדי היה למלחין ומחבר אופרות איטלקי יוצא דופן, שתחת שכמו למעלה מ – 20 אופרות וביניהן “מקבת’ “, “הטרובאדור”, “נשף מסכות”, “לה טרוויאטה”, “אותלו” ורבות נוספות.

עלילת האופרה סימון בוקנגרה

אי-שם בתקופת ימי הביניים, חי לו סימון בוקנגרה, פיראט ממעמד נמוך, המאוהב בבת אצילים. אהובתו (מריה), איננה יכולה לחשוף את הרומן בפני אביה (פייסקו), שכן היא יודעת שיתנגד ליחסים.

עם הזמן, מריה נכנסת להיריון ולזוג נולדת ילדת אהבה, שעליה אינם יכולים לשמור. הם נאלצים למסור אותה למטפלת מבוגרת, ללא ידיעת אביה של מריה. למרות הניסיון, אביה של מריה מגלה אודות הרומן. בטוח כי סימון בוקנגרה הכריח את בתו לקיים עמו יחסים, פייסקו זועם ומחליט לכלוא את בתו בארמונו. בינתיים, המטפלת המבוגרת של הילדה הולכת לעולמה, מותירה את הילדה לבדה בעולם.

אודות סימון בוקנגרה

בכדי לשחרר את אהובתו ממרות אביה, סימון בוקנגרה מחליט לרוץ לתפקיד הדוג’ה; ראש עיר גנואה. בינתיים, מריה מוצאת את מותה בארמונו של אביה ופייסקו, מתמלא אשמה וזעם. הוא מתעמת עם בוקנגרה, אשר איננו יודע כי אהובתו איננה בחיים עוד.

בעוד העם בעדו, בוקנגרה מתחנן בפני פייסקו שיעניק לו את ברכתו ושיימצאו את עמק השווה. פייסקו איננו נענה לתחינותיו של בוקנגרה ואף מציב תנאי לשלום בין השניים – הוא יתמוך ביחסים בינו ובין בתו, רק כאשר ישיבו השניים את נכדתו אליו.

בוקנגרה מספר לפייסקו בכאב כי בתו נעלמה וכתוצאה מכך, פייסקו מאבד עניין. בוקנגרה נכנס לארמון בשאיפה למצוא את אהובתו ואכן מותה אותה, כאשר איננה בין החיים. באותו הרגע נפסק כי בוקנגרה אכן יהיה למושל העיר גנואה. זהו רגע של אושר ושמחה בעיר, שעבור בוקנגרה מהווה את אחד הרגעים הקשים ביותר בחייו.

עלילת האופרה מתקדמת

כ- 25 שנים לאחר מכן, התמונה משתנה: בתו של בוקנגרה, מריה, מוצאת את עצמה מאומצת לצד המתרס של אביה, המונהג על ידי משפחת גרימלדי. פייסקו מתגורר יחד עם משפחת גרימלדי תחת שם בדוי ומטפל במריה, אף על פי שאיננו יודע כי זוהי נכדתו.

האם פייסקו יגלה כי מריה היא נכדתו האבודה? האם הוא יזכה לממש את נקמתו נגד בוקנגרה? האם בוקנגרה  יצליח למצוא את בתו ולהשכין שלום בין בית ובין ממלכות?

ביקורת על האופרה סימון בוקנגרה

האופרה סימון בוקנגרה היא מורכבת: היא מתארת יחסים בין משפחתיים לא פשוטים, על רקע של סככים פוליטיים בין מעמדות שונים באיטליה. זהו סיפור קורע לב, המתאר את הניסיון הטרגי של בוקנגרה להביא את השלום מכל חזית.

זמרי האופרה מביאים את העלילה לעולמות אחרים של אמוציה, יחד עם המוזיקה יוצאת הדופן, תחת ניצוחו של ג’וליאנו קרלה, הדרמה העוצמתית והמעברים המהירים.

יותר מכל, העלילה עצמה – היא סוחפת מאין כמותה; מביאים לריגוש רב ואף תחושת כאב, כלפיי הקשיים שבהם נתקלות הדמויות במשך הדרך.

5/5 (4)

עוד באתר: סטנדאפ היום | הצגות ילדים היום | הצגות ילדים בשבת

אתר Ticketsi מציג רק משרדי כרטיסים רשמיים ואמינים! יש לכם על מי לסמוך.
מי אנחנו? | איך להיזהר מספסרות כרטיסים | שירות לקוחות | פרסום באתר

Ticketsi

ב-Ticketsi תמצאו מידע אודות הופעות חיות, מופעי מוזיקה, הצגות ילדים, תיאטרון ישראלי, הופעות סטנד אפ, פסטיבלים, אטרקציות ועוד. אנחנו אוספים מידע מרחבי הרשת ומנגישים לכם אותו בצורה נוחה ומעלים שלב את התרבות בישראל.

כתיבת תגובה

סגירת תפריט
דילוג לתוכן