עקומים הצגה הבימה – כרטיסים, הנחות, לוח הצגות 2019

עקומים היא הצגה מבריקה ומרגשת בבימוי משה קפטן, העוסק ברדיפת הומוסקסואלים בגרמניה הנאצית על רקע מלחמת העולם השנייה. ההצגה מהווה עיבוד נוסף ומצליח במיוחד למחזה, אשר חודש מספר פעמים בעבר. בעמוד הבא תמצאו את לוח ההופעות המעודכן, ביקורות חמות והזמנת כרטיסים בהנחה.

עקומים הצגה הבימה

ההצגה מתקיימת בימים אלה, על בימת תיאטרון הבימה ומהווה ביצוע מחודש ונהדר המתורגם ע”י הלל מיטלפונקט, מחזאי ובמאי תיאטרון מהבולטים בישראל, ומבויים ע”י משה קפטן, במאי תיאטרון מצליח המכהן כמנהלה האומנותי של תיאטרון הבימה, היוצר חוויה אימתנית אך מעוררת השראה.

עקומים לוח הצגות הבימה 2019

אין כרטיסים. לעדכונים על כרטיסים חדשים עשו לייק לעמוד הפייסבוק של Ticketsi ותקבלו עדכונים!

זמן ההצגה: כשעתיים כולל הפסקה.

לוח ההצגות של עקומים של תיאטרון הבימה מקיים בימים אלה על בימת התיאטרון במספר תאריכים שונים לפי לוח המופעים שנמצא למעלה. הזמנת כרטיסים אונליין באמצעות הקישור הבא.

לעדכונים נוספים על הופעות והצגות חדשות, עשו לייק לעמוד הפייסבוק שלנו ותקבלו עדכונים חמים!

עקומים כרטיסים, הנחות, מחירים מוזלים

מכירת כרטיסים לעקומים יצאה לדרך. מחירי הכרטיסים נעים בין מאות שקלים, אך גולשי האתר דרך משרד הכרטיסים בראבו מקבלים כרטיסים מוזלים בהנחה ומשלמים 125 ש”ח לכרטיס כולל דמי טיפול. ההזמנה מתבצעת אונליין דרך הקישור הבא.

אנחנו מעדכנים על מבצעים והנחות בעמוד הפייסבוק שלנו. מוזמנים להתעדכן ולעשות לייק. ולא רק עקומים – עוד עשרות הצגות תיאטרון מחכים לכם באתר Ticketsi.

אודות עקומים ההצגה הבימה

ההצגה “עקומים” נכתבה ע”י המחזאי היהודי-אמריקאי מרטין שרמן בשנת 1979 וזכה להצלחה רבה. הצלחתו נמדדת, בין היתר, במספר הגרסאות והחידושים הרבים אשר עבר במרוצת השנים וכעת, עומד לפנינו חידוש נוסף, מבוים היטב ועטור שבחים. 

עקומים - רשימת שחקנים תיאטרון הבימה

התפקיד הראשי בהצגה משחק מיכאל אלוני, בתפקיד מקס. נדב נייטס משחק את הורסט כתפקיד משנה, נדיר אלדד בתפקיד רודי ושלל שחקנים אחרים הלוקחים חלק בהצגה בביצועים מצוינים על רקע תפאורה מרשימה.

עלילת ההצגה עקומים

עלילתו של ההצגה עקומים עוסקת במקס, בחור צעיר החי בברלין יחד עם מאהבו – רודי. שני הצעירים נהנים מחיי הלילה של ברלין כדרך של שיגרה ומבלים במופעי דראג, אורגיות ובמועדוני לילה גדושים אלכוהול וקוקאין, עד שבוקר אחד הכל משתנה:

מקס מתעורר בדירתו עם כאב ראש קודח וזיכרון מעורפל מליל אמש, לצידו וולף, קצין נאצי צעיר, אשר בילה אתו לילה סוער במיוחד.

לאחר שמספר קצינים נאצים פורצים לדירתם ורצחים את וולף, בורחים מקס ורודי מדירתם ומנסים לחצות את גבול גרמניה, ללא הצלחה. מקס נישלח למחנה ריכוז בדכאו ונאלץ לענוד טלאי ורוד, טלאי המסמל את נטיותיו ההומוסקסואליות.

בדרכו למחנה הריכוז, מגלה מקס שהטלאי הצהוב, אותו נדרשים היהודים לענוד, עדיף על פני הטלאי הוורוד, הנחות ביותר.

על מנת להסתיר את זהותו המינית ולשרוד, מקס מתחזה ליהודי ועונד טלאי צהוב. במחנה הריכוז הנורא, פוגש מקס בהורסט, יהודי המשמש לו קרן אור במחנה הריכוז האפל ובין השניים נרקמת מערכת יחסים רומנטית ואינטימית.

רדיפת הומוסקסואלים בגרמניה הנאצית

המחזה עקומים, נכתב על רקע רדיפת הומוסקסואלים בגרמניה הנאצית תוך התמקדות בליל הסכינים הארוכות, לילה שבו נירצח אחד ממקורביו הנאמנים של היטלר ובכיר בפלוגת “סער”, ארנסט רהם, בשנת 1934.

עקומים לראשונה על בימת התיאטרון

עקומים עלה לראשונה בברודווי בשנת 1979, בכיכובו של ריצ’ארד גיר, כיום כוכב קולנו מצליח ומוכשר. המחזה התגלגל לאורח השנים בחידושים וגרסאות שונות בארץ ובעולם אשר קצרו שבחים ופרסים רבים.

עקומים ביקורת הצגה הבימה

זוהי הפעם החמישית אשר המחזה מעובד בארץ והעיבוד המחודש למחזה עטור השבחים זוכה להצלחה רבה ולשלל ביקורות חיוביות מצופיו.

משה קפטן מצליח להעביר לנו את תחושות הפחד והייאוש של מחנה הריכוז ותוך כדי לשאוב אותנו לרומן אינטימי ואסור בין שני מאהבים בעלי גורל אכזר.

המשחק המשובח של השחקנים משכיח את המציאות וגורם לנו להרגיש רדופים בין קירות התיאטרון. ההצגה חורטת בראשנו שגזענות והומופוביה אולי לא קיימת במחנות ריכוז יותר, אבל היא ממש לא נעלמה מהעולם.

5/5 (4)

עוד באתר: סטנדאפ היום | הצגות ילדים היום | הצגות ילדים בשבת

אתר Ticketsi מציג רק משרדי כרטיסים רשמיים ואמינים! יש לכם על מי לסמוך.
מי אנחנו? | איך להיזהר מספסרות כרטיסים | שירות לקוחות | פרסום באתר

Ticketsi

ב-Ticketsi תמצאו מידע אודות הופעות חיות, מופעי מוזיקה, הצגות ילדים, תיאטרון ישראלי, הופעות סטנד אפ, פסטיבלים, אטרקציות ועוד. אנחנו אוספים מידע מרחבי הרשת ומנגישים לכם אותו בצורה נוחה ומעלים שלב את התרבות בישראל.

כתיבת תגובה

סגירת תפריט
דילוג לתוכן