קן הקוקיה הצגה הקאמרי – כרטיסים, הנחות, לוח הצגות 2019

  • מאת Ticketsi
  • עודכן ב-16/11/2019, 13:06

תקציר קן הקוקיה הקאמרי

סרט הפולחן "קן הקוקיה" מתעורר לחיים על במות תיאטרון הקאמרי, בבימויו של עמרי ניצן רב האשכולות; המנהל האומנותי של תיאטרון הקאמרי למעלה מעשרים שנה וזוכה פרס כינור דוד מזה 4 פעמים, פרס ורד הכסף ופרס התיאטרון הישראלי לבמאי הטוב ביותר.

תחת הנחייתו של ניצן, עומדים שחקנים יוצאי דופן כמו עוז זהבי, שמשחק את רנדל פ. מק'מרפי, הכוכב הראשי ו"המטורף" ביותר של העלילה. כל הפרטים אודות ההצגה בהמשך העמוד.

קן הקוקיה לוח הצגות 2019

עיר
תאריך
מיקום
כרטיסים
אין כרטיסים. לעדכונים על כרטיסים חדשים עשו לייק לעמוד הפייסבוק של Ticketsi ותקבלו עדכונים!

לעדכונים נוספים על הופעות והצגות חדשות, עשו לייק לעמוד הפייסבוק שלנו ותקבלו עדכונים חמים!

לוח ההצגות של קן הקוקיה יתקיים במהלך 2019 בתיאטרון הקאמרי תל אביב. מגוון של תאריכים זמינים לשריון כרטיסים. ההזמנה מתבצעת בצורה מאובטחת אונליין באמצעות לוח ההופעות מעל או דרך הקישור הבא.

קן הקוקיה כרטיסים, הנחות, מבצעים

מכירת כרטיסים להצגה קן הקוקיה מתקיימת בימים אלה ממש. מחירי הכרטיסים נעים החל מ-91 ש"ח במקום 220 ש"ח בקופות. ההזמנה מתבצעת בצורה קלה ומאובטחת אונליין באמצעות הקישור הבא.

אנחנו מעדכנים על מבצעים והנחות בעמוד הפייסבוק שלנו. מוזמנים להתעדכן ולעשות לייק. ולא רק קן הקוקייה - עשרות הצגות תיאטרון מחכות לכם באתר Ticketsi.

מעבר לכך, תיאטרון הקאמרי הציג השנה רפרטואר מרשים של הצגות ומחזות יוצאים מן הכלל. בין היתר: שיגעון המוזיקה, זה אני המחזמר, אל נקמות, שורת המקהלה ועוד.

קן הקוקיה עלילת ההצגה

עלילת קן הקוקיה בתיאטרון הקאמרי מביאה את סיפורו של רנדל פ. מק'מרפי, אסיר שמתקשה לשמור על החוק גם בתוך חוות עונשין, בה הוא פועל המבצע עבודת פרך מידי יום, במטרה לכפר על עונשו.

אף על פי שמק'מרפי אינו מביע שום תסמינים של שיגעון, הוא מועבר למוסד לחולי נפש לאבחנה וטיפול, במידת הצורך. מק'מרפי קופץ על ההזדמנות ועושה כמיטב יכולתו להישאר במוסד, כדי לחמוק מחוות העונשין; לרצות את שארית מאסרו בנעימים וללא עבודה.

מק'מרפי מתאקלם במוסד ומתחבר במהרה לשאר המטופלים. במהרה, הוא מתגלה כבנדיט לא קטן, שאינו מוכן לציית לחוקי המוסד הנוקשים. זאת למורת מילדרד רטשד (אולה שור סלקטר בהצגה), האחות הראשית ומשליטת הסדר במוסד.

רנדל פ. מק'מרפי בהצגה

מק'מרפי מנסה להילחם ככל יכולתו למען חברי המוסד האחרים, שהפכו לחברי הנפש שלו. הם אף חוברים יחד, כדי לנסות ו"להפיל את המערכת". האם הם יצליחו לגבור על החוק והסדר של הממשל הקר והאכזר? או שהם ייפלו קורבנות נוספים בין כיסאות החברה?

קן הקוקיה שחקנים

את התפקיד הראשי יגלם עוז זהבי מוכר לכולנו מהסדרה הנועזת זגורי אימפריה, זוכת פרס האקדמיה לטלוויזיה, יחד עם משה איבגי, שרה פון שוורצה (שמשחקת גם בהצגה אותלו), חן אמסלם, קובי מימון ואחרים.

במחזה הטרגי משתתפים שחקנים נוספים: איציק אבל, שלומי אברהם, רות אסרסאי, עזרא דגן, יצחק חזקיה, שלום כורם,  מוטי כץ ,יואב לוי, מיה לנדסמן, רביב מדר, אבישי מרידור, אסף סולומון, זיו קלייר, אורי רביץ, אולה שור סלקטר, אוהד שחר, נעמה שטרית וערן שראל.

קן הקוקיה ביקורת הצגה

עד היום, ההצגה קן הקוקיה מטרתה להמשיך ולהאיר את אור הזרקורים על העולם המעוות של הפסיכיאטריה בזמנו: ימים שבהם בין אם האדם סבל ממחלת נפש ובין אם לאו, יתכן מאוד כי היה מוצא עצמו מאושפז בכפייה, ב"בית המשוגעים".

ימים שבהם מיהרו לבצע במטופלים טיפולי נזע חשמלי ולובוטומיה, ללא מחשבת תחילה. ימים שבהם האנשים שסבלו מבעיות פסיכוטיות נתפסו כנטל על החברה ולא יותר.

בזכות הספר, הסרט והמחזה, התעוררה תשומת לבו של הציבור ותשומת לבה של הקהילה הפסיכיאטרית של אותם ימים: הפרוצדורות השונות החלו להיבחן בקפידה וכיום, לובוטומיה כמעט ואינה מתבצעת בשום מדינה בעולם, אם בכלל. טיפול בנזע חשמלי, מתבצע לאחר שיקולים רבים ובכובד ראש, לצד חתימתו של המטופל והסכמתו המלאה לבצע את התהליך.

סיפורים פותחי תודעה ומלאי השראה כמו קן הקוקיה הם יחידים במינם, בעיקר משום שהם מדגישים את הצורך בשינוי באמצעות רגש וכאב כה עזים  – שהם מהווים גורם ישיר להתרחשותו.

קן הקוקייה הסרט

הסרט קן הקוקיה, בכיכובו של ג'ק ניקולסון האחד והיחיד, הפך במהרה לסרט פולחן, שהאיר באור שלילי מאוד את עולם הפסיכיאטריה של שנות החמישים והשישים של המאה ה- 20. מקורו מספר שנכתב על ידי קן קיזי, סופר אידיאליסטי ואנטי-מלחמתי, שהיה ידוע בביקורות הנוקבות שלו כלפי החברה.

Ticketsi

ב-Ticketsi תמצאו מידע אודות הופעות חיות, מופעי מוזיקה, הצגות ילדים, תיאטרון ישראלי, הופעות סטנד אפ, פסטיבלים, אטרקציות ועוד. אנחנו אוספים מידע מרחבי הרשת ומנגישים לכם אותו בצורה נוחה ומעלים שלב את התרבות בישראל.