שבעה הצגה בית ליסין - כרטיסים, הנחות, ביקורות ולוח הצגות 2020

  • מאת Ticketsi
  • עודכן ב-30/12/2019, 14:59

בקצרה על שבעה הצגה בית ליסין

תיאטרון בית ליסין מעלה את הצגת הדרמה הישראלית החדשה מאת שמואל הספרי, שמגוללת את סיפורה של משפחה שאיבדה את אבי המשפחה (טוביה) באופן מסתורי ומנסה לנוע בין פתרון התעלומה להתמודדות עם אבל בצורה מרגשת וסוחפת והיא בין הצגות תיאטרון המעניינות של השנה. עוד פרטים על ההצגה, עלילה, שחקנים, ביקורת ועוד בהמשך העמוד.

שבעה בית ליסין כרטיסים ולוח הצגות 2020

עיר
תאריך
מיקום
כרטיסים
מודיעין
מודיעין, היכל התרבות מודיעין מכבים רעות
לרכישה
כרטיסים 14 135₪
מודיעין
מודיעין, היכל התרבות מודיעין מכבים רעות
לרכישה
כרטיסים 15 135₪

לוח הצגות שבעה של תיאטרון בית ליסין מתקיים בימים אלה ממש בבית ציוני אמריקה באולם מאירהוף, במוזיאון ארץ ישראל תל אביב ובבית החייל.

ההצגות הקרובות יתקיימו במהלך 2020 בתאריכים שונים. תוכלו להזמין כרטיסים בהנחה החל מ-135 ש"ח לכרטיס בהזמנה אונליין דרך האתר הבא.

שבעה בית ליסין כרטיסים מוזלים והנחה

מחיר כרטיס רגיל בקופות מגיע ל-250 ש"ח. גולשי האתר נהנים מכרטיסים במחיר מבצע החל מ-135 ש"ח בלבד לכרטיס במקום מחיר מלא - בלי התניות ובלי כוכביות קטנות - המחיר הוא לכולם. תוכלו לקבל את ההטבה בהזמנה אונליין באמצעות האתר הבא.

תיאטרון בית ליסין עלה השנה עם רפרטואר של הצגות כמו אנשים, מקומות ודברים עם מגי אזרזר המציג סיפורה של אישה המכורה לדברים אסורים.
עוד הצגה מעניינת היא הזוג הנשוי הגרסה הנשית שזוכה לביקורות משבחות מצד המבקרים.

אנחנו ממשיכים לעדכן כל הזמן על מבצעים והנחות בעמוד הפייסבוק שלנו. עשו לנו לייק ותקבלו עדכונים חמים!

קצת על שבעה הצגה

את טוביה מגלם השחקן גדי יגיל לצד השחקנית ענת וקסמן שמגלמת את אשתו דבורה. את ילדיהם מגלמים השחקנים נעמי לבוב, יניב ביטון ונדב נייטס. פרטים נוספים על העלילה וביקורת על ההצגה תוכלו לקרוא בהמשך העמוד.

ההצגה נכתבה על-ידי שמואל הספרי, מחזאי ובמאי מוערך מאוד בישראל שכתב מספר לא מבוטל של מחזות מצליחים כמו "חצוצרה בואדי", "אחרי החגים", "קידוש", "אישה בעל בית" ועוד. באמתחתו מספר פרסי תיאטרון. על המוזיקה אחראי דניאל סלומון.

עלילת הסיפור שבעה - הצגה

העלילה מתרחשת בארץ ישראל של שנת 77', בה נשיא מצרים, דאז אנואר סאדאת מגיע לישראל ונואם בכנסת את נאומו ההיסטורי.

במקביל, משפחתו של טוביה הגורני, מנהל בית ספר תיכון ותיק,מקבלת שיחת טלפון מלונדון המודיעה באופן מסתורי על מותו של טוביה שהיה בדרכו חזרה מחופשה בצפון לברית מילה של נכדו הבכור.

עקב נאומו ההיסטורי של הנשיא המצרי, אף אחד לא מגיע ללוויה של טוביה למעט אשתו, דבורה (ענת וקסמן) ושלושת ילדיו. דבורה, מחליטה לסגור את השבעה ולא לאפשר למנחמים להגיע.

כך בעצם נוצרת סיטואציה מרגשת, מטלטלת ונוגעת של דינמיקה משפחתית של אמא ושלושת ילדיה שמעלים תהיות ושיחות משפחתיות תוך כדי שהם מנסים לברר בצורה מרתקת את התעלומה המסתורית ובמקביל, אבלים על מות אביהם. 

שבעה בית ליסין שחקנים

קאסט שחקני ההצגה הוא ללא ספק מבטיח וביניהם ענת וקסמן שמשחקת בימים אלו גם בהצגה "מהומה רבה על לא דבר" בתיאטרון הקאמרי וגדי יגיל, שחקן ותיק שמשחק בנוסף גם ב"אורחת" וב-"מר גרין" - שתי הצגות של תיאטרון בית ליסין.

שחקנים נוספים: נעמי לבוב, יניב ביטון, אופיר וייל, דניאל גד, תומר מחלוף, נדב נייטס ויעל שטולמן.

ביים: כפיר אזולאי, אחראי על המוזיקה: דניאל סלומון, וידאו: יואב כהן, משך זמן ההצגה: שעה וחצי

שבעה על בימת התיאטרון

הפעם הראשונה ש"שבעה" עלתה על בימת התיאטרון, הייתה בשנת 1996, בכיכובם של טל מוסרי, דב נבון, מרים זוהר, גלית ברמן ועוד. כבר אז, זכתה ההצגה לתשבוחות רבות וקצרה ביקורות מצוינות. 

"השבעה" זה עוד הצגה דרמטית ישראלית נהדרת מתוך סדרת הצגות של שמואל הספרי. יחד עם "חמץ" ו"קידוש", הספרי מסומן בתור מחזאי ייחודי שמביא לנו סיפורים ארצישראליים מצמררים ושנונים כאחד.

ביקורת על שבעה הצגה בית ליסין

הסיפור בהצגה, מעלה על הפרק נושאים של השפעות המלחמה ואויבים משותפים על היחסים הבין-אישיים שלנו ועל היחסים הרומנטיים.

לא סתם כל הסיפור מסופר תחת צילו של ביקור סאדאת בארץ ויש לו השפעה רבה על המשמעויות של הסיפור הפנימי בתוך משפחת הגורני.

אחת התהיות העולות בסיפור היא האם המחזה הוא מראה למצב בישראל? גם כשהשלום סוף סוף מגיע - המשפחה מתפוררת.

שבעה - השאלות שעולות בעקבות ההצגה

זה מעלה את השאלה הלא פשוטה של האם עלינו להתייחס לבעיות הפנימיות בתוכנו ובתוך המדינה לפני שאנחנו מנסים לפתור את הבעיות עם שכנינו? בהחלט מעורר שאלות והמון מחשבה גם אחרי שהמסך יורד. 

הדינמיקה המורכבת שמובאת במחזה מתובלת בהומור, תחכום וטקסטים חודרים מה שמייצר אצל הצופים חווית צפייה יוצאת דופן.

ההצגה בעיבוד המחודש עולה ממש בימים אלו ואנחנו מצפים בקוצר רוח לראות איך הסיפור המדהים של משפחת הגרוני באה לידי ביטוי על ידי צוות השחקנים המשובח.

קישורים וביקורות נוספים:

ynet - שבעה ביקורת הצגה מלאה באתר וואינט.
דה מרקר קפה - ביקורת על ההצגה שבעה.
בית ליסין - העמוד הרשמי של שבעה באתר בית ליסין.

Ticketsi

ב-Ticketsi תמצאו מידע אודות הופעות חיות, מופעי מוזיקה, הצגות ילדים, תיאטרון ישראלי, הופעות סטנד אפ, פסטיבלים, אטרקציות ועוד. אנחנו אוספים מידע מרחבי הרשת ומנגישים לכם אותו בצורה נוחה ומעלים שלב את התרבות בישראל.