בנייני האומה ירושלים - לוח הופעות, כרטיסים, הנחות, אירועים קרובים

שלום וברוכים הבאים ללוח הופעות בבנייני האומה ירושלים. בעמוד זה תמצאו אירועים קרובים של בנייני האומה ירושלים עם אפשרות לרכישת כרטיסים בצורה קלה ומאובטחת און-ליין דרך משרד כרטיסים רשמי. הנחות ומחירים זולים מוצעים על המופעים השונים.

הפילהרמונית של ברלין

קיריל פטרנקו מגיע לישראל עם התזמורת בעצומה של העונה הראשונה בה מונה למנהלה המוזיקלי. התזמורת הפילהרמונית של ברלין הוקמה בשנת 1862 על ידי המנצח והמלחין בנימין בילזה ונקראה התזמורת של בנימין בילזה.

  • תאריך: 03/05/2020
  • ערים: ירושלים
  • מיקומים: בנייני האומה ירושלים - אולם אוסישקין
  • מחיר כרטיס: 296-526₪, לרכישה»

אנריקו מסיאס - ישראל חבקי אותי בזרועותייך

אנריקו מסיאס ביקש לבחור את שם סיבוב ההופעות - -ישראל חבקי אותי בזרועותייך-, מילים המבטאות את רגשותיו האישיים, את תחושה החיבור ואת אהבתו הנצחית, לחיילי צה"ל, לעם, למדינה - לעולם אהיה שלך!

  • תאריך: 17/05/2020 - 08/09/2020
  • ערים: אשקלון, ירושלים, נתניה, תל אביב-יפו, פתח תקווה, חיפה
  • מיקומים: היכל הספורט אשקלון, בנייני האומה ירושלים - אולם אוסישקין, אמפיתאטרון נתניה, היכל התרבות תל אביב, היכל התרבות פתח תקווה, מרכז הקונגרסים חיפה
  • מחיר כרטיס: 185-365₪, לרכישה»

אודות בנייני האומה ירושלים

מרכז הקונגרסים הבינלאומי - בנייני האומה, ירושלים (ICC) הוא מרכז הכנסים הגדול והמוביל בישראל. בנייני האומה חבר בארגוני מרכזי הוועידה ICCA ו-AIPC ועומד בסטנדרטים הבינלאומיים שלהם.

בבנייני האומה קיימים אירועים מסוגים וגדלים שונים - כנסים עסקיים, ימי עיון, אירועים פרטיים, אירועים חברתיים, קבלות פנים, תערוכות, ירידים, הופעות חיות.

כל אירוע, בין גדול או קטן, מלווה בשירותים מקצועיים הניתנים על ידי צוות המרכז מרגע הוצאת האירוע לסיומו. שירותים אלו כוללים תיאום וייעוץ לוגיסטי בין כל הגורמים העוסקים בהפקת האירוע וליווי במקום במהלך האירוע, תוך התייחסות לפרטים הקטנים ביותר תוך התחייבות לאיכות ללא פשרות.

בנייני האומה ירושלים כתובת ומפת הגעה

כתובת: שדרות שז"ר 1, ירושלים

בנייני האומה ירושלים טלפון

טלפון: 02-655-8558

בנייני האומה - אולמות

מגוון האולמות, במות מיוחדות, משאבים אקוסטיים חדשניים ומסכים מתוחכמים מספקים בסיס אידיאלי להופעות ואירועים תרבותיים ואמנותיים, החל מהפקות קטנות ואינטימיות ועד הפקות בינלאומיות מורכבות.