גיל שוחט הופעות 2024 - כרטיסים, מחירים, הנחות והופעות קרובות

ברוכים וברוכות הבאים ללוח ההופעות הקרובות של גיל שוחט. כאן תמצאו את כל ההופעות מסודרות לפי תאריך, מיקום ומחיר עם הנחות מיוחדות על חלק מהכרטיסים ומבצעים של הרגע האחרון. הלוח מתעדכן כל הזמן עם הופעות חדשות, תיהנו:

גיל שוחט מארח את שלומית אהרון ונתן סלור - שרים אלתרמן

קונצרט ייחודי שכולו מחווה לאחד מענקי הרוח של מדינת ישראל והעם היהודי - נתן אלתרמן ובתו המשוררת תרצה אתר. במקביל юיבוצע הקונצЧרטו לפסנתר מאת רוברט שומאן

גיל שוחט מארח את רוני דלומי

גיל שוחט, המנצח, הפסנתרן והמלחין אשר חיבר רבבות מאזינים ישראלים לעולם המוזיקה הקלאסית בהנגשה הייחודית שלו, מארח ביחד עם אנסמבל פוליפוניה את הזמרת והשחקנית הנפלאה רוני דלומי

שעת הצוענים עם הוירטואוזים של גיל שוחט

'שעת הצוענים' עם הוירטואוזים של גיל שוחט מביזה ועד סראסטה, צ'ארדש מונטי, דיניקו, הורה סטקטו טוראדור, סגדיליה, הבנרה ושיר הצוענים מתוך כרמן מאת ביזה אריות מתוך 'נסיכת הצארדש', הקיץ מתוך 'ארבע העונות' ועוד.

שמדו מג'ור לבלו נוט - מאסטרו גיל שוחט

מעולם הקונצרטים ועד מועדוני הג'אז. אמן אורח: יהונתן פרלמן.

גיל שוחט מארח את ששי קשת - אז ידעתי מה זאת אהבה

קונצרט שכולו אהבה נוסטלגית, במרכזו מחווה לחיים חפר, ובשילוב יצירות קלאסיות לפסנתר מאת בטהובן ושופן "תכול עיניה כשמיים מבטה כלהבה לו אך נשקתי השפתיים אז ידעתי מה זאת אהבה" (מתוך השיר רותי, חיים חפר)

הסינפונייטה וגיל שוחט מארחים את להקת שלוה

 הסינפונייטה וגיל שוחט מארחים את להקת שלווה גיל שוחט: מנצח, מעבד ומנהל מוסיקלי.

מאסטרו גיל שוחט מארח את אושיק לוי

בסקר אשר עסק בשירים אהובים ביותר בישראל בכל הזמנים נבחר במקום הראשון השיר "בלדה לשוטר" של הזמר הנפלא אושיק לוי.

גיל שוחט מארח את דודו פישר

במופע משותף, חדש ומרגש, פישר חובר לפסנתרן ולמנצח גיל שוחט, לכנר הוירטואוז נתאי צרי לסימפונט רעננה, ויחד הם יבצעו שירים מתוך הרפרטואר המפואר של פישר

שופן - מאסטרו גיל שוחט

אריסטוקרט של הפולקלור במרכזה של התקופה הרומנטית: מורכבות פילוסופית בקצב הפולוניז

מי הוא גיל שוחט?

גיל שוחט ניצב כדמות בולטת בנוף המוזיקלי הישראלי, המוכר בזכות כישרונותיו יוצאי הדופן כמלחין, מנצח, פסנתרן ומרצה. מסעו במוזיקה, שהחל בגיל חמש והתפתח לקריירה שזכתה לשבחים בינלאומיים, מציג חיים שלמים המוקדשים למצוינות מוזיקלית. תרומותיו של שוחט משתרעות על פני סימפוניות, אופרות ויצירות קאמריות, וזיכו אותו בהכרה לא רק בישראל אלא גם בפלטפורמות גלובליות. מאמר זה צולל לשנותיו הראשונות, ועוקב אחר הדרך מפלא מוזיקלי למנצח מוערך שיצירותיו ממשיכות להדהד בקרב קהלים ברחבי העולם.

ראשית חייו והיכרות עם המוזיקה

מסעו המוזיקלי של גיל שוחט החל בישראל, שם נולד בסביבה שטיפחה את כישרונותיו המתפתחים. בגיל חמש, אצבעותיו נגעו לראשונה בקלידי הפסנתר, וסימנו את תחילתה של דרך יוצאת דופן במוזיקה. בגיל שבע, החלה החינוך המוזיקלי הרשמי של שוחט, והניח את היסודות לעתיד מלא בסימפוניות, אופרות ומופעים בינלאומיים.

החשיפה המוקדמת שלו למוזיקה לא הייתה מוגבלת רק לתרגול ושיעורים; היא התעשרה מהשתתפותו במקהלת בת קול בקונסרבטוריון למוזיקה בישראל בתל אביב. חוויה זו לא רק שייפה את יכולותיו בתאוריה מוזיקלית וביצוע, אלא גם הטמיעה בו הערכה עמוקה לרוח שיתוף הפעולה של עשיית מוזיקה. שנותיו המוקדמות של שוחט התאפיינו בסקרנות בלתי נלאית ובדחף בלתי פוסק לחקור את המרחבים העצומים של המוזיקה, ולהניח את הבסיס לקריירה שבה בסופו של דבר יהפוך לאחד הדמויות המוזיקליות המפורסמות ביותר בישראל.

הכרה בינלאומית וביצועים בולטים

הקריירה של גיל שוחט זינקה משמעותית כאשר יצירותיו החלו לזכות בהכרה בינלאומית. ההלחנות והביצועים שלו חצו גבולות, והדהדו בקרב קהלים ומוזיקאים ברחבי העולם. שוחט ניצח והלחנותיו בוצעו על ידי תזמורות מוערכות כמו התזמורת הפילהרמונית של טוקיו, הפילהרמונית של בייג'ינג והתזמורת הלאומית של תאילנד. השתתפותו בפסטיבלים בעלי שם עולמי, כולל הופעות בפסטיבל לונדון, בביאנלה בוונציה ובקרנגי הול בניו יורק, חיזקה עוד יותר את מעמדו כמוזיקאי ברמה עולמית.

חייו האישיים

מעבר להישגיו המקצועיים, חייו האישיים של גיל שוחט התאפיינו בפתיחות ופעילות ציבורית. הוא יצא מהארון כהומוסקסואל, שיתף בהיבטים של מערכות היחסים שלו וחיי המשפחה שלו, כולל היותו הורה לשני ילדים. הפתיחות של שוחט לגבי חייו האישיים הפכה אותו לדמות מזוהה עבור רבים, שברה מחסומים וקידמה תחושת קהילה וקבלת האחר בתחום השפעתו.

תרומתו למוזיקה הישראלית

השפעתו של גיל שוחט על המוזיקה הישראלית חורגת מעבר ליצירותיו וביצועיו. הוא מילא תפקיד מרכזי בעיצוב סצנת המוזיקה העכשווית בישראל, תוך שילוב מוטיבים מסורתיים עם רגישויות מודרניות. האופרות והסימפוניות שלו, שמשולבים בהן לעתים קרובות נושאים מההיסטוריה והתרבות הישראלית, תרמו לנוף מוזיקלי עשיר ומגוון יותר. כמרצה למוזיקולוגיה, שוחט גם טיפח את הדור הבא של מוזיקאים ישראלים, שיתף את הידע שלו ואת תשוקתו למוזיקה.