היכל התרבות בת ים - לוח הופעות/הצגות, כרטיסים, הנחות, אירועים קרובים

ברוכים הבאים. בעמוד זה לוח ההופעות שמתקיימות בהיכל התרבות בת ים. תוכלו להזמין כרטיסים, לקבל הנחות על הצגות ומופעים שונים וכל זאת באמצעות משרד הכרטיסים הרשמי בראבו. ההזמנה מתבצעת און-ליין ולוח ההופעות-הצגות מתעדכן כל יום באתר.

איך מגיעים להיכל התרבות בת ים? מפת הגעה להיכל התרבות בת ים

מפה עם מסלול הגעה

היכל התרבות בת ים כתובת וטלפון

כתובת: רח' סמטת אופיר 3 טלפון: 03-508-0031 חניה חינם

אודות היכל התרבות בת ים

בשנת 2008 נערכה בבת-ים הביאנלה הבין-לאומית של עיריית בת-ים, שהוקדשה לבדיקה מחודשת של שטחים עירוניים באמצעות אמנות ואדריכלות. ב-2010 התקיימה הביאנלה השנייה, "תזמון", בה הוצגו מתקנים ספציפיים לאתר מעצבים ואדריכלים מרחבי העולם. בעיר שני קניונים, קניון בת ים, שנפתחה ב-1993, וקניון בת ים.

מיקומה של בת ים על הים התיכון הופך אותה לפופולארית בקרב חופים. לבת ים יש טיילת ארוכה באורך של כ-3.2 ק"מ לאורך האוקיינוס המסופקת עם פאבים ומסעדות. בעיר יש שישה חופים, שאחד מהם מוגן על ידי שובר גלים. מוזיאון בת ים מציג אמנות עכשווית.

מוזיאונים אחרים כוללים את מוזיאון בן ארי ומוזיאון ריבק שבו מתגוררים עבודותיו של יששכר בער ריבק. יש גם מוזיאון לזכרו של הסופר היידי שלום אש, שחי את שנותיו האחרונות בבת ים, ואת מוזיאון השואה הקטן.

המופעים של היכל התרבות בת ים

היכל התרבות של בת ים מציג במשך כל השנה מגוון עצום של מופעי בידור ובניהם הצגות ילדים, הופעות חיות של זמרים, הופעות סטנדאפ, הרצאות, פסטיבלים וזה לא הכל. צוות מקצועי ומיומן של שנים מחכה לכם בהיכל.