היכל התרבות תל אביב הופעות 2024 - כרטיסים, הנחות ואירועים קרובים

היכל התרבות לוח הופעות עם כל האירועים הקרובים וביניהם: הופעות מוזיקה חיות, הצגות תיאטרון, קונצרטים, מופעי סטנדאפ ועוד עם כרטיסים מוזלים בהנחה ומבצעים ברגע האחרון.

הפרח בגני המחזמר - בכיכובו של בר צברי

מחזמר סוחף ומלהיב על חייו של זוהר ארגוב.

  • תאריך: 14/04/2024 - 28/09/2024
  • איפה: ירושלים, חיפה, תל אביב-יפו, כפר סבא, פתח תקווה, אשדוד, ראשון לציון, נס ציונה, קיבוץ גן שמואל, יבנה, נתניה, מועצה האיזורית דרום השרון, אשקלון, איירפורט סיטי, רחובות
  • מחיר: 95-245₪, לפרטים נוספים»

Abba Symphonic

להקת המחווה Abborn במופע פופ חי, גרנדיוזי ומקפיץ עם מיטב הלהיטים הנצחיים של להקת אבבא ובשיתוף פעולה ייחודי ומרהיב עם תזמורת האופרה הקאמרית.

  • תאריך: 20/05/2024 - 21/05/2024
  • איפה: תל אביב-יפו, חיפה
  • מחיר: 185-285₪, לפרטים נוספים»

שעת הצוענים עם הוירטואוזים של גיל שוחט

'שעת הצוענים' עם הוירטואוזים של גיל שוחט מביזה ועד סראסטה, צ'ארדש מונטי, דיניקו, הורה סטקטו טוראדור, סגדיליה, הבנרה ושיר הצוענים מתוך כרמן מאת ביזה אריות מתוך 'נסיכת הצארדש', הקיץ מתוך 'ארבע העונות' ועוד.

Emma Shapplin

אמה שפלן (Emma Shapplin), הזמרת עם הקול הייחודי והמרגש והמראה הצרפתי-אלגנטי, מציגה מופע רפרטוארי מרהיב עם סגנון ייחודי וסוחף ולא בכדי היא מוגדרת כ"תופעת טבע".

קונצרט גאלה חגיגי - תומס המפסון ואלנה בשקירובה - שוברט - מסע חורף

הבריטון הענק תומס המפסון מגיע לארץ עם הפסנתרנית הנהדרת אלנה בשקירובה לשני הקונצרטים המתוכננים שלהם בתל אביב ובירושלים, בהם יבצעו את מחזור השירים הנפלא Чמסע חורףЧ של שוברט.

  • תאריך: 03/07/2024 - 04/07/2024
  • איפה: תל אביב-יפו, ירושלים
  • מחיר: 320-450₪, לפרטים נוספים»

אודות ההיכל

היכל התרבות תל אביב, הידוע בשם אולם צ'ארלס ברונפמן, עומד כעדות למורשת התרבותית העשירה של ישראל. מאז חנוכתו בשנת 1957, ההיכל ממלא תפקיד מרכזי בחיים התרבותיים והאמנותיים של תל אביב וישראל בכלל.

הוא משמש כמקום מושבה הקבוע של התזמורת הפילהרמונית הישראלית, וארח מגוון מופעים החל ממוזיקה קלאסית ועד בלטים ומחזות, בהשתתפות אמנים בינלאומיים ידועי שם וכישרונות ישראליים בולטים.

לאחר שיפוץ משמעותי בשנת 2013, היכל התרבות תל אביב חיזק עוד יותר את מעמדו כיעד מוביל לאמנויות ומופעים, המשלב משמעות היסטורית עם מתקנים חדישים.

טלפון וכתובת

טלפון: 03-543-0777
כתובת: הוברמן 1, תל אביב-יפו

מספר מקומות באולם

האולם המרכזי מגיל 2,479 מקומות ישיבה.

חשיבותו היסטורית

הקמתו התרחשה בתקופה של מדינאות פורחת וזהות תרבותית, והציע במה שבה יכלו להתגלות הביטויים האמנותיים של מדינת ישראל הצעירה דאז. הוא עוצב על ידי אדריכלים מובילים באותה תקופה, והפך במהרה לציון דרך המייצג את השאיפות המודרניסטיות של תל אביב ואת מסירותה של ישראל לטיפוח אמנות ותרבות.

במשך עשרות שנים, האולם היה עד למופעים של מפורסמים כמו פרנק סינטרה וברברה סטרייסנד, והטביע את עצמו בזיכרון התרבותי של האומה. תפקידו בנוף התרבותי הישראלי עולה על בידור גרידא; הוא שימש כמרחב קהילתי למחשבה, חגיגה וקידום דיאלוג תרבותי, ותרם תרומה משמעותית לפיתוח זהות תרבותית ישראלית ייחודית.

לוח ההופעות של ישראל - כל ההופעות במקום אחד!