המשכן לאמנויות הבמה באר שבע - לוח הופעות, כרטיסים, הנחות, אירועים קרובים

שלום וברוכים הבאים ללוח האירועים של המשכן לאמנויות הבמה באר שבע.

מחפשים הופעות או הצגה במשכן לאמנויות הבמה באר שבע? הגעתם למקום הנכון. בעמוד זה תמצאו את לוח האירועים הקרובים במשכן לאמנויות הבמה באר שבע הכולל הופעות, הצגות ילדים ותיאטרון. תוכלו לבצע רכישת כרטיסים פשוטה ומאובטחת דרך משרד הכרטיסים הרשמי בראבו, שעמניק הנחות, הטבות ומחירים זולים על הכרטיסים. גלישה מהנה!

תיאטרון הבלט הלאומי של רוסיה בניהולו של ויאצ'סלב גורדייב - אגם הברבורים

תיאטרון הבלט הלאומי של רוסיה בניהולו של ויאצ'סלב גורדייב גאה להציג: בלט ב-2 מערכות ו-4 תמונות "אגם הברבורים" לראשונה בישראל! בביצוע כוכבי ההרכב הראשון של התיאטרון! הפקת ענק! 100 משתתפים בליווי תזמורת סימפונית מוסיקה מ..

  • תאריך: 10/12/2020 - 19/12/2020
  • ערים: אשדוד, אור עקיבא, באר שבע, כרמיאל, ירושלים, חיפה, מודיעין, ראשון לציון, תל אביב-יפו
  • מיקומים: המשכן לאמנויות הבמה אשדוד, היכל התרבות ע''ש אלכס מאייר אור עקיבא, משכן אמנויות הבמה - אולם גדול, היכל התרבות ע''ש נרקן כרמיאל, תיאטרון ירושלים לאמנויות הבמה - אולם שרובר, מרכז רפפורט - אולם האודיטוריום חיפה, היכל התרבות מודיעין מכבים רעות, היכל מאיר ניצן לתרבות ולאמנות ראשון לציון, המשכן לאמנויות הבמה תל אביב
  • מחיר כרטיס: 195-405₪, לרכישה»

מפת הגעה למשכן לאמנויות הבמה באר שבע

מפה עם מסלול הגעה

משכן לאמנויות הבמה באר שבע כתובת

כתובת: שדרות רגר 41, באר שבע טלפון: 08-626-6400

אולמות נוספים: היכל התרבות באר שבע, פארק קרסו למדע

אודות המשכן לאמנויות הבמה באר שבע

המשכן לאמנויות הבמה באר שבע הוקם בתחילת שנות השבעים על ידי שתי שחקניות: מרגלית סטנדר ונעמי בלומנטל. לאחר הקמתו, עבר המרכז סערה, עם קשיים למצוא פטרונים ושחקנים לקחת חלק בהפקות. עם זאת, הצוות האמין במרכז אומנויות הבמה והוא זכה לתמיכה יותר לאורך השנים.

כיום מתגוררות בו שתי קבוצות הבמה הבולטות בבאר שבע; התזמורת הסימפונית של באר שבע ותיאטרון באר שבע. בנוסף למופעים מוסיקליים ותיאטרליים, מרכז אומנויות הבמה מארח גם אירועים וכנסים רבים.

איך המשכן לאמנויות הבמה באר שבע הוקם?

המשכן לאמנויות הבמה באר שבע הוקם על ידי השחקניות נעמי בלומנטל ומרגלית סטנדר במהלך כהונתו של אליהו נאווי כראש עיריית באר שבע. השחקניות יצרו את התיאטרון בעזרתו של בנץ כרמל, ששימש אז כסגן ראש העיר של באר-שבע, וחבר המועצה האחראי לענייני תרבות.

ב-1973, לאחר שהתיאטרון הפיק שני מחזות, מונה גרי בילו למנהל הארגון. בילו שימש כמנהל האמנותי והמנהלי של התיאטרון במשך שמונה שנים, ועבד להפוך אותו לתיאטרון רפרטואר של איכות מקצועית.

התיאטרון נתקל בקשיים רבים בשנותיו הראשונות, ונאבק למשוך שחקנים ופטרונים. בין השחקנים הראשונים היו נעמי בלומנטל, אתי שילוני, דבורה רייזר, סאסי סעד, שוליק שילה, יוסי קנץ, הוגו ירדן, מיכאל רונן, רפי תבור, מרגלית סטנדר, אירית שילה, אילנה ינובסקי, אורה בר-אור ורוברט חניג, מאוחר יותר הצטרף דורון תבורי. הבמאי הראשון של התיאטרון היה ד"ר דן רונן.

התיאטרון המשיך להיתקל בקשיים לאחר השקתו, מול אילוצים תקציביים וחסר מקום מתאים להופעות. שחקנים ומאים נראו לעתים רחוקות בתיאטרון בשל ריחוקם הפיזי ממרכז הארץ.

למרות האתגרים האלה, התיאטרון היווה בהדרגה קבוצת שחקנים, ביניהם שחקנים בולטים שרון אלכסנדר, חנה אזולאי הספרי, חגית דסברג ויורם חטב. התיאטרון משך גם מנהלים מוכשרים כמו עדנה שביט, טום לוי, דן רונן ותיאודור תומא.

המשכן לאמנויות הבמה באר שבע הצגות והופעות

במהלך השנים התקיימו כמה הצגות התיאטרון בבית העם, שבו מתגוררים כיום בית הספר למשחק של גודמן. עם הופעת הרפרטואר של התיאטרון, נעשו כמה הצגותיו במרכז התרבות בבאר שבע. בשנת 2008 עבר התיאטרון למרכז לאמנויות הבמה בבאר שבע, שם מתפקדת התזמורת הסימפונית של באר שבע , ובה מתקיימים כנסים ואירועים רבים.

תיאטרון באר שבע מציג חמישה עד שבעה מחזות מקוריים וקלאסיים בכל עונה. התיאטרון מייצר מחזות רפרטואר, מופעים של תיאטראות אחרים ושחקנים עצמאיים ומחזות ילדים. רבים מההצגות מוצגים בתיאטראות אחרים ברחבי הארץ. כ-30 שחקנים ו-70 עובדים נוספים מועסקים על ידי התיאטרון.

התיאטרון גם מקיים שיעורים, סדנאות ותוכניות חינוכיות לקהילות בעלות צרכים מיוחדים. מטרת פעילות זו היא לחזק קבוצות ויחידים באמצעות מעורבות תיאטרלית.