מדיטק חולון - לוח הצגות, כרטיסים, הנחות, אירועים קרובים

ברוכים הבאים. בעמוד הבא תמצאו לוח הצגות מתקיים במדיטק חולון מתוך משרד הכרטיסים הרשמי בראבו. תוכלו להזמין כרטיסים בצורה מאובטחת אונליין, לקבל הנחות למדיטק חולון ולמצוא כתובת ופרטי הגעה. לוח ההופעות מתעדכן כל יום בעמוד:

מדיטק חולון - הלב

הלב- סיפורו של מרקו עיבוד מקורי לספרו האהוב של אדמונדו דה אמיצ'יס. מרקו הוא ילד קטן מגנואה שבאיטליה. בשל המצב הכלכלי הקשה, נאלצת אמו לנסוע לארגנטינה כדי לעזור בפרנסת המשפחה.

  • תאריך: 10/04/2020
  • ערים: חולון
  • מיקומים: מדיטק חולון
  • מחיר כרטיס: 71₪, לרכישה»

מדיטק חולון - דוקטור דוליטל

דוקטור דוליטל - הצגה חדשה הצגה מוסיקלית לכל המשפחה על פי ספרו הקלאסי של יו לופטינג.

  • תאריך: 11/04/2020
  • ערים: חולון
  • מיקומים: מדיטק חולון
  • מחיר כרטיס: 71₪, לרכישה»

איך להגיע למדיטק חולון? מפת הגעה למדיטק חולון

מדיטק חולון כתובת וטלפון

כתובת: גולדה מאיר 6, חולון טלפון: 03-502-1552

מתחם המדיטק חולון הוא קומפלקס תרבותי יצירתי, חדשני ורב תחומי, שמנהל פעילויות תרבות מגוונות בכל תחומי האמנויות.

במתחם פועלים שישה מוסדות תרבות המאפשרים פעילות בין-תחומית ורב-תחומית:

תיאטרון המדיטק הוא תיאטרון רפרטואר לילדים ולנוער. הרפרטואר של הופעות מוצלחות כולל מגוון מרתק של הצגות לילדים בגילאי 2 עד 13 להורים ולילדים בשעות הפנאי ובמערכת החינוך (תרבות הסל). תיאטרון המדיטק זכה בפרסים רבים בתחרויות שונות ובביקורות נלהבות בקרב הקהל והתקשורת.

החופש האמנותי ליצור, הסטנדרטים הגבוהים של הייצור והכלים הטכניים המקצועיים הופכים את התהליך היצירתי לחוויה יוצאת דופן. תיאטרון המדיטק מעניק לצופה הצעיר את היכולת לראות את הכלים וללמוד להשתמש בהם כולל העצמה וחשיבה עצמאית שיעזרו לו לסלול את דרכו.

הספרייה המרכזית של מדיטק חולון

הספרייה המרכזית היא הספרייה הגדולה ביותר בישראל וכוללת שיעורי התייחסות למבוגרים המחלקה למחזור, מחלקה מוסיקלית וחוג תוכן מיוחד - "תרבות וידע", המציע מגוון קורסים וסדנאות בתחומי האמנות, הספרות, הקולנוע, הפילוסופיה ועוד, וכן מגוון סדנאות כתיבה.

אחת ההופעות של הדגל הבינתחומי שבידי ספריית המדיטק היא "תנו למילים להפוך אתכם" סדרה של מפגשים חד-פעמיים המשלבים מוסיקה, ספרות, שירה ותיאטרון. יש גם ספרייה פעילות קהילתית. פרויקט שכבר הפך לדגל הוא "סופר צעיר" - תוכנית שנמצאת למעלה מ-100 ילדים בעלי כישורי כתיבה מיוחדים ומלווה אותם בכתיבת סדנאות בעברית ובאנגלית. סופי שבוע מיוחד "לילה לבן" לאסוף את הילדים המוכשרים להרפתקה לילית סביב ספרים וסיפורים. עבור הקטנים וההורים, הספרייה מציעה שעות שבועיות של ביקוש רב.

סינמטק חולון מהווה מקור לגאווה במגוון רחב של פעילויות קולנועיות שהוא מציע. צופים רבים נהנים מהניסיון התרבותי של עולם הקולנוע, חוויה שאינה שכיחה עבורם גירויים רבים תרבות דירוגים תופסים חלק גדול מזמננו. הסינמטק גיוון את פעילותו בסרטי אנימציה סרטים קצרים לפני כל סרט, ערבי נושא מיוחדים ותצוגות מקדימות של סרטים ישראליים בהשתתפות האמנים. בין אירועי הסינמטק: פסטיבל "פרינטסקרין" לתרבות דיגיטלית ותחרות המרטון לסרטי אנימציה קצרים.

המוזיאון הישראלי לקריקטורה ולקומיקס

הראשון מסוגו ומיוחד בישראל, הוא סביבה חווייתית המאפשרת היכרות ניסיון עם תחומי הקריקטורה, קומיקס ואנימציה. במוזיאון מוצגות תערוכות קבועות ותערוכות ארעיות של מיטב הציירים והמאיירים מישראל ומרחבי העולם, על מנת לקדם את ההבנה וההכרה בעבודות החזותיות כמגיב וכמתחרה למציאות החברתית-פוליטית. המוזיאון מעודד מחקר על קריקטורות וקומיקס בישראל משקפת ומבקרת את אורח החיים המקומי. במקביל מתקיימות סדנאות לילדים ופעילויות לאורך כל השנה התרכז בחופשות החג.

מוזיאון העיצוב חולון

שנפתח במרץ 2010, הוא הראשון בתחומה בישראל. המוזיאון, שהוקם היוזמה והמימון של עיריית חולון, היא מוקד הפעילות הבינלאומית ומובילה לחדשנות במוזיאון בעולם העיצוב. בין המשימות שהציב המוזיאון על עצמו היה הרצון ליצור, לקיים ולהוביל זירת עיצוב פעילה לבדיקה ולהציג חידושים בתחום העיצוב, בישראל ובעולם. המוזיאון פועל ליצירת חוויית עיצוב מקיפה לציבור הרחב, על מנת להגביר את המודעות להשפעת העיצוב על הסביבה, תוך פיתוח דיאלוג פורה בין מעצבים את הקהל.

יחד עם פעילויות העשרה וחינוך למבקרים וללומדים צעירים, מוזיאון העיצוב חולון הוא מקום תענוג, ניסיון, גילוי ויצירתיות, ונוטל חלק פעיל בחשיפת העיצוב הישראלי בעולם. במסגרת פעילות מוזיאון העיצוב חולון ספריית החומרים, המתמקדת במאות מוצרים חדשניים ומשמשת כמרכז עלייה לרגל למעצבים ואדריכלים, משתלבת אף היא.

המרכז הישראלי לאמנות דיגיטלית

הוא מרכז ללא מטרות רווח הנתמך על ידי עיריית חולון. כמרחב לאמנות ציבורית, הוא שואל כל הזמן את מקומם של מוסדות האמנות בחברה היכן הם פועלים. זה מעלה נושאים פוליטיים וחברתיים שאנחנו מאמינים שהאמנות לא צריכה להתעלם מהם. הגדרת המרכז כמכון לאמנות וכחלל אמנות ממומן מכספי ציבור, מועמד נבחן ונבחן על ידי הבעת דעות שאינן מתעוררות תמיד עולה בקנה אחד עם מדיניות הממשלה. כדי לעורר שיח פעיל בחברה הישראלית, המרכז מקדיש חלק ניכר

מפעילותו לפרויקטים העוסקים בשאלות של זהות, מוצא אתני, לאומיות ותרבות בין-תרבותית.

פעילויות המרכז מתמקדות בחמישה תחומים עיקריים: תערוכות ציבוריות, ארכיון וידאו, תוכנית אמנים אורחים, פרסומים וחינוך.