מופעי קרקס לילדים בישראל 2024 - כרטיסים, הנחות ומחירים מוזלים

ברוכים הבאים ללוח מופעי קרקס בישראל באתר Ticketsi! מחפשים קרקס לילדים? הגעתם למקום הנכון. בעמוד זה תמצאו את הקרקסים המצוינים שמתקיימים ברחבי הארץ.

קרקס בראבו – לילה מטורף במוזיאון - קיץ 2024

מופע קרקס וירטואוזי עם עלילה סוחפת ועוצרת נשימה "לילה מטורף במוזיאון" במופע חדש בהשתתפות צוות אמני קרקס בינלאומי.

  • תאריך: 20/07/2024 - 22/07/2024
  • איפה: תל אביב-יפו, חיפה, באר שבע
  • מחיר: 85-115₪, לפרטים נוספים»

באפשרותכם להזמין כרטיסים לקרקס בהזמנה קלה ומאובטחת באמצעות משרד הכרטיסים בראבו, שמעניק לאורך כל הזמן הנחות ומחירים מוזלים. לוח הקרקסים מתעדכן כל יום בעמוד, מוזמנים לבחור קרקס לילדים ולכל המשפחה.

למה מופע קרקס לילדים?

מופע קרקס לילדים הוא בחירה מצוינת מכיוון לפעמים מיומנויות קרקס מסורתיות וטכניקות תיאטרליות הם טובות כדי להעביר סיפור יפה. לצד מוסיקה מורכבת לרוב אך ורק להפקה, והשפעות אסתטיות נשאבות לא פחות מהתרבות העכשווית כמו ממסורת הקרקס, נוצר בילוי איכותי ומעורר השראה.

שימוש בבעלי חיים במופעים הפכה להיות בתדירות נמוכה יותר בקרקס עכשווי מאשר בקרקס המסורתי.

מה זה קרקס?

קרקס (Circus) הוא מופע בידור המתבצע על-ידי אנשים מקצועיים שעשוי לכלול: ליצנים, אקרובטים, חיות מאולפות, מוסיקאים, רקדנים, הולכי על חבל, להטוטנים, קוסמים, אמני חושים ועוד.

איך התחיל הקרקס בעולם?

המונח קרקס מתאר גם את ההופעה אשר עוקבת אחר פורמטים שונים. 

לאורך ההיסטוריה המודרנית לפני 250 שנה, הקרקסים כללו רכיבה על סוסים בשדה פתוח. בהמשך, התחום התפתח לאקרובטים, הולכי על חבל, להטוטנים וליצנים כדי למלא את ההפסקות בין מנוחת הסוסים, ובכך הוקם פורמט חדש שלימים נקרא "קרקס".

המופעים התפתחו באופן משמעותי במהלך חמישים השנים הבאות, כאשר פעולות מחזור תיאטרליות רחבות היקף הפכו לתכונה משמעותית במופע.

ראו גם: הצגות ילדים

כרטיסים למופעי קרקס, הנחות, מחירים מוזלים

כרטיסים למופעי קרקס מוצעים כל השנה בעמוד זה במחירים מתשלמים. תוכלו לקבל על חלק ממופעי הקרקס הנחות, מבצעים ומחירים מוזלים שלא תמצאו בשום מקום אחר. ההזמנה היא דרך משרד כרטיסים רשמי, כך שיש להם אחריות ו"אמא ואבא" אם תרצו לבטל או לבצע שינוים.

בשורה החתונה, מופעי קרקס בישראל הם טובים ואיכותיים שאפשר לבלות בהם מבלי לקרוע את הכיס.