מרכז הקונגרסים חיפה - לוח הופעות, כרטיסים, הנחות, אירועים קרובים

שלום וברוכים הבאים ללוח האירועים במרכז הקונגרסים חיפה. בעמוד זה תמצאו את לוח ההופעות הקרובות של מרכז הקונגרסים חיפה עם רכישת כרטיסים פשוטה ומאובטחת דרך משרד הכרטיסים הרשמי, שעמניק הנחות, הטבות במחירים זולים על הכרטיסים.

בחזרה לסאן רמו

בחזרה לסן-רמו הוא ערב מוזיקלי מרגש הלוקח אותנו למחוזות איטליה של שנות ה 50 ה-60 ו- 70 עם שירים איטלקיים קלאסיים ומרגשים שיתמזגו לחגיגה שכולה אהבה.

  • תאריך: 03/09/2020
  • ערים: חיפה
  • מיקומים: מרכז הקונגרסים חיפה

אנריקו מסיאס - ישראל חבקי אותי בזרועותייך

אנריקו מסיאס ביקש לבחור את שם סיבוב ההופעות - -ישראל חבקי אותי בזרועותייך-, מילים המבטאות את רגשותיו האישיים, את תחושה החיבור ואת אהבתו הנצחית, לחיילי צה"ל, לעם, למדינה - לעולם אהיה שלך!

  • תאריך: 08/09/2020 - 15/09/2020
  • ערים: חיפה, פתח תקווה, תל אביב-יפו
  • מיקומים: מרכז הקונגרסים חיפה, היכל התרבות פתח תקווה, היכל התרבות תל אביב
  • מחיר כרטיס: 205-385₪, לרכישה»

אודות מרכז הקונגרסים חיפה

מרכז הקונגרסים חיפה נבנה כמרכז תיירותי, מסחרי ובידור המספק במה חדשה בעיר לתיירות עסקית, תערוכות, אירועים והופעות גדולות. המרכז תוכנן ונבנה בסגנון אדריכלי ייחודי וגימור, התואם לסטנדרט גבוה מאוד, בהשוואה לתקנים בינלאומיים, שנבנה באתר של 75 דונם, עם שטח של 24,000 מ"ר.

אולמות במרכז הקונגרסים חיפה

מרכז הקונגרסים בחיפה החל את פעילותו בסוף 1997 וכולל: אולמות תצוגה, כנסים וחדרי ישיבות, אולם מופעים (הגדול ביותר בחיפה והצפון), המגיש 2,100 צופים, יחד עם הסדר של אולמות מסחריים ושירותי תיירות. מרכז לבידור כולל חמישה אולמות קולנוע ואזורים למסעדות ובתי קפה. אזורים מפותחים לחניה יכולים להכיל עד 1000 כלי רכב.

הופעות במרכז הקונגרסים חיפה

מאז פתיחת המרכז התקיימו תערוכות מקצועיות וכנסים בינלאומיים חשובים, ביניהם, ועידת סרטן השד, ועידת הבהאים הבינלאומית, תערוכת האגר-טק הבינלאומית ועוד. הקמת מרכז הקונגרסים בחיפה אפשרה הצגת מופעים, תערוכות וכנסים, בהם השתתפו מבקרים רבים, ויצרה שירותים כלכליים הדרושים לשרת את אירועיהם.

מרכז הקונגרסים חיפה כתובת ומפת הגעה

כתובת: קדושי יאסי 2, חיפה

מרכז הקונגרסים חיפה טלפון

טלפון: 04-851-8000