רדינג 3 לוח הופעות 2024 - כרטיסים, הנחות ואירועים קרובים

ברוכים הבאים ללוח ההופעות ברדינג 3 נמל תל אביב. כאן תמצאו את ההופעות הקרובות שיתקיימו, כרטיסים, הנחות ומחירים מוזלים. אלו האירועים הקרובים:

פרטי המיקום ומידע שימושי

רדינג 3 הממוקם בנמל תל אביב והוא מקום לאירועים והופעות שמתקיים במשך 8 השנים האחרונות. ידוע במגוון רחב של אירועים, החל מהופעות מוזיקה חיות של אמנים ישראלים ובינלאומיים מובילים ועד חגיגות פרטיות כמו חתונות וכנסים תאגידיים. כתובת: צפון הנמל, התערוכה 3, תל אביב-יפו. טלפון: 03-762-4000.

רדינג 3 מספר מקומות

שטח: 980 מ"ר, מספר אורחים מקסימלי: 700 בעמידה ו-500 בישיבה.

מאפייני רידינג 3

כאמור, המקום מתאפיין בשטח של בכ-980 מ"רהפרוסים על פני שלוש פלטפורמות, ומציע גמישות חסרת תקדים בתכנון האירועים. העיצוב המודרני שלו משלים מערכות סאונד ותאורה מהמתקדמות ביותר הקיימות בעולם, ומבטיח שכל אירוע יהיה מרהיב הן מבחינה ויזואלית והן מבחינה אקוסטית.

בנוסף, הבמה הגדולה היא מרכזית, ומסוגלת לארח אמנים מובילים מישראל ומחו"ל, מה שהופך אותה למיקום אידיאלי למופעי מוזיקה יוקרתיים. מאפיינים אלה הופכים את רידינג 3 לבחירה המועדפת על מארגני אירועים המחפשים שילוב של רב-תכליתיות, טכנולוגיה ואסתטיקה.

אירוח מגוון רחב של אירועים

מחתונות אינטימיות ובר או בת מצוות הדורשים מגע אישי ועד לאירועי תאגידים בקנה מידה גדול ומופעי מוזיקה בהשתתפות אמנים מובילים, המקום עונה בקלות על צרכים שונים. יכולתו להכיל עד 500 אורחים בישיבה ו-700 בקבלות פנים בעמידה מבטיחה גמישות בתכנון וביצוע האירוע.

מיקום אסטרטגי של האולם

מיקומו של רידינג 3 בצפון נמל תל אביב אינו רק ציורי אלא גם אסטרטגי מאוד. אזור הנמל, הידוע באווירה התוססת שלו ובנופים הציוריים שלו, מספק תפאורה מזמינה לכל אירוע. מיקומו המרכזי בתל אביב הופך אותו לנגיש בקלות מחלקים שונים של העיר, ומבטיח לאורחים להגיע ולצאת בקלות. האזור שמסביב מתוחזק היטב עם חניה בשפע, ומפחית אחד החששות הנפוצים ביותר של משתתפי האירוע.

לוח ההופעות של ישראל - כל ההופעות במקום אחד!