אטרקציות ופעילויות בפסח 2018 - לגזור ולשמור

  • מאת Ticketsi
  • עודכן ב-19/08/2019, 19:54

אטרקציות לפסח 2018 לילדים, להורים ולכל המשפחה יתקיימו ברחבי המדינה במהלך החג ובחול המועד. ריכזנו עבורכם את כל פעילויות פסח 2018 מדן ועד אילת, כך שלילדים ולמשפחה לא יהיה משעמם לרגע במהלך החג. אז אם אתם מחפשים מה לעשות בחופשת פסח, כאן תמצאו את הרשימה המלאה של כל אירועי, פעילויות ואטרקציות בפסח 2018 שחלקם פתוחים בחינם.

אטרקציות בפסח פעילויות פסח 2018 ברחבי המדינה

השנה נחגוג את פסח 2018 החל מתאריך ה-30.4 ועד ה-6.4, יום שישי. מכיוון שצאת החג מגי ביום שישי, הרווחנו עוד יום וסופ"ש של חג, כך שצאת החג תתקיים ביום למחרת, יום שבת.

מוזאונים, גנים, פסטיבלים, הרצאות, פעילויות ואטרקציות יתקיימו במהלך החג לכל רוחבה של מדינת ישראל. לפניכם הרשימה המלאה והמעודכנת של כל האירועים שתוכלו לבלות בהם עם הילדים ועם כל המשפחה.

טעימות שמן זית ויין בשמנא

היכן: מרכז המבקרים, יקב טורא בשומרון
מה יקרה שם: מרכז המבקרים של יקב טורא שביישוב רחלים מציע בפסח 2018 מגוון פעילויות לכל המשפחה לילדים ולהורים: טעימות יין ושמן זית תוצרת היקב, מפגש עם ורד וארז בן סעדון הבעלים של היקב שיספרו את סיפור הקמתו של היקב, הכרת עולם היין על רגל אחת ועוד חוויות. לילדים יוקרן סרט המסביר על תהליך ייצור היין ביקב.
מחיר: הכניסה חופשית בחינם

ברכת הכהנים הגדולה

היכן: הכותל המערבי בירושלים
מה יקרה שם: הקרן למורשת הכותל בירושלים מזמינה את הציבור הרחב לברכת הכוהנים המסורתית בה לוקחים חלק רבבות עם ישראל ומאות כוהנים מעוטרים בטלית, ברכת הכוהנים תתקיים ברחבת הכותל המערבי.
לפרטים: 5958* ובאתר thekotel.org

חידת פסח במוזיאון הילדים בחולון

היכן: מוזיאון הילדים בחולון
מה יקרה שם: מבקרים יקבלו "כתב חידה" בנושא חג הפסח, וברחבי המוזיאון יפוזרו קלפי החידה והפתרונות השונים. הסיורים המודרכים ב"דיאלוג בחשיכה", "הזמנה לשקט" ו"דיאלוג עם הזמן" יותאמו לרוח חג הפסח.
מחיר: כרטיס כניסה לכל אחת מהתערוכות יעלה 65 ש"ח
לפרטים: childrensmuseum.org.il

טרק תיאטרלי בחומה סולמות וחבלים 

היכן: טיילת החומות ומערת צדקיהו, ירושלים
מה יקרה שם: 500 שנה מאז נבנתה החומה, אתם בוחרים איך להשלים את הסיפור בטרק ההיסטורי של ירושלים: הטרק התיאטרלי על חומות ומערות - מפגש מודרך עם בוני ירושלים לדורותיהם על הטיילת הצפונית, סיור מודרך במערה ובמנהרת הזחילה המסתורית, והצגות לכל המשפחה באולם הבונים החופשיים. וגם טרק אקסטרים - סולמות וחבלים - תצפית מרהיבה מהטיילת הדרומית וגלישה במורד החומה בסנפלינג באזור שער ציון. 

מחיר: 25 שקלים מגיל 5 ומעלה.
לרכישה באתר: pami.co.il

כולם יוצאים גיבורים בפסח

היכן: גבעת התחמושת, ירושלים
מה יקרה שם: בסדרת מתקני אתגר חווייתיים רבים - כולם יוצאים גיבורים. ויש גם סיורים מודרכים במוזיאון החדש שנבנה ובאתר הקרב בעקבות משחררי ירושלים.
מחיר: 25 ש"ח למבוגר, 30 ש"ח לילד, 130 ש"ח לכרטיס משפחתי (2 מבוגרים ו־3 ילדים)
לפרטים: 2967* ובאתר גבעת התחמושת

המרפסת של המדינה

היכן: פדואל בשומרון
מה יקרה שם: טיול בדרך המצודות, שחקני רחוב במבצר "דיר קלעה", חדר בריחה לילדים תנ"כי, רכב ספארי הדרכות של מדריכי רשות הטבע והגנים ומתנדבי "גן קהילה" וביום רביעי בתים פתוחים ומופע ייחודי של להקת "כיפה לייב". 
מחיר: כניסה חופשית. פעילויות מסוימות בתשלום
לפרטים: חפשו "פסח בשומרון"

יום גנים בוטניים ארצי

היכן: הגנים הבוטניים בישראל
מתי: יום שלישי, 27.3
מה יקרה שם: משרד החקלאות והגנים הבוטניים בישראל פותחים את כל 12 הגנים הבוטניים בארץ חינם. במהלך היום יתקיימו סיורים ברחבי הגנים, כל גן בעל אופי מיוחד וסגנון הייחודי לו ולצמחים הגדלים בו.
לפרטים: moag.gov.il
מחיר: הכניסה חופשית

הפינג עפיפונים בגן הלאומי

היכן: הר גריזים בשומרון
מה יקרה שם: פסטיבל העפיפונים המסורתי בגן הלאומי הר גריזים בשומרון. המבקרים יוכלו ליהנות מפגישה עם דמויות מקראיות, מסיורים מודרכים וכמובן מסדנא להכנת עפיפונים. 
מחיר: ללא תשלום נוסף על דמי הכניסה לאתר, חינם למנויים.
לפרטים: 3639*, parks.org.il
מרכז הדרכה שומרון: 09-9539222, ובאתר תיירות שומרון

36 מוזיאונים ואתרים בחינם

מה יקרה שם: פרויקט "פועלים למען תרבות, טבע ויופי", הנערך זו השנה ה־14 על ידי בנק הפועלים, מאפשר ליהנות בפסח מביקורים ללא תשלום במוזיאונים ואתרים בכל הארץ. בין המקומות: מוזיאון תל אביב לאמנות, מוזיאון העיצוב חולון, המוזיאון הישראלי במרכז רבין, מוזיאון ארצות המקרא, מוזיאון ינקו דאדא עין הוד, הגן הבוטני בירושלים, יער האיילים, מוזיאון חיפה לאמנות, יד לשריון לטרון, מוזיאון אוצרות בחומה בעכו, מוזיאון הרצליה, מוזיאון ג'ו אלון בנגב, מוזיאון נחום גוטמן תל אביב, מוזיאון אשדוד לאמנות ועוד.

לפרטים: poalimatarim.co.il

תוכלו לקרוא בהרחבה על אירועי פסח 2018 בחיפה, שיתקיימו במהלך החג ובחול המועד בעיר.

"מרחב בריחה משפחתי" על שפת הכנרת

היכן: מתחם הרכבת ההיסטורי של צמח הממוקם בקמפוס המכללה האקדמית כנרת
מתי: חול המועד פסח, בימים ראשון-חמישי
מה יקרה שם: פעילות ייחודית לכל המשפחה, שמוציאה את טרנד "חדרי הבריחה" אל הטבע, ומעניקה למשתתפים חוויה חינוכית, היסטורית וכיפית.
מחיר: 70 שקלים למבוגר, 50 שקלים לילד (18-6)

ארבע כוסות של חקלאות

היכן: הקריה החקלאית בראשון לציון
מה יקרה שם: משרד החקלאות מזמין לחוויה חקלאית כחול לבן, המציגה 70 שנים של היסטוריה במקביל לחידושים ופיתוחים טכנולוגיים בתחום החקלאות. המבקרים ייחשפו למיצג 70 שנה לחקלאות, מיצג מרהיב אשר יוקרן ב־360 מעלות ויספר על החקלאות עבר־הווה־עתיד. לצד המיצגים תתקיימנה הפעלות וסדנאות לילדים, הצגות לילדים של תיאטרון "אורנה פורת", קיר מציאות רבודה, מופע ציור בחול, מופע מרכזי 70 שנה לחקלאות ועוד. 
מחיר: הכניסה חופשית

"פרעומניה" של מומיות ואלים מצריים

היכן: מוזיאון ארצות המקרא, ירושלים 
מה יקרה שם: יריד פסח שיחזיר את המשתתפים חזרה בזמן אל מצרים העתיקה. במסגרת היריד הילדים מוזמנים לפגוש את הספינקס והפירמידות המסתוריות, להיחשף אל סודות הכנת הפפירוס, לצפות בהצגה מצחיקה על מסתורי החניטה ובסיפור החברות המופלא בין נסיך מצרים לפסל הספינקס.
מחיר: הכניסה והפעילות חינם לכל המשפחה בחוה"מ פסח - בחסות בנק הפועלים

משחק חידון משפחתי 

היכן: גן המדע במכון ויצמן, רחובות 
מה יקרה שם: מגוון פעילויות וסדנאות ייחודיות הכוללות משחק חידות משפחתי, סדנאות יצירה ומופעים שונים ומגוונים. המבקרים ילמדו להכין משחקי חשיבה, הכנת חרקים קופצים לגובה ומופעים שונים.
מחיר: 40 שקלים למשתתף. 50% הנחה לאזרחים ולנכים, ילדים עד גיל 5 - חינם 

פסטיבל שכולו זעתר

היכן: חוות דרך התבלינים, בית לחם הגלילית
מה יקרה שם: פסטיבל חקלאי רצוף פעילויות וסדנאות, תבלינים, מוזיקה, ניחוחות וחוויה משפחתית אמיתית. סיור רגלי ללא תשלום לשדות גידול התבלינים בהנחיית מדריכי החווה. בסיור נהנה מניחוחות הצמחים, נגלה את סגולותיהם הרפואיות ואת השפע הגדול שהטבע מעניק בזכותם. 
כמה: 45 שקלים לילד, 20 שקלים לסדנה
לפרטים: 04-9533405
ובאתר derech-hatavlinim.co.il

גאווה ישראלית בנעליים

היכן: מרכז המבקרים של חברת "טבע נאות", קיבוץ נאות מרדכי
מה יקרה שם: סיור במפעל, צפייה בתהליך ייצור הנעליים המורכב מעבודת יד בשיטות עבודה מסורתיות לצד טכנולוגיות מתקדמות של ייצור נעליים, צפייה בסרט המתאר את התפתחות המפעל ב־70 שנה.
מחיר: ללא תשלום
להרשמה: עמוד הפייסבוק של "טבע נאות"

טבע חוויתי בעמק

היכן: גן גורו, עמק המעיינות
מה יקרה שם: פסטיבל טבע החיות אשר יכלול עמדות פעילות ומתחמים רבים שילוו בהפעלות על ידי שחקנים סביב נושא התנהגות ויכולות בעלי החיים, בתנועה, קולות וצבעים. בכניסה לגן יקבלו הילדים את מפת הפסטיבל משולבת חידות, בעזרתה ובעזרת דמויות שונות, יזוזו בין מתחמי טבע שונים ויחוו דרך פעילות, יצירה ומשחק את טבע החיות האוסטרליות בגן.
מחיר: כרטיס משולב לגן גורו וגן גו יורה, כולל הפסטיבל: 59 שקלים לאדם מגיל שנתיים
לפרטים: nirtours.co.il

פסטיבל מפה ומצה

היכן: 12 אתרי מורשת ברחבי הארץ
מה יקרה שם: משרד התרבות והספורט והמועצה לשימור אתרים מזמינים את הציבור הרחב לאירועים המחברים את קהל המטיילים לסיפורם של אתרי המורשת בצפון, בדרום, במרכז ובירושלים. באתרים יחכו סדנאות יצירה, סיורים מודרכים, מופעי מוסיקה, תיאטרון, מחול, הצגות ילדים ומפגשים עם סופרים. האתרים המשתתפים בפסטיבל: אתר השחזור ראש פינה, חצר כנרת, מוזיאון בית שאן, בית חיים שטורמן בעין חרוד, מוזיאון העמק בקיבוץ יפעת, מרכז מורשת הרמב"ם בטבריה, מוזיאון בית ביאליק בתל אביב, בית בן גוריון בתל אביב, מוזיאון רמלה ויד לבנים, מרכז בגין בירושלים, מרכז הרצל בירושלים ובית הדסה בחברון.
מחיר: ללא תשלום.
לפרטים: mapaUmatza.co.il

חונכים את ההיסטוריה

היכן: בית פלוגת הכותל, הרובע היהודי, ירושלים
מה יקרה שם: 80 שנה אחרי שנסגר על ידי הבריטים, בחול המועד פסח ייפתח לקהל הרחב "בית פלוגת הכותל", מוזיאון חדש בלב הרובע היהודי, אשר מביא לראשונה את סיפורה המדהים של פלוגת הכותל - סיפורם ההירואי של צעירים חברי תנועת בית"ר שהגנו על העיר העתיקה כתגובת נגד להגבלות שהטיל השלטון הבריטי על קיום יהודי בכותל. המוזיאון ממוקם בתוך הבית המקורי ששימש אותם למגורים.
מחיר: לרגל הפתיחה: 10 שקלים לכרטיס
לפרטים: "המרכז למורשת בגין" 02-5652011

שומרים על הסביבה

היכן: פארק נאות קדומים
מה יקרה שם: פעילות "בשביל הסביבה" בה מגלים כיצד פתרו בעבר את הבעיות עמן אנו מתמודדים כיום מבלי לפגוע או לזהם את סביבתם: כיצד חסכו מים, מיחזרו חומרים, פיקחו על ניצול יתר של הסביבה ודאגו לשמר אותה למען הדורות הבאים. 

בפעילות יראו המבקרים מה אומר החוק הקדום לגבי מיקום הגורן בין שדות הדגן? איך פעלו טחנת הקמח וגלגל האנטיליה בלי לזהם? וכמה שימושים הצליחו למצוא לכלי חרס אחד?

מחיר: 45 שקלים למשתתף מגיל 3
לפרטים: 08-9770770
ובאתר n-k.org.il

רכבת ואופניים בבית שאן 

היכן: בית שאן
מה יקרה שם: בימי חול המועד ובחגיגות המימונה צפויים לעבור בעיר עשרות אלפי מטיילים, משפחות וילדים שיבואו ליהנות מכל הטבע, העתיקות, ההופעות והאירועים. תהלוכת הג'אגלינג השנתית תצא מבית "הדסים" אל פארק האקליפטוס עם מאות להטוטנים, רקדנים בתחפושות, חדי אופן ועוד. בסיום החג תיפתח המימונה המסורתית הגדולה בפארק האקליפטוס עם אוהל אירוח ענק, כיבוד עשיר, מוסיקה מוגרבית, אריק משעלי ולהקת אוריינטל בחפלה מרוקאית גדולה ומופע לילדים. 
מחיר: ללא תשלום
פרטים: דף הפייסבוק "עיריית בית שאן" 

לקראת שחזור ההכרזה

היכן: צריף בן־גוריון בקיבוץ שדה בוקר
מה יקרה שם: בצריף ההצגה "דוד ובן־גוריון", המראה את השעות הקריטיות שבהן מתקיים מפגש דמיוני ומרתק בין הילד דוד גרין לדוד בן־גוריון, ערב הכרזת המדינה וההתלבטויות שלוו להכרזה. 

המבקרים באתר יוכלו להיכנס לחדר הסודות של בן־גוריון, ולנסות לגלות מחדש דברים שהחביא ראש הממשלה הראשון של ישראל. מה הסתיר דוד בן־גוריון מעיני הציבור? אילו סודות מדינה הוחבאו בחדרו הסודי? 

מחיר: 15 שקלים לילד (עד גיל 18), 20 שקלים למבוגר. חדר הסודות בתשלום נוסף.
לפרטים: 08-6560469
ובאתר bgh.org.il

בריכות מי גשמים ביתיר

היכן: חבל יתיר
מה יקרה שם: בתיירות חבל יתיר מתכוננים למטיילי חג הפסח עם פעילויות שמתאימות לכל המשפחה. מעיינות תלם אדורה יהיו פתוחים לרחצה ללא תשלום ובמהלך חול המועד יתקיימו שם פעילויות לילדים. 

ברפת כרמל מעון יתקיימו סיורים מודרכים ובסיומם יוכלו המשתתפים להצטלם על ערימות החציר, להתנסות בגיבון גבינות וגם לצאת לטיול ספארי במדבר עם תצפיות נוף מרהיבות וצפייה בבריכות מי גשמים טבעיות. 

נוסף על כך, בעיירה היהודית הקדומה סוסיא יתקיימו סיורים מודרכים אל המערה העתיקה ואל בור המים. הילדים יוכלו ליהנות משחקני רחוב ברוח התקופה הקדומה וליצור כדים מחימר. האמיצים יוכלו לטפס על קירות וגם לגלוש מטה על האומגה. 

מחיר: בהתאם לפעילות שתבחרו
לפרטים: goyatir.co.il
ובטלפון 1-599-575758

פסח חקלאי בצפון הנגב

היכן: צפון הנגב
מה יקרה שם: אתרי אזור צפון הנגב מזמינים לשפע פעילויות מיוחדות לחג, בחגיגת "פסחקלאי". המבקרים יוכלו ליהנות מפעילות קטיף עצמי של גזרים, עגבניות, מלפפונים ועוד בשביל הסלט, טעימות תותים, עגבניות ואננס במשק 77 וקטיף של תות תלוי באורי תותים. במבוך מרים יהיה אפשר ללכת לאיבוד במבוך עצום של צמחי תבלין, בחוות יונה מכירים את תהליך גידול תפוחי האדמה ובחוות הקקטוסים אפשר ללמוד על הקקטוס כל מה שעולה על הדמיון ואפילו יותר. למחפשי התרבות, במהלך פסח, הכניסה למוזיאון המים והביטחון בניר עם ולמרכז ג'ו אלון ביער להב היא ללא תשלום. עוד יתקיימו היכרות עם יענים, סוסים, דבורים ובעלי חיים נוספים, סיורים מודרכים, פיינטבול, פינות ליטוף ועוד המון פעילויות.

מחיר: בהתאם לפעילות שתבחרו
לפרטים: למידע נוסף ופרטים על אתרי בילוי,
מסעדות ולינה באזור: habsor.co.il
ובפייסבוק "פסטיבל דרום אדום"

באופניים ממעיין למעיין

היכן: פארק המעיינות
מה יקרה שם: פארק המעיינות פורח ומעיינות מלאי מים. בפארק המעיינות ניתן לטייל ברגל, באופנים או ברכבים ירוקים בלבד. הכניסה לפארק - במקום תמצאו גם חנות נוחות ובה חטיפים, גלידות, קפה טוב לדרך וציוד טיולים מגוון. כך ניתן ליהנות מיום טיול נפלא, בתוך טבע מתחדש, להשתכשך במעיינות הטבעיים אשר טמפרטורת המים שלהם חמימה וקבועה כל ימות השנה.  

מחיר: הכניסה ברגל ובאופניים ללא תשלום. אפשר לשכור במבואת הפארק רכבים ירוקים (חשמליים).

האימפריה חוזרת לבית שאן

היכן: גן לאומי בית שאן
מה יקרה שם: הקיסר מגיע לסקיתופוליס (בית שאן) ומזמין את העם לחוויית לילה ייחודית לקול צלילי הנבל: מופע להטוטי אש, שוק לאורך הקרדו, ומאכלים של נשות סקיתופוליס. האומן שיר סופר ידגים את כלי הנגינה שהגיעו ממרחבי האימפריה הרומית. הכל קורה בלילה, לאור לפידי אש פזורים באתר ליד חיילים רומיים.
מחיר: ללא תשלום נוסף על דמי הכניסה לאתר (28 שקלים למבוגר, 14 שקלים לילד), חינם למנויי רשות הטבע והגנים.

רוכבים על הזמן

היכן: ההיפודרום הגדול, גן לאומי קיסריה
מה יקרה שם: גן לאומי קיסריה מזמין אתכם לחוות את סיפורה של קיסריה בראי ההיסטוריה עם רוכבים מקצועיים עוטי מדים ומצוידים בכלים שונים, עם הלמות תופים ותרועה גדולה ועם המלך הורדוס בכבודו ובעצמו ושלל פעילויות נוספות מחכות לכם.
מחיר: ללא תשלום נוסף על דמי הכניסה לאתר (39 שקלים למבוגר, 24 שקלים לילד), חינם למנויי רשות הטבע והגנים.

משתה המלך בהרודיון

היכן: הגן הלאומי הרודיון
מה יקרה שם: המבקרים בהרודיון יזכו בחול המועד פסח לחוויה מסעירה לכל המשפחה באווירה קסומה, פגישה לגיונרים ממשמר המלכה, מופע קרבות גלדיאטורים עם חרבות ואש בתיאטרון, מוסיקה בבורות המים ומפגש היתולי עם הטבחית ועם הטועם המלכותי, סדנאות ומלאכות קדומות לילדים.
סדנאות ומלאכות קדומות יתקיימו בכל שעות הפעילות, בתשלום סמלי.
מחיר: ללא תשלום נוסף על דמי הכניסה לאתר (29 שקלים למבוגר, 15 שקלים לילד), חינם למנויי רשות הטבע והגנים.

חוזרים לשוק הנבטי הקדום

היכן: גן לאומי ממשית, אתר מורשת עולמית

מה יקרה שם: חוזרים אל רחוב השוק הקדום, להתחבר אל ניחוחות העבר, להתרגש מחוויה היסטורית צבעונית וקסומה של מראות, ריחות וטעמים.
סוחרים אותנטיים פורשים את מרכולתם: בזאר של  שטיחים, "ענתיקות", רקמות, דברי נחושת, תבלינים, מור ולבונה. לצידם, דוכני אומנים ובעלי מלאכה "מסורתיים": מנפח הזכוכית, קדר, נגר וכל זאת בליווי מוזיקה, ריקוד ואווירה ציורית. 

בשוק שפע סדנאות ייחודיות לילדים, מתחם משחקי חשיבה עתיקים (חינם), קדרות באבניים, בנייה בלבני בוץ  כאבותינו (חינם), טיפול הוליסטי ופינוק לגדולים, נגינה וריקוד מדרכי הבשמים והמשי (חינם), אוהל אלף לילה ולילה (חינם) והדרכות בסמטאות העיר כל שעה עגולה החל מהשעה 10:00 (חינם). 

מחיר: ללא תשלום נוסף על דמי הכניסה לאתר (22 שקלים למבוגר, 9 שקלים לילד), חינם למנויי רשות הטבע והגנים.

לילה מדברי 

היכן: נחל צין
מה יקרה שם: כשהירח מאיר את דרכנו ואת סלעי החוואר הזוהרים קדימה, נצא לטיול לילי וחוותי באפיקו של נחל חווארים לכיוון מפגשו עם נחל צין. נפגוש בור מים קדום ומרשים מהתקופה הנבטית ואלי גם כמה יעלים ובעלי חיים נוספים. בהדרכת בת הספר שדה הר הנגב, החברה להגנת הטבע.
מחיר: 56 שקלים למבוגר, 46 שקלים לילד, עד גיל 3 בחינם
לפרטים: teva.org.il
ובטלפון 03-6388688

לישראל, בידידות

היכן: מוזיאון ידידי ישראל, ירושלים
מה יקרה שם: מוזיאון ידידי ישראל הוא מוזיאון חדש במרכז העיר ירושלים, המציג רובד נוסף בסיפור הציוני ובדרך להקמת מדינת ישראל. המקום מביא את סיפורי הגבורה של ידידי ישראל הלא יהודים לדורותיהם, שתמכו בציונות ועמדו לצד היהודים לאורך ההיסטוריה. הסיפור מסופר על ידי קפיצה בין תקופות זמן שונות, ובכל תקופה מוצגות הדמויות שעמדו לצד היהודים ובתרומתם עבור העם היהודים והקמת המדינה. הסיור במוזיאון (נארך כשעה) מתקיים בליווי מדריך בלבד ובתיאום מראש. הסיור מתקיים בעברית ואפשר לקבל הדרכה ב־16 שפות שונות.
מחיר: 100 שקלים לכרטיס משפחתי (2 מבוגרים ו־3 ילדים), או כרטיס ילד ב־50% הנחה (מותנה בליווי מבוגר)

לפרטים: reservations@fozhc.com
ובטלפון: 02-5329400

אביב בפארקים

היכן: פארק הירדן 
מה יקרה שם: טיולים ללא עלות עם מדריכי קק"ל מובחרים - המבקרים בפארק מוזמנים ליהנות מסיור מודרך לכל המשפחה במסלול הליכה נוח לאורך פלגי הירדן, בצל עצי ערבה, צמחיית מים וקנה מצוי. 

משך ההליכה כשעה וחצי, אורך המסלול: כ־2 קילומטר. המסלול מתחיל בחלקו הדרום מערבי של הפארק, בגשרון שליד חורשת האיקליפטוס, ומסתיים בטחנות הקמח המוכרות.
מחיר: ללא תשלום

אנו נמשיך לעדכן אתכם גם בעמוד הפייסבוק שלנו. עשו לנו לייק ותקבלו עדכונים חמים!

Ticketsi

ב-Ticketsi תמצאו מידע אודות הופעות חיות, מופעי מוזיקה, הצגות ילדים, תיאטרון ישראלי, הופעות סטנד אפ, פסטיבלים, אטרקציות ועוד. אנחנו אוספים מידע מרחבי הרשת ומנגישים לכם אותו בצורה נוחה ומעלים שלב את התרבות בישראל.