הופעות לחברות וועדי עובדים - פעילויות כיף לעובדים

  • מאת Ticketsi
  • עודכן ב-08/06/2023, 16:10

הופעות לוועדי עובדים

שלום! מחפשים הופעות לוועדי עובדים? הגעתם למקום הנכון. כאן תוכלו למצוא את כל המידע עבור הופעות ועדי עובדים כמו הופעות מוזיקה חיות, מופעי סטדנאפ, הצגות וכרטיסים במחירים מוזלים.

צרו איתנו קשר:

הופעות לוועדי עובדים בישראל

על מנת להגביר את המורל של העובדים שלך, חשוב לקיים ולהציע אטרקציות לעובדים. אם תבחר בהופעה או אטרקציה חדשנית, יש תחילה להחליט על סוג האירוע ומטרתו.

צריך להבין מה סוג של האירוע הארגוני שאתה רוצה לארגן, אם זה יהיה כרטיסים להופעות מוזיקה, כרטיסים להופעות סטנדאפ, אטרקציות, הצגות תיאטרון, יום כיף או כל אירוע אחר מבוסס פעילות. ההחלטה להכין אירוע שיש מטרה נכונה עבור זה יעזור לך לנהל את הפעילות בצורה חלקה.

אחרי שתחליט לארגן אירוע ולהגדיר את מטרתו - החלט על התקציב, הזמנת כרטיסים, לנהל משא ומתן על כך עם המנהלים עד לקבלת אישור מוסכם על כולם.

הופעות וועדי עובדים מחירים

בעת קביעת תקציב מחיר האירוע, יש לשקול כל הוצאה אפשרית והוצאות מותנות שייגרמו לאירוע. אם לא תגדיר הגבלות תקציב מתאימות, סביר להניח שתוציא יותר ממה שציפית.

צריך להיות מציאותי על בסיס התקציב ולנסות לשמור על עלויות שלך נמוך (אלא אם כן אתה מתכנן משהו באמת גדול).

מחירי הופעות מוזיקה חיות או סטנדאפ לוועדי עובדים הופכים להיות משתלמים במיוחד עקב 'כוח קניה' גדול שגורם למחיר לרדת, להבדיל ממחיר מקורי בקופות. כל ישראלי יודע, שווה היום להיות חבר בוועד עובדים חזק, כי ההטבות שמתקבלות ממנו יכולות להוזיל את המחירים בעשרות אחוזים.

למה לבחור בהופעות לוועדי עובדים?

סקרים ומחקרים הוכיחו שעובדים מאושרים בעבודתם הופכים לעובדים יעילים ופרודוקטיביים יותר. עובדים שיש להם יחס חיובי כלפי עבודתם והם מוטיבציה גבוהה, צפויים לפספס פחות ימי עבודה.

הם גם עובדים בצורה יעילה יותר ומבצעים פחות טעויות ותאונות במקום עבודתם. גם שירות הלקוחות שלך עשוי ליהנות מהעובדים האלה, שכן עובדים עם כיף גבוה יותר יהיה להם הרבה יותר ידידותי מועילה תוך התמודדות עם הלקוחות.

כרטיסים לוועדי עובדים

הזמנת כרטיסים לוועדי עובדים מתבצעת מסודרת לפי גודל הארגון, דרישת הכרטיסים ועם כך תקבלו מחיר בהתאם וזול בהרבה שבקופות. באפשרותכם לבחור מתוך מגוון אטרקציות מהופעות חיות של זמרים, הופעות סטנדאפ, הצגות תיאטרון, מוזיאונים, ימי כיף ועוד.

השאירו את פרטיכם ונציג יחזור אליכם עם כל הפרטים:

יום כיף בעבודה

יום כיף במקום העבודה הוא דרך מצוינת להרים את מורל הצוות ולהפוך אותו ליום מוסרי ולהגדיל את הפרודוקטיביות על ידי פריצה מן השגרה היום יומית.

מתן אפשרות לעובדים להשתעשע ולהישאר חופשיים בעבודה, יביא אותם לעיסוק וייצור מספר רב של ספין-אופים חיוביים.

כדי להבטיח ימי כיף, צריך לבחור את העובדים היצירתיים ביותר ולאפשר להם לתכנן אירועים מיוחדים עבור הצוות.

ליהנות עם העובדים שלך מעצים את ההכרה והערכה שאתה נותן להם. יום כיף היא דרך מצוינת לשפר את מורל החברה, להחדיר נאמנות ולעודד התנהגות טובה.

יש מעסיקים שמכירים בימי הולדת של העובדים על ידי מתן יום חופשה עם תשלום או מתנה יפה של פרחים, עוגה או כרטיסי מתנה.

מהו תפקידים של וועדי עובדים?

תפקידים של וועדי עובדים הוא לייצג את העובדים בכל העניינים המשפיעים על זכויותיהם ועל האינטרסים שלהם, לנהל משא ומתן על הסכמים הנוגעים לתנאי העסקה כדי לכוון או להמליץ על עבודה קיבוצית, אלא כמקלט אחרון לפעול כקישור ישיר ואמצעי תקשורת בין מנהלים ועובדים ברמת החנות כדי לספק אמצעים לייצוג ודיון עם ניהול דרישות העובדים.

יציבות ויחסים טובים של העובד מונע סכסוכים בשיטות משמעתיות כדי לקדם את הפרודוקטיביות על ידי יצירת יציבות בריאה בתוך החברה ובמיוחד בתוך סביבת העבודה כדי לקדם את האינטרסים של העובדים שהם מייצגים על ידי יצירת קשרים שוטפים איתם.

וועד העובדים צריך לספק לעמיתיהם העובדים שמירה על תקנות לתעשייה טובה וניהול באמצעות שיתוף פעולה עם האיגוד המקצועי שהוקם כדי לבחור כמה מחבריה לייצג עובדים בוועדי העובדים (המורכבת מנציגים מנהליים שווים, המייצגים את המעסיק ונציגי ועד העובדים).

צרו איתנו קשר:

אתר Ticketsi

טיקטסי הוא מגזין בילויים המרכז את אירועי התרבות של ישראל ומנגיש לכם אותו בצורה מעניינת ונוחה להבנה עם כל המידע העדכני והאמין שרציתם לדעת. באתר תמצאו מידע על הופעות מוזיקה חיות, הצגות ילדים, תיאטרון ישראלי, הופעות סטנד אפ, פסטיבלים, מסיבות, אופרה, ריקוד ועוד. תיהנו!