• מאת Ticketsi
  • עודכן ב-27/05/2020, 16:54

מחפשים יום הולדת מיינקראפט? הגעתם למפעיל הנכון. כאן תמצאו מפעיל מקצועי שמקיים פעילות מיינקראפט מרתקת שתקפיץ את היומולדת שלכם לגבהים חדשים. קצרים בזמן? מוזמנים להשאיר פרטים ואנחנו נחזור אליכם בהקדם.

קצרים בזמן? השאירו את הפרטים ונחזור אליכם:

מה זה פעילות יום הולדת מיינקראפט?

יום הולדת מיינקראפט (Minecraft) היא הפעלה המתבססת על משחק המצליח כפי שהילדים עדיין לא חוו. אנחנו נגיע לחגיגת היום הולדת של הבן או הבת שלכם עם מיינקראפט במציאות מדומה בחוויה מרתקת לכל הילדים.

ההפעלה כוללת קישוטים, הגברה, מפעילים מקצועיים שיפעילו את הילדים ויתנו למלך היום הולדת - הבן שלכם - את מלוא תשומת הלב כדי שתהיה לו יום הולדת בלתי נשכת.

שימו לב: ההפעלה מתאימה לבנים ולבנות כאחד. פרטים נוספים בטלפון.

חבילת יום הולדת מיינקראפט

חבילת יום הולדת מיינקראפט כוללת מספר רחב של דברים שאנחנו בתור מפעילי אירוע ימי הולדת יכולים להציע. כל אירוע מקבל התאמה אישית לפי צרכיהם ובקשותיהם של בעלי החגיגה.

תהיו בטוחים שהגעתם לאנשים הנכונים שמאחוריהם ניסיון של אלפי ימי הולדת בסגנונות שונים כמו: יום הולדת טיק טוק, יום הולדת בראול סטארס, יום הולדת פורטנייט ועוד.

יום הולדת מיינקראפט מחירים

מחיר יום הולדת מיינקראפט נע במחירים שמתאימים לכל כיס. אנחנו מבטיחים שנביא לכם את הצעת המחיר הטובה ביותר שתוכלו לקבל. מוזמנים להשאיר פרטים ונחזור אליכם בהקדם האפשרי.

השאירו את פרטיכם ונציג יצור עמכם קשר לקבלת הצעת מחיר:

Ticketsi

ב-Ticketsi תמצאו מידע אודות הופעות חיות, מופעי מוזיקה, הצגות ילדים, תיאטרון ישראלי, הופעות סטנד אפ, פסטיבלים, אטרקציות ועוד. אנחנו אוספים מידע מרחבי הרשת ומנגישים לכם אותו בצורה נוחה ומעלים שלב את התרבות בישראל.