אביב גפן או אייל גולן? הצביעו עבור הזמר שלכם

  • מאת Ticketsi
  • פורסם ב-05/07/2018, 12:50
  • עודכן ב-16/10/2019, 16:11

אייל גולן ואביב גפן

אביב גפן או אייל גולן

אביב גפן או אייל גולן - מי הבחירה שלכם? שני הזמרים הגדולים במדינה יוצאים לדו קרב אחד מול השני שיקבע מי יותר טוב. אביב גפן מייצג סגנון מוזיקת רוק, ישראלי, לא מיינסטרים. לעומתו, אייל גולן מייצג את מוזיקת הזמר הים-תיכונית, עכשווית.

אביב כותב ומלחין שירים, הפיק אלבומים מוזיקלים בין היתר לנינט טייב והוציא אלבום בינלאומי. הוא זכה בתואר זמר השנה פעמיים בשנות ה-90 וכיכב עם "ילדי אור הירח". לעומתו, אייל שהוא לא כותב ומלחין שירים, אבל הוכתר כזמר העשור.

אם לשפוט פי יוטיוב, לאייל יש מילוני צפיות והאזנות לשירים, לעומת אביב - שלו יש כמחצית מהצפיות של אייל. אביב מודה שלאייל יש קול יפיפייה, ואייל טוען שלאביב אין קול בכלל.

אז מה אתם חושבים? אביב או אייל? הצביעו והשפיעו!

מעבר לתחרות

מעבר לתחרות ולצד תוכנית הטלוויזיה, ממשיכים שני הזמרים הגדולים במדינה להופיע. הופעות אייל גולן התקיימו במופע משותף עם משה פרץ "הולכים להשתגע" בהיכל מנורה מבטחים בתל אביב. בנוסף, אייל יופיע בקריית מוצקין בתאריך ה-23.8.2018. כרטיסים דרך האתר הבא.

הופעות אביב גפן התקיימו עם להקת "התעויוט" איתם מופיע מספר שנים על בימות ברחבי הארץ. בנוסף, אביב עולה במופע פסנתר מיוחד עם מיטלמן, בו מגיש את השירים המוכרים לאורך השנים.

אייל גולן שר "האם להיות בך מאוהב", אביב גפן שר "צליל מיתר". האזינו:

https://www.youtube.com/watch?v=qaMOJDEUTUk

http://https//www.youtube.com/watch?v=MGBBnM8s9D8

Ticketsi

ב-Ticketsi תמצאו מידע אודות הופעות חיות, מופעי מוזיקה, הצגות ילדים, תיאטרון ישראלי, הופעות סטנד אפ, פסטיבלים, אטרקציות ועוד. אנחנו אוספים מידע מרחבי הרשת ומנגישים לכם אותו בצורה נוחה ומעלים שלב את התרבות בישראל.