נועה קירל ויונתן מרגי ביחד והכריזו על הזוגיות

  • מאת Ticketsi
  • פורסם ב-15/09/2018, 23:08
  • עודכן ב-03/02/2020, 14:36

נועה קירל ויונתן מרגי זוג ביחד

זוג חדש: נועה קירל ויונתן מרגי הכריזו על הזוגיות החדשה שלהם בחשבון האינסטגרם של נועה קירל, שהעלתה סרטון עם מרגי ורשמה "Im yours" - אני שלך. גם באינסטגרם של יונתן מרגי עלה סרטון של נועה ומרגי, ורשם: "Sometimes you just fall in love" - לפעמים אתה פשוט מתאהב.

בחודש האחרון צצו שמועות רבות על ניהול זוגיות בין השניים, אך הם לא אישרו דבר. הערב (שבת), השניים מאשרים רשמית וחותמים אותה בזוגיות מצולמת בסרטונים שעלו ב-2 האינסטגרם השונים שלהם.

זו לא הפעם הראשונה החודש שהם מראים לנו רמזים על זוגיות. השנים, שכרגע עסוקים בחזרות למופע פריסטייל פסטיגל 2018 בחנוכה תשע"ט הקרוב, מגלמים במופע זוג שהתאהב מילדות. העבודה יחד, גרמה לשניים להתקרב בזמן האחרון, במיוחד אחרי שנועה נפרדה מברק שמיר אחרי מספר שנים של זוגיות מתוקשרת.

יונתן מרגי ונועה קירל נצפו לפני מספר שבועות שהם מבלים יחד במתחם הסינימה סיטי בגלילות, כאשר מרגי ליווה את קירל להופעה, בזמן שהפרידה מברק הייתה די טרייה ובזמן שהשתתפה במופע כפולה.

ללא ספק זו הזוגיות החדשה והחמה ביותר בישראל בתקופה האחרונה. נועה קירל כוכבת הילדים הגדולה יחד עם מרגי, כוכב המעריצות הבלתי מעורער - שילוב מנצח כאשר כמובן תחומי העניין של השניים מתחברים - שניהם מתעסקים במוזיקה.

האם בקרוב נראה דואט של נועה קירל ויונתן מרגי בשיר משותף יחד? או אולי במופע כפולה של הסדרה בערוץ קידז? כנראה לכאורה שכן. אנחנו ממשיכים לעדכן כל הזמן בעמוד הפייסבוק שלנו. עשו לנו לייק והישארו מעודכנים.

קבלו את השיר שנועה ומרגי שרו כשהכריזו על הזוגיות שלהם:

Ticketsi

ב-Ticketsi תמצאו מידע אודות הופעות חיות, מופעי מוזיקה, הצגות ילדים, תיאטרון ישראלי, הופעות סטנד אפ, פסטיבלים, אטרקציות ועוד. אנחנו אוספים מידע מרחבי הרשת ומנגישים לכם אותו בצורה נוחה ומעלים שלב את התרבות בישראל.