גמר האח הגדול 2018 – מי זכה במיליון שקלים?

גמר האח הגדול

הזוכה של האח הגדול 2018

מי זכה במיליון שקלים?

המנצח הגדול

אלפי הצבעות

הסקר הגדול של גמר האח הגדול 9 יוצא לדרך באתר Ticketsi. מי יהיה הזוכה הגדול של העונה? אתם היחידים שמחליטים ובוחרים. הצביעו עכשיו עבור המנצח של העונה שלכם:

גמר האח הגדול 2018 עונה 9

גמר האח הגדול 2018 עונה 9 יתקיים ביום שבת בתאריך ה-1.9.2018 בשעה 21:15. ארבעה חודשים מאז הפרק הראשון של האח הגדול, עברו הרבה מים בנהר עד לרגע הגדול הזה: גמר האח הגדול!

אל הגמר הגיעו חמישה דיירים: ישראל אוגלבו, אליאב רחמים, מירב ישראל, מריה דומרק ואביבית בר זוהר. אחד מהם יהיה הזוכה הבא של האח הגדול ויזכה במיליון שקלים (אחרי מס 750 אלף ש”ח) ויהיה הזוכה הגדול של העונה.

עומר אדם הופעה האח הגדול

הזמר עומר אדם בהופעה באח הגדול כאשר יקח חלק בתוכנית הגמר ויופיע מול המתמודדים ומול הקהל שיקח חלק באותו ערב. כמובן שהצופים בבית יזכו לצפות בהופעה של עומר אדם בלייב בטלוויזיה, דבר שלא ראינו שנתיים מאז שהזמר עלה על גל ההצלחה המסחררת.

בעבר ראינו מספר זמרים מפורסמים שהופיעו בגמרים של תוכניות מוזיקה, אך זה לראשונה שאמן מופיע בגמר של תוכנית ריאליטי שלא קשורה למוזיקה, כנראה בשביל להרים את הרייטינג המדשדש לתוכנית הדגל (שכבר לא) – האח הגדול.

דיירי האח הגדול 2018 עונה 9

הרבה דיירים הודחו והוצאו העונה. רוצים להיזכר בדיירי העונה? קבלו את רשימת הדיירים:

מעוניינים להשתתף בבית המפורסם במדינה? זה אפשרי! הירשמו כקהל בהאח הגדול ואולי גם אתם תגיעו למשדרים המיוחדים שמועברים בשידורי חי בערוץ 13 רשת.

5/5 (92)

עוד באתר: סטנדאפ היום | הצגות ילדים היום | הצגות ילדים בשבת

אתר Ticketsi מציג רק משרדי כרטיסים רשמיים ואמינים! יש לכם על מי לסמוך.
מי אנחנו? | איך להיזהר מספסרות כרטיסים | שירות לקוחות | פרסום באתר

Ticketsi

ב-Ticketsi תמצאו מידע אודות הופעות חיות, מופעי מוזיקה, הצגות ילדים, תיאטרון ישראלי, הופעות סטנד אפ, פסטיבלים, אטרקציות ועוד. אנחנו אוספים מידע מרחבי הרשת ומנגישים לכם אותו בצורה נוחה ומעלים שלב את התרבות בישראל.

כתיבת תגובה

סגירת תפריט
דילוג לתוכן