עומר אדם בשיר חדש: חברות שלך - השיר ומילים

  • מאת Ticketsi
  • פורסם ב-08/10/2018, 07:15
  • עודכן ב-16/10/2019, 16:10

עוד לא התעשתנו משבוע שעבר, שעומר אדם פתח את מכירת הכרטיסים להופעה בסמי עופר, וכבר עכשיו הוציא סינגל חדש בשם "חברות שלך", שמסביר מה קורה כעומר לא עונה לבחורה שלו. את השיר כתבו והלחינו אלעד טרבלסי ומאור תיתון. השיר המלא זמין עכשיו להאזנה וגם המילים לשיר. תתכוננו להתמכר לשיר החדש.

צ'יקי דם דם כל היום: רק לפני שבוע, עומר אדם הכריז על ההופעה הגדולה ביותר שנעשית באצטדיון סמי עופר בחיפה, שהכרטיסים אליה אזלו בתוך שעתיים ומדובר בשלושים אלף כרטיסים, היום (יום שלישי) מוציא הזמר שיר חדש, שהולך להיות הלהיט הבא של תקופת האביב בישראל.

הסינגל החדש שנקרא "חברות שלך", משלב אמירות ספרדיות ואמירות גימיק חדשות שהולכים להיכנס ללקסיקון של כולנו "צ'יקי דם דם", ואנחנו כבר רואים איך עומר ישלב את המילים האלו בהופעותיו. השיר משלב לחן קצבי ומקפיץ, ויש לנו תחושה שהוא הולך להישמע המון בכל תחנות הרדיו, החתונות והאירועים הקרובים ברחבי הארץ.

עומר אדם - חברות שלך

השיר החדש של עומר אדם חברות שלך יוצא לאחר שהשיר האחרון שעומר הוציא היה "שני משוגעים", שהפך להצלחה מסחררת. ציפיות רבות עומדות כלפי הסינגל החדש, שצריך לעלות מהרף של מהשיר הקודם. האם השיר יהפוך להצלחה נוספת? מסתבר שכן ומה שבטוח, את השיר החדש נשמע במופע של עומר אדם בסמי עופר.

עומר אדם חברות שלך - מילים

אין לה סנטימנטים אוי אוי אוי אוי

וכמה קומפלימנטים אוי אוי אוי אוי אוי

כשהיא קוראת לי אני בא כבר לא זורק ת'עניבה

והיא יפה וגם אופה וקצת שכונה ויש לה אופי בן ...

היא לא שותה ולא מעשנת היא לא רוצה להסתבך

היא מחכה שתעלה השמש שתוכל להשתזף

לא לבד כי זה לא כיף

 

אז תגידי לי

איפה כל החברות שלך אני רוצה לראות ידיים

תגידי מה יהיה הסוף אתך כבר לא יורד על הברכיים

הופה עושה לי הופה תגידו מה יהיה אתה מה יהיה אתכן בנות

מה זה תגידו מה זה עושה לי צ'יקי דם דם ככה כל היום

אם אני לא עונה לה אוי אוי אוי אוי

זה בא לה בגלים עולה לה אוי אוי אוי אוי אוי

משחקי הכס משחקי לשון נשיקה וחמודה כנסי לישון

אל תתעצבן צא לעשן תגיד אמן היא לא רוצה להתחתן

מה תעשי כשהיום יגיע תהיי בדרך לחופה

אם היא תברח תלוי במצב רוח וברוח התקופה

היא תעשה את הקופה

 

איפה כל החברות שלך אני רוצה לראות ידיים

תגידי מה יהיה הסוף אתך כבר לא יורד על הברכיים

הופה עושה לי הופה תגידו מה יהיה אתה מה יהיה אתכן בנות

מה זה תגידו מה זה עושה לי צ'יקי צ'יקי דם דם ככה כל היום

עומר אדם ציקי דם דם

אחרי "תוציאו רגע טלפונים, תפתחו את הסטורי", מגיע הלהיט החדש: "צ'יקי דם דם" של עומר אדם. קבלו קטע ארוך מתוך השיר, בשילוב המילים עושה לי ציקי דם דם ככה כל היום.

בנוסף לשיר החדש, ההופעות של עומר אדם ממשיכות להיסגר בקצב שיא, וישנם הופעות חדשות כל הזמן. אנו ממליצים לעקוב אחרינו ולהתעדכן אחר הופעות עומר אדם שמתפרסמות.

בערב יום העצמאות 2018 עומר יופיע בחמש ערים שונות בחגיגות 70 למדינת ישראל, ההופעות יתקיימו בצפון הארץ ולוח ההופעות של עומר אדם ליום העצמאות התפרסם.

ואם כבר חברות, אז מערכות היחסים של עומר אדם הם מרובות ומגוונות. בשנת 2009 החל במערכת יחסים עם נוי אוחיון, והשניים נפרדו בשנת 2011. בשנת 2014 החל אדם במערכת יחסים עם מעיין אשכנזי, המוכרת כדיירת בתוכנית האח הגדול בעונתה השמינית, ב-2015 השניים נפרדו. מ-2015 אדם היה בזוגיות עם רומי עפרון ובסוף שנת 2017 פורסם כי הם נפרדו. כרגע אדם הוא בחור רווק, בנות? להסתער.

אנו נמשיך לעדכן אתכם גם בעמוד הפייסבוק שלנו. עשו לנו לייק ותקבלו עדכונים חמים!

כרטיסים לעומר אדם: איך תשיגו כרטיסים למרות שהמכירה הסתיימה? כל הפרטים

 

Ticketsi

ב-Ticketsi תמצאו מידע אודות הופעות חיות, מופעי מוזיקה, הצגות ילדים, תיאטרון ישראלי, הופעות סטנד אפ, פסטיבלים, אטרקציות ועוד. אנחנו אוספים מידע מרחבי הרשת ומנגישים לכם אותו בצורה נוחה ומעלים שלב את התרבות בישראל.