• מאת Ticketsi
  • עודכן ב-03/06/2020, 12:15

הצגת הילדים האהובה "האריה שאהב תות" בסדרת הצגות במהלך שנת 2020 עם מיקי כוכבת הילדים בעיבוד חדש לסיפור הקלאסי בחיפושים אחר תות של תרצה אתר. כרטיסים, לוח הצגות וכל הפרטים בעמוד זה.

בקצרה על האריה שאהב תות ההצגה עם מיקי

כוכבת הילדים האהובה מיקי עולה בהצגת ילדים חדשה "האריה שאהב תות". הסיפור הקלאסי של תרצה אתר מקבל עיבוד חדש ומודרני עם כל הדמויות מתוך הסיפור. לצד מיקי, משתתפים סבא נתי (נתן נתנזון), ליאור דטאוקר, שחקנים ורקדנים נוספים בהצגת ילדים מדהימה לילדים וכל המשפחה. משך ההצגה: שעה וחצי, כולל הפסקה.

האריה שאהב תות מיקי לוח הצגות 2020

עיר
תאריך
מיקום
כרטיסים
אין כרטיסים. לעדכונים על כרטיסים חדשים עשו לייק לעמוד הפייסבוק של Ticketsi ותקבלו עדכונים!

לוח ההצגות של האריה שאהב תות עם מיקי מתקיים ברחבי הארץ מצפון ועד דרום. מכירת הכרטיסים ממשרד הכרטיסים הרשמי אונליין.

לעדכונים נוספים על הופעות והצגות חדשות, עשו לייק לעמוד הפייסבוק שלנו ותקבלו עדכונים חמים!

האריה שאהב תות יתקיים בחלק מהתאריכים בהצגות ילדים בשבת ברחבי הארץ. בין היכלי התרבות ואולמות המופעים שההצגה תופיע, הם: היכל התרבות נתניה, אולן המופעים קיבוץ גבעת ברנר, מרכז שטיינברג חולון, תיאטרון ירושלים לאמנויות הבמה.

האריה שאהב תות כרטיסים מוזלים, הנחה, מחירים

מכירת כרטיסים לאריה שאהב תות עם מיקי מתקיימת בימים אלה. מחיר כרטיס החל מ-81 ש"ח כולל דמי טיפול. ההזמנה מתבצעת בצורה מאובטחת אונליין באמצעות האתר הבא.

אנחנו מעדכנים על הנחות ומבצעי 1+1 בעמוד הפייסבוק שלנו. מוזמנים להתעדכן ולעשות לייק. ולא רק האריה שאהב תות - תוכלו לקבל עוד עשרות אטרקציות לילדים מעולות.

עלילת ההצגה האריה שאהב תות

עלילת האריה שאהב תות מגוללת את סיפורו של אריה חמוד ולא מאיים שמבקש לאכול רק תות. שום מאכל שאמו מציעה לו, לא מספק אותו. האריה נחשק בתות.

כשהאריה פוגש ביער בילדים שאוכלים תותים, הוא ניגש אליהם כדי לבקש לאכול תות, אך במהרה הילדים נבהלים מחזותו הגדולה של האריה, הם ברחו ונפלו להם כל תותים.

האריה שמח ונרגש, זולל את את כל התותים. לאחר שגמר הכל וכשסיפוקו לתות ירד, הסכים לקבל מאמו הצעות למאכלים חדשים.

האריה שאהב תות משך זמן, שחקנים

משך זמן ההצגה שעה וחצי כולל הפסקה. את המחזה עיבדו עידן עמית ומיקי מוכתר. שחקני ההצגה: מיקי, סבא נתי (נתן נתנזון), ליאור דטאוקר ועוד. במאי: עידן עמית. ניהול מוסיקלי: חזי שקד.

ההצגה היא בכיכובה של מיקי, שלאחרונה השתתפה בהצגה עולם האגדות עם כוכבי ילדים נוספים ובשנה הקודמת בהצגה זהבה ושלושת הדובים.

ההצגה מומלצת לגילאים 2-6. עוד הצגות ילדים מעולות מחכות לכם באתר.

האריה שאהב תות - אודות הסיפור הקלאסי מאת תרצה אתר

הסיפור ראה אור לראשונה בשנת 1971. הסיפור נכתב על-ידי תרצה אתר, כאשר רק בשנות האלפיים יצא בהוצאה מפורסמת והפך בהמרה לבין ספרי רבי המכר המצליחים ביותר בישראל.

הספר זכה למספר גרסאות שונות על בימות בישראל, והפעם כוכבת הילדים מיקי יחד עם נבחרת שחקנים מרשימה תצעיד קדימה את הסיפור הקלאסי לילדים וגם להורים.

האריה שאהב תות - המוסר ההשכל

מוסר ההשכל של ההצגה האריה שאהב תות לילדים הוא שלפעמים, כשאין את המאכל שהם מבקשים, הם צריכים לדעת להתפשר ולקבל משהו אחר שהוריהם מציעים להם והילדים צריכים להיות פתוחים לרעיונות אחרים.

כמה מילים על תרצה אתר

תרצה אתר היא סופרת שחיברה את הסיפור האריה שאהב תות, ההצגה שמיקי עולה איתה על הבמות. תרצה אתר הייתה כותבת משוררת מהשורה הראשונה, הייתה בעבר ובהווה מעורכת תרמה רבות לתרבות הישראלית.

האריה שאהב תות הוא בין הספרים הנמכרים ביותר שלה, בין היתר בגלל הסיפור עם מוסר ההשכל שכל הורה רוצה להעביר לילד שלו. תרצה כתבה גם את הספר מעשה בחמישה בלונים שאת העיבוד הבימתי אליו עושה כיום יובל המבולבל.

בסיכומו של דבר, לתרצה יש מגוון רחב של ספרי ילדים שילדים שוקקים להקשיב ולקרוא. המלצה שלנו - אל תהססו לקנות את ספרי תרצה אתר.

Ticketsi

ב-Ticketsi תמצאו מידע אודות הופעות חיות, מופעי מוזיקה, הצגות ילדים, תיאטרון ישראלי, הופעות סטנד אפ, פסטיבלים, אטרקציות ועוד. אנחנו אוספים מידע מרחבי הרשת ומנגישים לכם אותו בצורה נוחה ומעלים שלב את התרבות בישראל.