השדון ובת הטוחן הצגת ילדים 2024 - כרטיסים, הנחות ולוח הופעות

  • מאת Ticketsi
  • עודכן ב-07/03/2024, 15:32
(צילום: לירז אלון)

השדון ובת הטוחן הצגת ילדים על עולם שבו מלך נהנתן, משרת נאמן, נערה תמימה ושדון שובב נפגשים בחגיגה מוזיקלית מלאת הומור, מתח ומנגינות קסומות. עיבוד חדש לסיפור הקלאסי של השדון ובת הטוחן, ויוצר חוויה ייחודית ובלתי נשכחת לקהל.

השדון ובת הטוחן כרטיסים ולוח הופעות 2024

לוח ההופעות הצגות של השדון ובת הטוחן מתקיים ברחבי הארץ. הזמנת כרטיסים מתבצעת אונליין דרך משרד הכרטיסים הרשמי, באמצעות לוח ההצגות הבא:

עיר
תאריך
מיקום
כרטיסים
חיפה
חיפה, מרכז קריגר לאמנויות הבמה חיפה
לרכישה
78 כרטיסים מחיר: 65-75₪
פתח תקווה
פתח תקווה, תיאטרון המסילה - פתח תקווה
לרכישה
50 כרטיסים מחיר: 59₪

משך זמן הצגה ומידע חיוני

ההצגה נמשכת שעה, רכישת כרטיס הכרחית לכל גיל, מומלץ לגילאים 4-10.

השדון ובת הטוחן הנחות, הטבות וכרטיסים מוזלים

כרגע מוצעים כרטיסים החל מ-59 שקלים לכרטיס. מלאי הכרטיסים מוגבל.

ראו גם: הצגות ילדים - הרשימה המלאה

עלילת ההצגה

בעיבוד מוזיקלי זה, מלך נהנתני זקוק להון עתק כדי לשמור על אורח חייו הראוותני. משרת נאמן, הנחוש לשרת את מלכו, רוקם תוכנית גאונית: הוא מוצא נערה צעירה ותמימה הטוענת שיש לה את היכולת לטוות קש לזהב. המלך, המסוקרן מהמיומנות יוצאת הדופן הזו, מעמיד את הנערה במבחן. אבודה והמומה, הנערה נעולה בתא, שם עליה להוכיח את יכולותיה או להתמודד עם תוצאות קשות.

בעוד הנערה הנואשת מתייאשת, מופיע שדון קטן, טיפשי לכאורה, המציע את עזרתו. הוא מבטיח לעזור לה להפוך לאציל אם תסכים למלא בקשה משמעותית בתמורה. בלית ברירה מסכימה הנערה, למרות שהבקשה מפרכת ומאתגרת. ככל שהסיפור מתפתח, השדון שהיה פעם מצחיק וידידותי חושף את טבעו האמיתי: עצבני, מאיים ומתעקש שיש לקיים הבטחות.

שחקנים ומשתתפים

שחקני ההצגה הם: עומרי טסלר/אריק מורדוך, מירית פרג'ון/ מור וסרמן, עומרי טסלר/ יוסף קדוש.

הדמויות

העיבוד המוסיקלי מציג מגוון דמויות מסקרנות. המלך הנהנתן, האובססיבי לעושר ולמותרות, מניע את אירועי הסיפור. המשרת הנאמן, הנאמן למלכו, יוצר את התוכנית שמביאה את בתו של הטוחנת לחייהם. הנערה התמימה, הלכודה ברשת של הונאה ומשימות בלתי אפשריות, הופכת ללב הסיפור, נאבקת לשמור על שלמותה ולמצוא דרך לצאת ממצבה. השדון, שמופיע בתחילה כדמות קומית ולא מזיקה, הופך בסופו של דבר לדמות מרכזית עם מניעים נסתרים וצד אפל.

העיבוד החדש

עיבוד חדש זה משלב באופן יצירתי את סיפוריהם של השדון ובת הטוחן, ושוזר אותם למחזה מרתק. על ידי שילוב שחקנים והפקה חדדשה, היוצרים הכניסו חיים חדשים לסיפור קאלסי זה, ויצרו חוויה רעננה ומרגשת עבור הקהל.

חוויית הקהל

המחזמר מבטיח רכבת הרים של רגשות, הסוחף את הקהל לעולם מלא מתח, הומור ומוזיקה קסומה. הצופים ימצאו את עצמם מוקסמים מהמאבקים והניצחונות של הדמויות, צוחקים על התעלולים שלהם, ועוצרים את נשימתם ככל שהדרמה מתפתחת. חוויה בלתי נשכחת זו תשאיר את הקהל מרותק ומלא השראה, ותוכיח שגם את הסיפורים המוכרים ביותר ניתן לדמיין מחדש בדרכים חדשות ומרגשות.

שורה התחתונה

השדון ובת הטוחן הוא עדות לכוחו של העיבוד היצירתי ולכוח המתמשך של סיפורים קלאסיים. על ידי חיבור סיפוריהם של השדון ובת הטוחן, הצגת ילדים זו מציעה חוויה ייחודית ובלתי נשכחת לקהל בכל הגילאים. מלאה בהומור, מתח ומנגינות קסומות, הפקה  זו מוכיחה שגם את הסיפורים הידועים ביותר ניתן לדמיין מחדש ולהחיות, וליצור עולם קסום שישאיר את הצופים מרותקים לקסם.

אתר Ticketsi

טיקטסי הוא מגזין בילויים המרכז את אירועי התרבות של ישראל ומנגיש לכם אותו בצורה מעניינת ונוחה להבנה עם כל המידע העדכני והאמין שרציתם לדעת. באתר תמצאו מידע על הופעות מוזיקה חיות, הצגות ילדים, תיאטרון ישראלי, הופעות סטנד אפ, פסטיבלים, מסיבות, אופרה, ריקוד ועוד. תיהנו!