חיפזון וזהירון הצגה מסיבת קיץ 2020 - כרטיסים, הנחות, לוח הצגות

  • מאת Ticketsi
  • עודכן ב-07/06/2020, 21:44

חיפזון וזהירון מסיבת קית לוח הצגות 2020

עיר
תאריך
מיקום
כרטיסים
אין כרטיסים. לעדכונים על כרטיסים חדשים עשו לייק לעמוד הפייסבוק של Ticketsi ותקבלו עדכונים!

ההצגה חיפזון וזהירון מתקיימת ברחבי הארץ מצפון ועד דרום בהיכלי תרבות ואולמות מופעים שונים, בין היתר במקומות:

חיפזון וזהירון כרטיסים, הנחות, מחירים מוזלים

מחירי הכרטיסים נעים במחירים שונים, במשרד הכרטיסים בראבו תשלמו 89 ש"ח לכרטיס ונהנים ממקומות ישיבה קרובים לבמה. הזמנת כרטיסים מתבצעת אונליין באמצעות האתר הבא.

מבצעים והנחות: אנו ממשיכים להביא לכם את המבצעים הכי שווים, ונעדכן אם ובמידה יהיו הנחות ומבצעים בעמוד הפייסבוק שלנו. עשו לנו לייק והישארו מעודכנים!

אודות חיפזון וזהירון

הצמד חיפזון וזהירון יוצאים ממסך הטלוויזיה ועולים על הבמה סיבוב הצגות ילדים חדש ברחבי הארץ של חיפזון וזהירון לילדים ולכל המשפחה. הצמד הפך להיות הצלחה בקרב ילדי ישראל עם סדרה ב-HOT VOD שזכתה לשבע עונות ושלל פרקים עם נושאים מגוונים, מלמדים ועם מוסר השכל חשוב.

עלילת ההצגה סיפורי המגילה של חיפזון וזהירון

עלילת ההצגה הקודמת של הצמד חיפזון וזהירון סיפרה על שכונה קטנה ושקטה ברחוב בשם "עכברוש 33". לכל אחד מהם צורה מיוחדת, האחד משלוש אדום והשני עיגול כחול.

הם חברים טובים אבל כל אחד מיוחד בדרך שלו. יחד עם החברים צ'קו השוטר המצחיק והמבולבל, טישו מנקה הרחוב שאוהב לשיר, טופי בעלת חנות הקיוסק והרמזור המדבר הם יוצאים למסע קיצבי הכולל שירים עם מסרים לשמירה על חוקים, הסתכלות נכונה על חצית כביש והקשבה לתנועה.

הכירו את חיפזון וזהירון

חיפזון וזהירון החלו את דרכם בתור סדרה ישראלית ב-HOT VOD של ילדי הוט, שהתבססה על ספריה של מאיה גוזלי. לסדרה יש שבע עונות והאחרונה עלתה לקרת החופש הגדול.

כל עונה בסדרה עוסקת בנושא אחר. כך למשך, בעונה הראשונה הנשא היה זהירות בדרכים, בעונה השנייה התעסקה באורח חיים בריא, בעונה שלישית הסדרה עסקה במשפחה, בעונה הרביעית בחגי ישראלית המגוונים, עונה חמישית הביאה את אמרות חכמים ועיצות לחיים טובים לילדים והעונה השישית עסקה בחוקרים ומגלים.

מי אלה חיפזון ומי זה זהירון?

לכל אחד מהם תפקיד - זהירון הוא הבחור המחושב והזהיר מבין שניהם וחיפזון הוא ממהר ונחפז במהרה. כמובן שמדובר בסדרת ילדים, האחראיות גוברת ולצד ההתנהגות הפזיזה והרשלנית, מוצג זהירות ושיקול דעת לילדים.

את חיפזון וזהירון מלווים חברים רבים בניהם מר רמזור, צ'יקו השוטר, טופי, טישו, ד"ר פיקא, מרתה ופוני הספר. יחד, הם מצליחים להעניק חוויה מהנה של לימוד נכון בדרך ייחודית ומשמחת לילדים ולכל המשפחה. כל פרק בסדרה מסתיים בשיר מקורי, בעל מוסר השכל הקשור לאותו נושא בו עסק הפרק. העמוד של חיפזון וזיהרון ביוטיוב, זוכה למיליוני צפיות.

חיפזון וזהירון כל הפרקים ברצף, צפו:

​​​​​​בקצרה על סיפור המגילה עם חיפזון וזהירון

חיפזון וזהירון התחילו סיבוב הצגות בהיכלי תרבות ברחבי הארץ. בפורים 2020 חיפזון וזהירון יעלו עם הצגה חדשה בשם "סיפור המגילה" יחד עם כל החברים המוכרים והאהובים. הצמד המצליח מהתוכנית המוכרת בוי.או.די יאנג, עם ערך מוסף לילדים ולמידתם בדברים חדשים.

לוח ההצגות ומכירת הכרטיסים יצאה לדרך, תוכלו להזמין כרטיסים דרך משרד הכרטיסיםם הרשמי ולהבטיח לעצכם מקומות ישיבה בין השורות הראשונים.

Ticketsi

ב-Ticketsi תמצאו מידע אודות הופעות חיות, מופעי מוזיקה, הצגות ילדים, תיאטרון ישראלי, הופעות סטנד אפ, פסטיבלים, אטרקציות ועוד. אנחנו אוספים מידע מרחבי הרשת ומנגישים לכם אותו בצורה נוחה ומעלים שלב את התרבות בישראל.