חנה'לה ושמלת השבת עם מיכל הקטנה - כרטיסים ולוח הצגות 2020

  • מאת Ticketsi
  • עודכן ב-22/12/2019, 16:25

תקציר חנהלה ושמלת השבת מיכל הקטנה

לרגל יום הולדתו ה-80 של הסיפור הנהדר, הצגת הילדים "חנה'לה ושמלת השבת", אותו כתב יצחק דמיאל (שוויגר), הושק השנה המחזמר המחודש אותו כתב וביים רני מגר. בשעה וחצי, מצליח המחזמר להחזיר אותנו אל סיפור ילדות האהוב הגדוש בערכים חשובים כמו עזרה לזולת, אהבת האדם ועוד. 

מיכל הקטנה מגלמת, איך לא, את חנה'לה ולצידה משתתפים חני נחמיאס בתור אמה של חנה, חיים הדר, מוטי לסרי ועוד, במחזמר משולבים השירים המוכרים 'מי אוהב את השבת' ו-'אמא שלי הכי נהדרת' ועוד להיטים רבים וטובים בליווי זמרים ורקדנים מוכשרים נוספים.

חנהלה ושמלת השבת לוח הצגות 2020

עיר
תאריך
מיקום
כרטיסים
אין כרטיסים. לעדכונים על כרטיסים חדשים עשו לייק לעמוד הפייסבוק של Ticketsi ותקבלו עדכונים!

לוח ההצגות של חנה'לה ושמלת השבת עם מיכל הקטנה מתקיימות ברחבי הארץ בערים בהיכלי תרבות ברחבי הארץ.

ההצגות הקרובות יתקיימו ברחבי הארץ.

חנהלה ושמלת השבת כרטיסים, הנחה, מחירים

תוכלו להזמין כרטיסים לחנה'לה ושמלת השבת במחיר של 81 ש"ח לכרטיס למקומות הראשונות באולמות המופעים. ההזמנה מתבצעת אונליין באמצעות האתר הבא.

בנוסף להצגה, מיכל עולה במחזמר עמי תמי בחנוכה יחד עם טל מוסרי וחנה לסלאו, שיהפוך לבין המופעים הגדולים של חנוכה.

תוכלו ליהנות בכל שבוע מהצגות ילדים בשבת שמתעדכנים כל הזמן עם מבצעים והנחות מציוניות! אנחנו ממשיכים לעדכן כל הזמן על מבצעים והנחות בעמוד הפייסבוק שלנו. עשו לנו לייק ותקבלו עדכונים חמים!

אז למה לא כל יום שבת? קבלו הצצה למחזמר המופלא בהשתתפות מיכל הקטנה וחני נחמיאס:

חנהלה ושמלת השבת גרסת 2019

ההפקה המודרנית של מני מגר הושקה לרגל יום הולדתו ה-80 לסיפור חנה'לה ושמלת השבת והיא מושקעת ומרהיבה במיוחד. לצד מיכל וייצמן, משתתפת גם חני נחמיאס, המשחקת כעת את אמה של חנה (עם עירית ענבי לסירוגין).

המחזמר מורכב מצוות מוכשר של רקדנים וזמרים. על הניהול המוזיקלי: אביב קורן. הפקה: מאוד מיימון. לא הרבה יודעים, אבל באתר הרשמי של מיכל הקטנה ניתן לרכוש את שמלת השבת של חנה'לה.

עלילת הצגה חנה'לה ושמלת השבת

לכבוד השבת, חנה'לה מקבלת שמלה לבנה ויפה מאמה שמבקשת ממנה לא ללכלך אותה. במהלך טיול בחוץ, היא פוגשת בקשיש מנסה לסחוב שק פחמים. חנה'לה לא חושבת פעמיים ונחלצת לעזור לו. לאחר שהיא מגלה ששמלתה התלכלכה והתמלאה כתמים, מתיישבת חנה על צד הדרך ובוכה.

הירח, שרואה את חנה בוכה, שואל אותה אם היא מתחרטת על כך שעזרה לקשיש והיא עונה לו שלא. הירח מיד שולח קרני אור והופך את הכתמים על השמלה לנקודות אור זוהרות ומרהיבות וככה חנה'לה חוזרת הביתה, לקבל את השבת.

הסיפור של חנהל'ה ושמלת השבת, הוא אחד מסיפורי הילדות הקסומים ביותר עם מוסר השכל חשוב. הוא מכיל בתוכו אלמנטים של אהבת השבת ואהבת האדם והכי חשוב – הוא מלמד את הערך החשוב ביותר – עזרה לזולת. הסיפור מציג שעזרה לאחר ועשיית הטוב, מביאה טוב בחזרה. 

ביקורת חנה'לה ושמלת השבת

אמנם המחזמר פונה לילדים, אך הורים רבים שהיו במחזמר, מספרים כמו הוא מוצלח ונוסטלגי. הוא מבוסס על ערכים חשובים שכל אחד צריך להיזכר בהם מדי פעם.

הליהוק של מיכל הקטנה כחנה'לה הוא מצוין. ילדים אוהבים אותה ולכן יכולים להתחבר לחנה'לה בקלות ובמהירות.

חני נחמיאס, שעכשיו משחקת את אמה של חנה'לה, מבצעת את התפקיד באופן מופלא, כהרגלה, והבחירה של מיכל כשחקנית הראשית, מושכת אל המחזמר קהל ילדים אדוק ונאמן שהולך אחריה לכל מקום. ניתן להרגיש את זה בשניה הראשונה של המחזמר. ברגע הראשון בו מיכל עולה לבמה, מתחילים רחשי ההתלהבות והשמחה של קהל הילדים הנרגש.

אודות שמלת השבת של חנהלה

המחזמר מבוסס על הספר 'שמלת השבת של חנה'לה' שכתב יצחק דמיאל, סופר רוסי שעלה לארץ והתחתן עם אשתו, חנה בשנת 1930. המחזמר עלה לראשונה בשנת 1943 ומאז עבר כמה עיבודים. בשנת 1971, עלה המחזמר כאשר חני נחמיאס שיחקה אז את חנה'לה.

את השירים למחזמר חיבר אהוד מנור והלחין רפי בן משה. המחזמר הועלה בעיבוד זה עד שנות השמונים.

Ticketsi

ב-Ticketsi תמצאו מידע אודות הופעות חיות, מופעי מוזיקה, הצגות ילדים, תיאטרון ישראלי, הופעות סטנד אפ, פסטיבלים, אטרקציות ועוד. אנחנו אוספים מידע מרחבי הרשת ומנגישים לכם אותו בצורה נוחה ומעלים שלב את התרבות בישראל.