כראמל הצגה מוסיקלית לילדים - כרטיסים, הנחה ולוח הצגות 2023

  • מאת Ticketsi
  • עודכן ב-01/12/2023, 02:38
כראמל הצגה.jpg
צילום: כפיר בולוטין

תיאטרון אורנה פורת מציג את כראמל - קומדיית הרפתקאות מוזיקלית מענגת לילדים. הצגה קסומה עוקבת אחר סיפורם של שלושה אחים יתומים, הירושה החדשה שלהם והחתול המדבר הקסום שעוזר להם להתמודד עם אתגרים וללמוד שיעורים חשובים לחיים.

כראמל כרטיסים ולוח הצגות 2023

מחירים: החל מ-81 ש"ח לכרטיס. הזמנת כרטיסים מתבצעת בצורה מקוונת דרך משרד הכרטיסים הרשמי, באמצעות לוח ההצגות:

עיר
תאריך
מיקום
כרטיסים
הרצליה
הרצליה, היכל אמנויות הבמה הרצליה
לרכישה
כרטיסים: 1 85₪
הרצליה
הרצליה, היכל אמנויות הבמה הרצליה
לרכישה
כרטיסים: 20 85₪
תל אביב-יפו
תל אביב-יפו, מוזיאון תל-אביב לאמנות - אולם רקאנטי
לרכישה
כרטיסים: 42 81₪
תל אביב-יפו
תל אביב-יפו, מוזיאון תל-אביב לאמנות - אולם רקאנטי
לרכישה
כרטיסים: 29 81₪
תל אביב-יפו
תל אביב-יפו, מוזיאון ארץ ישראל תל אביב - אודיטוריום קלצ'קין
תל אביב-יפו
תל אביב-יפו, מוזיאון ארץ ישראל תל אביב - אודיטוריום קלצ'קין
לרכישה
כרטיסים: 2 81₪
תל אביב-יפו
תל אביב-יפו, מוזיאון ארץ ישראל תל אביב - אודיטוריום קלצ'קין
לרכישה
כרטיסים: 1 81₪
תל אביב-יפו
תל אביב-יפו, מוזיאון ארץ ישראל תל אביב - אודיטוריום קלצ'קין

משך זמן: שעה. רכישת כרטיס חובה לכל הילד.

כראמל הנחות, הטבות ומחירים מוזלים

מחירי הכרטיסים לכראמל החל מ-81 ש"ח, בהתאם לבחירת מועד ומיקום ההצגה.

גילאים מומלצים והנחיות מיוחדות

כראמל היא חוויה תיאטרלית מושלמת שמומלצת לילדים בגילאי 6 עד 12, המציעה גם בידור וגם שיעורי חיים. שימו לב: על מנת להבטיח חוויה מהנה לכל הנוכחים, יישם תיאטרון אורנה פורת מדיניות האוסרת על ילדים ופעוטות מתחת לגיל הצפייה להיכנס לאולם במהלך המופעים. הגבלה זו מאפשרת לצופים הצעירים לשקוע עד תום בעולם הקסום של כראמל ללא הסחות דעת.

ראו גם: לוח הצגות תאיטרון אורנה פורת - הצגות קרובות, כרטיסים והנחות.

כראמל - העלילה

במרכז עלילת כראמל נמצאים רובי, גול ואל, שלושה אחים יתומים היורשים טירה, מפעל וחתול מדבר בשם כראמל מדודם העשיר. לצד אמם המאמצת מילה וחברתה הטובה ספ, עליהם לנווט בין המורכבויות של חייהם החדשים. מסעם מסתבך על ידי סוכנת הבית המרושעת גברת בלום ובתה הלנה, המבקשות להשתלט על ירושת האחים.

ככל שהסיפור מתפתח, דמויות נוספות כמו ג'יין, יתומה המחפשת מקלט, וססיליה, מנהלת בית היתומים החמדנית, מעשירות עוד יותר את העלילה במוטיבציות וברצונות הייחודיים שלהן.

כראמל החתול המדבר 

במרכז ההצגה עומדת דמותו של כראמל, החתול המדבר שהוענק לאח הצעיר, רובי. בעוד שהמפעל והטירה הם מרכיבים מכריעים בירושת האחים, יכולותיו המופלאות של כראמל הן שבאמת מכינות את הקרקע להרפתקה ולגילוי, שמספק הזדמנויות לדמויות לחקור את עושרן החדש ולהתעמת עם המכשולים העומדים לפניהן.

חשיפת סודות משפחתיים ושיעורים באחדות

אחד הנושאים הבולטים בכראמל הוא כוחה של האחדות. דרך הניסיונות והמצוקות שלהם, האחים לומדים שהם יכולים להתגבר על כל אתגר כשהם עומדים יחד. לדוגמא, כאשר האחים מגלים את מזימתה של גברת בלום לתפוס את הירושה שלהם, הם חייבים לעבוד יחד עם כראמל כדי לסכל את מאמציה. באופן דומה, כאשר גול ואל מוצאים את עצמם מתחרים על חיבתה של הלנה, בסופו של דבר הקשר ביניהם כאחים הוא שעוזר להם לנווט במערבולת הרגשית הזו.

ההצגה גם מקנה שיעורים חשובים על חברות ומשפחה. כאשר האחים מתאחדים כדי להתמודד עם סכנה ולהביס יריבים רעים, הם לומדים את החשיבות של הסתמכות אחד על השני, כמו גם להכיר בכוח במערכות היחסים שהם יצרו עם אמם המאמצת מילה, החבר הכי טוב ספ, והחתול הקסום כראמל.

המוזיקה בכראמל

הפסקול המוזיקלי בכראמל כולל שירים ומנגינות שמושלבות בעלילה, תוך רגעים מוזיקליים שמעצימים את הסיפור ותורמים לאווירה הקסומה של המופע.

בנוסף למוזיקה המענגת שלה, ההפקה מתהדרת בעיצוב תפאורה מרהיב ויזואלית שמעביר את הצופים לעולם הקסום של הטירה וסביבתה. התלבושות והאביזרים סוחפים עוד יותר את הקהל ביקום הגחמני של כראמל וחבריו האנושיים.

סרטון הכנה לצפיה בכראמל

בשורה התחתונה

עם הסיפור המרתק, הדמויות מעוררות ההזדהות והנושאים המרוממים, כראמל מבטיח חוויה מהנה וקסומה לצופי תיאטרון צעירים. אל תחמיצו את ההזדמנות לחזות בסיפור מחמם לב של קסם, הרפתקה ואחדות בתיאטרון אורנה פורת.

ראו גם: לוח הצגות ילדים - רשימה לפי תאריך, עיר ומחיר.

אתר Ticketsi

טיקטסי הוא מגזין בילויים המרכז את אירועי התרבות של ישראל ומנגיש לכם אותו בצורה מעניינת ונוחה להבנה עם כל המידע העדכני והאמין שרציתם לדעת. באתר תמצאו מידע על הופעות מוזיקה חיות, הצגות ילדים, תיאטרון ישראלי, הופעות סטנד אפ, פסטיבלים, מסיבות, אופרה, ריקוד ועוד. תיהנו!