סבתא בישלה דייסה הצגה לילדים - כרטיסים, הנחות ולוח הצגות 2024

  • מאת Ticketsi
  • עודכן ב-13/05/2024, 05:49
Grandma cooked porridge.jpg
צילום: הדר ברל

תיאטרון נדנדה עולה בהצגת ילדים חדשה "סבתא בישלה דייסה". סיפור הילדים הקסום מקבל עיבוד עלילתי חדש ומעודכן ל-2024. לוח ההצגות יתקיימו ברחבי הארץ. כרטיסים, הנחות וכל הפרטים בעמוד זה.

סבתא בישלה דייסה לוח הצגות 2024

מחירי הכרטיסים לסבתא בישלה דייסה משתנים בהתאם לבחירת התאריך ולפי כיסא הישיבה באולם. הזמנת כרטיסים מתבצעת בצורה מקוונת דרך משרד הכרטיסים הרשמי, באמצעות לוח ההצגות:

עיר
תאריך
מיקום
כרטיסים
הרצליה
הרצליה, היכל אמנויות הבמה הרצליה
לרכישה
35 כרטיסים מחיר: 81₪

כרטיסים לסבתא בישלה דייסה, הנחות, מחירים זולים

רכישת כרטיסם לסבתא בישלה דייסה מתבצעת בצורה נוחה ופשוטה און-ליין דרך משרד הכרטיסים הרשמי בראבו. מחיר כרטיס עומד על 81 ש"ח לכרטיס כולל דמי טיפול. ההזמנה דרך הקישור המאובטח הבא או לפי לוח ההצגות למעלה.

סבתא בישלה דייסה - עלילת ההצגה

הסיפור הקלאסי של סבתא בישלה דייסה מקבל גרסה בימתית ועלילתית חדשה מעודכנת לילדי "הדור החדש": יהונתן הקטן יוצא לבלות סוף שבוע אצל סבתא שרה (שיר שמח). יהונתן שייך לדור שלא מכיר משחקים ומבלה את מרבית הזמן מול מסכים.

כשנגמרת הבטרייה באייפד, יהונתן מציץ בארון "האסור" של סבתא ופוגש את שמחה, בובה מיוחדת שהיא קואוצ'רית לאושר ושמחה. שמחה לוקחת את יהונתן לטיול מופלא בגינת המשחקים של סבתא בה ייחשף לשלל המשחקים ושירי ההפעלה והמשחק שכל ההורים והילדים מכירים: עשר אצבעות לי יש", "מאחורי ההר", "ידיים למעלה" ושירים טובים נוספים.

אודות סבתא בישלה דייסה - תיאטרון נדנדה

סבתא בישלה דייסה היא הצגה צבעונית, מקפיצה ומרגשת ואינטראקטיבית מבית היוצר של יוצרי "חגיגה בחווה" שהיא מפגש בין דורי של סבים, סבתות, הורים וילדים שמחברת בין עבר והווה.

סבתא בישלה דייסה ההצגה - שחקנים

רשימת המשתתפים והשחקנים הם: שרון שחל, עמרי רוטברד. דותן עמרני, דלית דוד, אור ברכה-וצר.
במאי: עידן עמית  
מוזיקה: חגי אלקיים

סבתא בישלה דייסה - שירים

בין השירים המוכרים שיקימו את הקהל באולם מהכיסא על הרגליים: כולכם שחקו נא איתי, איזה יום שמח, עשר אצבעות, ידיים למעלה, אני עומדת במעגל, אצא לי אל היער, מאחורי ההר, אני מנגן, כבר סידרנו הרכבת, שרה שרה שיר שמח, מי יכול לשים אצבע על האף 

בשורה התחתונה, מדובר בהצגה מוזיקלית מרהיבה, צבעונית ומשעשעת, המצדיעה למיטב שירי הילדות של כל הזמנים.

הצגות ילדים מוצעות כל הזמן באתר Ticketsi. כך למשך, תוכלו לבחור לפי זמן לדוגמא הצגות ילדים בשבת או הצגות ילדים היום ולקבל את הרשימה המלאה.

אתר Ticketsi

טיקטסי הוא מגזין בילויים המרכז את אירועי התרבות של ישראל ומנגיש לכם אותו בצורה מעניינת ונוחה להבנה עם כל המידע העדכני והאמין שרציתם לדעת. באתר תמצאו מידע על הופעות מוזיקה חיות, הצגות ילדים, תיאטרון ישראלי, הופעות סטנד אפ, פסטיבלים, מסיבות, אופרה, ריקוד ועוד. תיהנו!