סינדרלה הצגת ילדים - לוח הצגות 2024, כרטיסים והנחות

  • מאת Ticketsi
  • עודכן ב-30/12/2023, 20:07
תמונה מייצגת של הצגת ילדים מוסיקלית - סינדרלה
קרדיט לתמונה: ערוצי בידור בע"מ

לוח ההצגות של סינדרלה מתקיים בכל רחבי הארץ מצפון ועד הדרום בהיכל תרבות ואולמות מופעים בערים נרחבות.  שעות הופעות ההצגה משתנות בהתאם ליום שתבחרו.

סינדרלה כרטיסים ולוח הצגות 2024

מחירי הכרטיסים לסינדרלה משתנים בהתאם לבחירת התאריך ולפי מקום הישיבה באולם. הזמנת כרטיסים מתבצעת בצורה מקוונת דרך משרד הכרטיסים הרשמי, באמצעות לוח ההצגות:

עיר
תאריך
מיקום
כרטיסים
אין כרטיסים חדשים. ראו את לוח ההופעות של ישראל לפי תאריכים ומחירים! לעדכונים על כרטיסים עשו לייק לעמוד הפייסבוק של Ticketsi!

סינדרלה הצגה כרטיסים מוזלים בהנחה, מבצעי 1+1

מבצעים והנחות: אנו ממשיכים להביא לכם את המבצעים הכי שווים, ונעדכן אם ובמידה יהיה מבצע או הנחה על כרטיסים בעמוד הפייסבוק שלנו. עשו לנו לייק והישארו מעודכנים!

לוח ההצגות של סינדרלה מתקיים ברחבי הארץ מצפון ועד דרום. 

תקציר סינדרלה הצגה

הצגת הילדים האהובה בהפקה החדשה שהיא בעצם מחזמר מוזיקלי צבעונית, מצחיקה ומרגשת לילדים וכל המשפחה. פסקול ההצגה מלווה בשירים קליטים, תפאורה יפה ותלבושות מרהיבות וססגוניות לסינדרלה או לכלוכית בשמה העברי.

אין ילד שלא גדל על הסיפור המיתולוגי כחלק מהצגות ילדים עם עלילת הסיפור של נערה יפה וטובת לב אך ענייה. החיים שלה משתנים כשמכירה את הנסיך בנשף הריקודים שהתקיים בארמון.

השניים מתאהבים מאהבה ממבט ראשון, אך כשמגיע חצות סינדרלה חייבת לחזור להיות מי שהיא באמת, ונמלטת במהירות תוך כדי שהיא מאבדת את נעל הזכוכית שנותרת על מדרגות הארמון. הנסיך מוצא את הנעל ויוצא למסע חיפוש אחר סינדרלה.

הצגה סינדרלה - שחקנים, עלילה

שחקנים של ההצגה: דורי בן-זאב, ספיר דרמון, מעיין מלכה, אלון ליטבק, דליה ריבר, יעל מסנר, טליה בר-שלום.

סינדרלה (Cinderella) הוא סיפור עממי המגולם על מיתוס - אלמנט של דיכוי לא צודק ותגמול מנצח. אלפי גרסאות ידועים ברחבי העולם. הדמות הראשית היא אישה צעירה המתגוררת בנסיבות מצערות, שמשתנות לפתע למזל מדהים.

סיפורו של רודופיס, שסופר על ידי הגאוגרף היווני 7 לפנה"ס, על ילדת עבדים יוונים שמתחתנת עם מלך מצרים, נחשבת בדרך כלל לגרסה המוקדמת ביותר של סיפור הסינדרלה. הגרסה האירופאית הספרותית הראשונה של הסיפור פורסמה באיטליה על ידי ג'יאמבטיסטה באזילה בפנטאמרון שלו בשנת 1634;

גרסאות סינדרלה

הגרסה הפופולרית ביותר פורסמה על ידי צ 'ארלס פירולט ומאוחר יותר על ידי האחים גרים בסיפור העממי שלהם אוסף סיפורי הפיות של גרימס בשנת 1812.

למרות שכותרת הסיפור ושמה של הדמות הראשית משתנים בשפות שונות, בשפה הפולקלור האנגלי סינדרלה הוא השם הארכיטיפי. במילה "סינדרלה" יש, באנלוגיה, משמעות שאישיותה לא זכתה להכרה, או מי שמגיע באופן בלתי צפוי להכרה או להצלחה לאחר תקופה של אלמוניות והזנחה.

הסיפור הפופולרי עדיין של סינדרלה ממשיך להשפיע על התרבות הפופולרית בעולם, להשאיל אלמנטים העלילה ורמזים למגוון רחב של אמצעי התקשורת.

גרסאות רבות נוצרו לסינדרלה מהצגות, מחזות וסרטים לסיפור המיתולוגי. צפו בוידאו:

אתר Ticketsi

טיקטסי הוא מגזין בילויים המרכז את אירועי התרבות של ישראל ומנגיש לכם אותו בצורה מעניינת ונוחה להבנה עם כל המידע העדכני והאמין שרציתם לדעת. באתר תמצאו מידע על הופעות מוזיקה חיות, הצגות ילדים, תיאטרון ישראלי, הופעות סטנד אפ, פסטיבלים, מסיבות, אופרה, ריקוד ועוד. תיהנו!