ספר הג'ונגל לוח הצגות 2020 - רכישת כרטיסים, הנחות

  • מאת Ticketsi
  • עודכן ב-30/12/2019, 20:30

בקצרה הצגה ספר הג'ונגל

הההצגה האהובה ביותר על ילדי ישראל "ספר הג'ונל" חוזרת לבמות. ספר הג'ונגל המרהיב ורב משתתפים בכיכובים של כוכבי הילדים הגדולים בישראל יחד עם עשרות שחקנים ורקדנים, בובות ענקיות, אפקטים מטורפים על הבמה ושירים מקוריים מתוך הספר האהוב.

ספר הג'ונגל כרטיסים ולוח הצגות 2020

קיימות מספר הצגות שונות לסיפור ספר הג'ונגל. תוכלו ל בחור את ההצגה המתאימה לילדכם אונליין באמצעות האתר הבא.

ספר הג'ונגל יחד לעולם

עיר
תאריך
מיקום
כרטיסים
קיבוץ גבעת ברנר
קיבוץ גבעת ברנר, אולם המופעים גבעת ברנר
לרכישה
כרטיסים 63 71₪
פתח תקווה
פתח תקווה, היכל התרבות פתח תקווה
לרכישה
כרטיסים 67 71₪
עפולה
עפולה, היכל התרבות עפולה
לרכישה
כרטיסים 64 71₪
חולון
חולון, מרכז שטיינברג חולון
לרכישה
כרטיסים 108 71₪
גבעתיים
גבעתיים, תיאטרון גבעתיים - אולם גדול
לרכישה
כרטיסים 59 71₪
הרצליה
הרצליה, היכל אמנויות הבמה הרצליה
לרכישה
כרטיסים 85 71₪
קרית מוצקין
קרית מוצקין, היכל התיאטרון קריית מוצקין
לרכישה
כרטיסים 33 71₪

סימבה מלך הגו'נגל תיאטרון יפה גבאי

עיר
תאריך
מיקום
כרטיסים
דרום השרון - צומת הירקון
דרום השרון - צומת הירקון, היכל התרבות דרום השרון
לרכישה
כרטיסים 47 71₪
יבנה
יבנה, היכל התרבות יבנה
לרכישה
כרטיסים 52 71₪
נס ציונה
נס ציונה, היכל התרבות נס ציונה
לרכישה
כרטיסים 193 71₪

כרטיסים לספר הג'ונגל, הנחות, מחירים מוזלים

מחיר כרטיס למחזמר ספר הג'ונגל החל מ-70 ש"ח, כאשר גולשי האתר נהנים מעדיפות לבחירת המושבים באולמות ויכולים לבחור מקומות ישיבה בשורות הראשונות. תוכלו לבחור מקומות ישיבה ולהזמין כרטיסים דרך האתר הבא.

מבצעים והנחות על כרטיסים: אנו ממשיכים להביא לכם את המבצעים הכי שווים, ונעדכן אם ובמידה יהיו הנחות ומבצעים 1+1 בעמוד הפייסבוק שלנו. עשו לנו לייק והישארו מעודכנים!

עלילת מחזמר ספר הג'ונגל

עלילת הצגת המחזמר מבוססת על "ספר הג'ונגל" הידוע גם בשם "ספר היער" שמביא את סיפורו של מוגלי יחד וחבריו באלו הדוב, בגירה הפנתר, פאקלי הסנאי וחיות נוספות שנמצאות בג'ונגל. מוגלי יוצר להרפתקה לעבר כפר בני האדם, אך משהו משתבש בדרך והוא מוצא את עצמו נכלא על-ידי קופי היער, עד שחבריו מגיעים לעזרתו.

ספר ספר הג'ונגל בישראל

הסיפור הקלאסי של "ספר הג'ונגל" עלה לראשונה כמחזמר בישראל בשנת 1996 בכיכובו של תום אבני ובבימויו של חנון רוזן בתיאטרון בית לסין והופיע 211 הופעות מול 300 אלף צופים. המחזמר זכה באותה שנה לפרס "המחזמר של השנה" והופץ בקלטות וידאו.

בשנת 2002, המחזמר חזר ובגדול לבמות והוצג כ-30 הצגות שנות מול 50 אלף צופים. במהלך השנה, הוא אפילו עלה כהצגה בספארי ברמת גן, כאשר שם צפו במחזמר יותר מ-200 אלף איש.

בחנוכה 2013 המחזמר עלה בהפקה חדשה של תיאטרון בית צבי למשחק ובבימויו של חנוך רוזן. שנה לאחר מכן, המחזמר הועלה שוב בספארי ברמת גן.

ספר הג'ונגל 2019

והשנה המחזמר עולה בהפקה חדשה בכיכובם של שי רועי, הצמד שפרץ לחיינו בסדרה "מותק של יומולדת" שזכתה להצלחה אדירה בקרב הילדים וזכתה לארבע עונות. בעקבות ההצלחה, השיקו הצגה עם שמה של הסדרה ושאיתם הופיעו ברחבי הארץ.

משנת 2010 ועד שנת 2017 הם השתתפו במשך שמונה שנים ברציפות במופע חנוכה "מותק של פסטיבל" שהיה הצלחה מסחררת במהלך החג. השנה כאמור, הם עולים בהצגה בכיכובים.

Ticketsi

ב-Ticketsi תמצאו מידע אודות הופעות חיות, מופעי מוזיקה, הצגות ילדים, תיאטרון ישראלי, הופעות סטנד אפ, פסטיבלים, אטרקציות ועוד. אנחנו אוספים מידע מרחבי הרשת ומנגישים לכם אותו בצורה נוחה ומעלים שלב את התרבות בישראל.