פיטר הארנב לונדון ההצגה - כרטיסים, הנחה ולוח הצגות 2024

  • מאת Ticketsi
  • עודכן ב-07/03/2024, 15:28
(צילום: עדי ברק)

הצגת ילדים חדשה בהשתתפותו של פיטר הארנב האהוב יח דעם כוכבת הילדים ענבלי ובניצוחה של איילון נופר מיוצרי מיומנה. כל הפרטים על לונדון פיטר הארנב כרטיסים, הנחות ולוח הצגות ברחבי הארץ.

פיטר הארנב לונדון לוח הצגות 2024

מחירי הכרטיסים לפיטר הארנב לונדון משתנים בהתאם לבחירת התאריך ולפי מקום הישיבה באולם. הזמנת כרטיסים מתבצעת בצורה מקוונת דרך משרד הכרטיסים הרשמי, באמצעות לוח ההצגות:

עיר
תאריך
מיקום
כרטיסים
יהוד
יהוד, היכל התרבות מופת יהוד
לרכישה
93 כרטיסים מחיר: 79₪

לוח ההצגות של פיטר הארנב לונדון מתקיים ברחבי הארץ מצפון ועד דרום במגוון של היכלי תרבות ואולמות מופעים שונים.

כרטיסים לפיטר הארנב, הנחות, מחירים זולים

כרטיסים לפיטר הארנב ניתנים להזמנה און-ליין דרך משרד הכרטיסים הרשמי בראבו. מחיר כרטיס מ-75 ש"ח, הזמנה מאובטחת דרך הקישור הבא או לפי לוח ההופעות למעלה.

נכון לכתיבת שורה זו - קיימים מקומות ישיבה בשורות הראשונות הקרובות לבמה.

הצגות ילדים נוספות

בקצרה על פיטר הארנב לונדון ההצגה

עלילת ההצגה לוקחת את הילדים למסע יחד עם פיטר הארנב וחבריו בניסיון להציל את הגינה מפני מר מקרגור, שהציב גדר ענקית שמונעת מהארנבים להיכנס.

ההצגה מבוססת על ספריה של ביאטריקס פוטר ועכשיו, היישר מלונדון ההצגה מגיעה לישראל. בתפקיד הראשי "ענבלי", על הקצב והמוסיקה אחראית איילון נופר - אחת מיוצרי להקת מיומנה.

אודות פיטר הארנב של תיאטרון הילדים הישראלי

תיאטרון הילדים הישראלי, הידוע בהצגות תירס חם בים בם בם, שמוליקפוד ועוד, מעלה הצגת ילדים חדשה - היישר מלונדון קבלו את "פיטר הארנב".

הצגה מקסימה המשלבת מוסיקה עכשווית ובועטת שתעיף את הילדים להנאה מטריפה.

פיטר הארנב לונדון - משתתפים

כאמור, בתפקיד הראשי תופסת את מקומה כוכבת הילדים האהובה ענבלי, לצידם הבובות המקרויות: פיטר הארנב, בנג'מין, קוטן, מר מקרגור, מר טוד, הינשוף בראון ועוד.

פיטר הארנב לונדון ביקורות הצגה

ביקורות על הצגה פיטר הארנב משבחות את המופע. גולשת מוסרת שהיא ראתה את ההצגה והיא מגדירה אותה כמצויינת, דינאמית עם מוזיקה כיפית וקצבית בזכות איילון נופר.

בשורה התחתונה, מדובר בהצגה שבגרסאותיה המקבילות גרפה שבחים בכל רחבי אירופה.

קישורים חיוניים על פיטר הארנב:
ויקיפידה - פיטר הארנב כל הפרטים עלו באתר ויקיפדיה.
הופ - פיטר הארנב באתר הופ.
יוטיוב - עמוד היוטיוב של פיטר הארנב.

אתר Ticketsi

טיקטסי הוא מגזין בילויים המרכז את אירועי התרבות של ישראל ומנגיש לכם אותו בצורה מעניינת ונוחה להבנה עם כל המידע העדכני והאמין שרציתם לדעת. באתר תמצאו מידע על הופעות מוזיקה חיות, הצגות ילדים, תיאטרון ישראלי, הופעות סטנד אפ, פסטיבלים, מסיבות, אופרה, ריקוד ועוד. תיהנו!