• מאת Ticketsi
  • עודכן ב-01/01/2020, 17:53

הצגת ילדים חדשה בהשתתפותה של פיטר הארנב האהוב, כוכבת הילדים ענבלי ובניצוחה של איילון נופר מיוצרי מיומנה. כל הפרטים על לונדון פיטר הארנב כרטיסים, הנחות ולוח הצגות ברחבי הארץ.

בקצרה על פיטר הארנב לונדון ההצגה

עלילת ההצגה לוקחת את הילדים למסע יחד עם פיטר הארנב וחבריו בניסיון להציל את הגינה מפני מר מקרגור, שהציב גדר ענקית שמונעת מהארנבים להיכנס.

ההצגה מבוססת על ספריה של ביאטריקס פוטר ועכשיו, היישר מלונדון ההצגה מגיעה לישראל. בתפקיד הראשי "ענבלי", על הקצב והמוסיקה אחראית איילון נופר - אחת מיוצרי להקת מיומנה.

פיטר הארנב לונדון כרטיסים ולוח הצגות 2020

עיר
תאריך
מיקום
כרטיסים
אין כרטיסים. לעדכונים על כרטיסים חדשים עשו לייק לעמוד הפייסבוק של Ticketsi ותקבלו עדכונים!

לוח ההצגות של פיטר הארנב לונדון מתקיים ברחבי הארץ מצפון ועד דרום במגוון של היכלי תרבות ואולמות מופעים:

פיטר הארנה בתיאטראות אילת, בית ציוני אמריקה תל אביב, מרכז הבמה גני תקווה, היכל התרבות דרום השרון, תיאטרון חולון, היכל התרבות כפר סבא, היכל התרבות פתח תקווה, סינמה סיטי גלילות רמת השרון, היכל התרבות מעלה אדומים, היכל התרבות חוף הכרמל, היכל התרבות רעננה, היכל התרבות מודיעין, היכל התרבות נס ציונה, היכל התרבות אשקלון.

כרטיסים לפיטר הארנב, הנחות, מחירים זולים

כרטיסים לפיטר הארנב ניתנים להזמנה און-ליין דרך משרד הכרטיסים הרשמי בראבו. מחיר כרטיס 75 ש"ח, הזמנה מאובטחת דרך הקישור הבא.

נכון לכתיבת שורה זו - קיימים מקומות ישיבה בשורות הראשונות הקרובות לבמה.

הצגות ילדים נוספות

אודות פיטר הארנב של תיאטרון הילדים הישראלי

תיאטרון הילדים הישראלי, הידוע בהצגות תירס חם בים בם בם, שמוליקפוד ועוד, מעלה הצגת ילדים חדשה - היישר מלונדון קבלו את "פיטר הארנב".

הצגה מקסימה המשלבת מוסיקה עכשווית ובועטת שתעיף את הילדים להנאה מטריפה.

פיטר הארנב לונדון - משתתפים

כאמור, בתפקיד הראשי תופסת את מקומה כוכבת הילדים האהובה ענבלי, לצידם הבובות המקרויות: פיטר הארנב, בנג'מין, קוטן, מר מקרגור, מר טוד, הינשוף בראון ועוד.

פיטר הארנב לונדון ביקורות הצגה

ביקורות על הצגה פיטר הארנב משבחות את המופע. גולשת מוסרת שהיא ראתה את ההצגה והיא מגדירה אותה כמצויינת, דינאמית עם מוזיקה כיפית וקצבית בזכות איילון נופר.

בשורה התחתונה, מדובר בהצגה שבגרסאותיה המקבילות גרפה שבחים בכל רחבי אירופה.

קישורים חיוניים על פיטר הארנב:
ויקיפידה - פיטר הארנב כל הפרטים עלו באתר ויקיפדיה.
הופ - פיטר הארנב באתר הופ.
יוטיוב - עמוד היוטיוב של פיטר הארנב.

Ticketsi

ב-Ticketsi תמצאו מידע אודות הופעות חיות, מופעי מוזיקה, הצגות ילדים, תיאטרון ישראלי, הופעות סטנד אפ, פסטיבלים, אטרקציות ועוד. אנחנו אוספים מידע מרחבי הרשת ומנגישים לכם אותו בצורה נוחה ומעלים שלב את התרבות בישראל.